Obrazek

karabinek dla córki

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Kolego wolf nie wynika to z lenistwa jakby ktos mogl pomyslec a poprostu jest to kwestia sprzetu na ktorym pisze .
Pozdrawiam
Miszaa
Posty: 401
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:22

Post autor: Miszaa »

ja mam DIANE 25 i powiem ci ze to jest bardzo spoko karabinek moja dziewczyna bardzo lubi z niego strzelać bo lekko się naciąga i jest bardzo lekki i jego rozmiary tez są takie własnie dla juniorów. byka z tego nie zabije ale będzie miała ciekawą wiatrówkę. tylko ze ja znalazłem może 4/5 w stanie do strzelania od razu większość to do renowacji ale opłaca się bo karabinek jest wiekowy i warto takiemu nada 2 życie 8)
Gdzie jest sens tego wszystkiego? ile jeszcze to wszystko będzie trwało?
rozdział w życiu skończony
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

..kiedy sam/sama zechce. Dołowanie naszym hobby nie zawsze wychodzi na dobre. Piszę z autopsji...córka widząc sprzęt bardzo się garnęła - Daytato ;) Potem matka powiedziała coś o debilach i zboczeńcach...i teraz dziecko się normalnie boi (6,5 roku). ;(
A sprzęt: hyba standard - HW-30s.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Dany108 pisze:Miziol ma 19 miesiecy
Ty to jesteś bardziej pokręcony niż ja :) .
Ale rozumiem w myśl starego powiedzenia " sąd sądem a w domu granat i karabin musi być żeby sprawiedliwość zawsze była po naszej stronie "
A tak poważnie ;) kup replikę ASG i chłopak będzie walił seriami .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Moja Klaudia w sobotę tłukła z QBusia do pytaszka z kz 15 na 15m.. i musiałem go przestawić na 20 bo się zaczęła nudzić.. Postawił bym dalej, ale mi sznurka nie starczyło.. ;)
Jak się wciągnie to mi pewnie nie raz na torze dokopie.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
jacko123
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2013, 8:34
Lokalizacja: kozmin wlkp

Post autor: jacko123 »

uwazajcie... bo licho nie spi, wystarczy chwila nieuwagi i tragedia murowana, nigdy nie wiadomo co wymysli taki 6 czy 9 latek bo ma jeszcze prawo byc nieodpowiedzialnym.
Pomyslcie czy jak sie cos stanie to bedziecie mogli z tym zyc.
ssory za smuty, tak ku przestrodze...
rozbrojony...sztuka kompromisu...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

jacko123 pisze:uwazajcie...
... tak , tak :hm: .... zdecydowanie bardziej polecam odłączyć dzieci od komputera i internetu , bo to raczej groźniejsze niż kilka godzinek z Tatą na świeżym powietrzu przy uprawianiu hobby ... tak ku przestrodze ... :PP
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
jacko123
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2013, 8:34
Lokalizacja: kozmin wlkp

Post autor: jacko123 »

eee.. ja tam zaraz glupie mysli mam, i jakis taki miekki jestem :D w sumie kazdy robi co chce i wedle swojego sumienia. Dany wiem ze jestes odpowiedzialny, ostrozny itp. ale ja ten post napisalem z mysla ze temat czytaja inni ;)
masz racje hiszpan63 internet, konsola, ba nawet komorka to nic dobrego, i powazny problem dla dziecka jesli nie zna umiaru.
rozbrojony...sztuka kompromisu...
ODPOWIEDZ