Obrazek

moze bedzie zamknieta strzelnica we Wrocławiu -ilu chetnych?

ODPOWIEDZ
maciejb84
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:41
Lokalizacja: Wrocław

moze bedzie zamknieta strzelnica we Wrocławiu -ilu chetnych?

Post autor: maciejb84 »

Witam,

tak jak w temacie, jest pomysl zrealizowania zamknietej strzelnicy wiatrowkowej do postrzelania na zasadzie PPP, HFT, FT, IPSC, kwestia tylko ile osob byloby chetnych oraz jaki moglby byc koszt postrzalania na takiej przegotowanej strzelnicy z rozstawionymi figurkami itp. Z czasem jakby sie to rozwijalo to pewnie bylyby jakies zawody z nagrodami, telewizja ;) Robert Żurek :D itp itd....

sa mozliwosci, kasa i miejsce tylko potrzeba ile osob byloby chetnych i za jakie mniej wiecej stawki, zeby jednak nie odstraszyc, napewno fajnie by bylo to zorganizowane, przede wszystkim kryte wiec deszcz czy inne zle warunki by nie przeszkadzaly, muzyka itp itd. mi tylko chodzi o ilosc chetnych, zeby to sie krecilo i wiadomo kasa zeby nie byla tylko wtopiona na amen bo jednak koszty wynajecia jakiegos w miare dobrego hangaru czy cos nie sa male, plus "urzadzenie go"
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 1:00 przez maciejb84, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan Mod 90; HK MP5K-PDW; Baikal Makarov; Beretta Px4 Storm; Walther CP99 Compact.
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Pytanko podstawowe - chcesz na tym zarabiac, czy chcesz aby hala co miesiac na zero wyszła?

Jakie stawki strzelania i za co - godzina dzień, abonament miesieczny?
Może wypożyczalnia wiatrówek?

A co to za miejsce?

Ogólnie bez reklamy i marketingu (przemiał osób) to z "nas" - strzelców forumowych nie zapłaci sie czynszu ;)
maciejb84
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: maciejb84 »

bylby to jakis hangar/magazyn najprawdopodobniej polaczony ze sklepem militarnym, czy bylaby wypozyczalnia... hmm moze i tak, zalezy jak z chetnymi osobami, stawki jeszcze nie znane, napewno jakas godzinowa i abonament, najlepiej zeby to nie wychodzilo tylko na zero ale tez na plus, reklamy itp to wszystko by bylo
Hatsan Mod 90; HK MP5K-PDW; Baikal Makarov; Beretta Px4 Storm; Walther CP99 Compact.
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

stałych klientów miałbyś z 10-50, którzy miesięcznie zostawią max 50zł
wynajecie hali minimum 500m2 = minimum 5 tys zł

i masz odpowiedz
Odpowiedzią jest również ostatnio brak aktywaności grupy wrocławskiej
maciejb84
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: maciejb84 »

jakos pewnie by sie to krecilo ale myslalem ze wiecej osob bedzie na tak a tu cisza....
Hatsan Mod 90; HK MP5K-PDW; Baikal Makarov; Beretta Px4 Storm; Walther CP99 Compact.
Awatar użytkownika
rafalr26
Posty: 23
Rejestracja: 17 cze 2011, 10:37
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: rafalr26 »

Generalnie byłby to super pomysł, ale z takim zainteresowaniem to daleko nie pojedziesz :(
We Wrocławiu faktycznie nie ma takiego miejsca i z odpowiednim podejściem do tematu (reklama itp) można by było odnieść niezły sukces. Początki są trudne i nie ma co ukrywać - trzeba zainwestować sporo "swojego" kapitału.
Jestem "nowy" na tym forum i nie wiem jaka jest liczebność "grupy Wrocławskiej", ale myślę, że przy odpowiednim zainteresowaniu ze strony członków nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Co do Hali to niekoniecznie musi być to obiekt zamknięty. Na początek wystarczyłby jakiś pas gruntu z usypanymi wysokimi wałami. Ziemia nie jest droga i z własnego doświadczenia wiem, że ludzie chętnie oddają ją gratis (sam swojego czasu "oddałem" 160 ton ziemi). Do tego kilka tarcz, kulochwytów itp. i małym kosztem "mamy" strzelnicę we Wrocławiu (a raczej okolicach).
Zdaje mi się że tego typu stanowiska były kiedyś przy ul. Długiej na terenie Polibudy, ale z tego co widziałem są teraz zarośnięte i zapomniane. Może spróbować reaktywować tą lokalizację?! Macie jakąś informacje na ten temat :hm: ?
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Politechnika ma temat w dupie, coś mi się też zdaje, że te tereny komuś zostały sprzedane, chyba KAT się o to dowiadywał - trzeba poczekać, aż wróci z urlopu.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Jak zawsze i od zawsze trzeba mieć dojście do życzliwej i kompetentnej osoby by można wybrać wersję publiczną. :PP
Politechnika kształci co się da i toto zalega później na bezrobociu a na takie pierdoły jak HOBBY nikt już nie zwraca uwagi. :/
Wersja prywatna odpada z uwagi na koszta.
Wrocław za dawnych lat "stał" na strzelectwie (w owym czasie w sensie obronnym...) i mamy ulicę Kurkową, plac Strzelecki i inne.
Trzeba wybrać się do Dudkiewicza i pogadać. Może da się zainteresować?
Pozdrawiam.
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Da się
... ale najpierw musi być zorganizowana Grupa, a nie "matecznik"
ODPOWIEDZ