Obrazek

Kolimator do Crosmana 1377

ODPOWIEDZ
renegadee
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:03

Kolimator do Crosmana 1377

Post autor: renegadee »

Pozwole sobie podpiac sie do tematu ;) Mam Crosmana 1377 i myslalem nad jakims kolimatorem, pytanie tylko jaki kupić? Ma byc tani ;) na allgro widzialem sprzety za 20 pare zł, nie licze ze to bedzie dobry sprzet, ale chyba lepszy niz standardowa szczerbinka jaka jest w 1377?


JARO: pozwoliłem sobie wydzielić ten post :cisza:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, 18:17 przez renegadee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Niestety te "kolimatory" za 20 zł to straszna tandeta nawet na bezodrzutowego crosa. Nie jestem taki pewien czy ten tani pseudo kolimator jest w stanie zastąpić muszkę i szczerbinkę nawet tak prymitywne jak te w crosmanie. Jeżeli będziesz cierpliwy i w końcu ustawisz ten "kolimator" to możesz strzelać tylko w sprzyjających warunkach oświetleniowych i obchodzić się z pistoletem jak z jajkiem , jakiekolwiek uderzenie lub nacisk na kolimator zaraz go przestawi.
Jeżeli myślisz o prawdziwym celowniku to proponuję ZOS Target Tactical 1x22x33 lub SLAVIA 1X22X33 ewentualnie to samo jeszcze pod innymi nazwami.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
renegadee
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:03

Post autor: renegadee »

A coś takiego jak Celownik kolimatorowy Crosman (0290RD) daje radę? Cena 69zł
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Nie kupuj tego crosmana z militaria.pl to jest dokładnie ten sam sprzęt co kolimatory za dwie dychy na allegro , jak już tak bardzo cierpisz na brak gotówki to kup już lepiej taki z allegro. Pobawisz się nim trochę jak spodoba Ci się celowanie przez kolimator to kupisz trochę lepszy.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
ODPOWIEDZ