Obrazek

Strzelnica - Siechnice

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Spoko, wystarczy na Twoje 0.5m dachu więcej :D
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
Awatar użytkownika
b3n0
Posty: 146
Rejestracja: 02 sty 2010, 1:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: b3n0 »

Jeśli mogę coś pomóc, służę. Sobą i Jeepkiem. :D
TX200/DOT
Obrazek
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strzelnica - Siechnice

Post autor: tom-tom »

RETROPER pisze: Dla przypomnienia:

- teren o powierzchni 15x250m (wystarczy zaadoptować 100m długości)
Ze swojej strony proszę was o zaangażowanie się w tym przedsięwzięciu,
wystarczy odrobina chęci, a w zamian będziemy mieli własne 4 kąty z dachem nad głową :!:
Od paru miesięcy nie mogłem się zalogować, jakoś się teraz sie udało.

Chyba to nie do końca wygląda tak optymistycznie :(

Zacznijmy od tego, że ta działka ma 8x150m - jeśli się nie mylę to działka nr 209/4.

Po wtóre właśnie dzisiaj podpisano umowę na budowę wiaduktów w Siechniacach będących częścią obwodnicy wschodniej.

http://www.prw.pl/articles/view/12552/U ... -obwodnicy

A jeden ze zjazdów będzie przechodził przez północną część działki - będzie biegł wzdłuż torów i potem pod torami - co widzać na poniższaym planie.

http://www.wrosip.pl/modules.php?name=Mpzp&plan=465

Pozostanie więc teren o długości ok. 105m - ale strzelać się będzie w kierunku nowej drogi - więc raczej odpada.

Pozostaje mieć nadzieję, że tego odcinka zjadu nie zrealizują obecnie w całości i będzie się zjeżdzać tylko do ul. Traugutta.

Jednak jak widzę sąsiednie działki są już podzielone - ta jeszcze nie.

Właściciel powinien coś widzieć - czy będą go teraz wywłaszczać z części działki.

Tomasz
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Chętnie luknę na to co Wam się uda zrobić - jak już w ogóle coś stałego i sensownego zrobicie... :hm:
Awatar użytkownika
palindrom
Posty: 198
Rejestracja: 02 lip 2010, 19:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

:maruda:
Logun Solo, HW50s, HW40PCA, C357, LOV-21
Obrazek
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: "Piękna wizualizacja" :zdziwko:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Co się Marcinie marszczysz...? :lol:
Zestarzeję się i pewnie zejdę nim postrzelam na "NASZEJ" wrocławskiej strzelnicy HFT. :PP
Z drugiej strony szczerze kibicuję i czekam na Wasze działanie !

:spoko:
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Masz rację, poczekajmy i popatrzmy !
Całkiem możliwe, że strzelnica sama się znajdzie/zbuduje :zalamka: :...:
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Czekam więc Emilu na skutek Twoich działań i mam nadzieję, że nie pozornych... . :...:
piopol
Posty: 55
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strzelnica - Siechnice

Post autor: piopol »

tom-tom pisze:
RETROPER pisze: Dla przypomnienia:

- teren o powierzchni 15x250m (wystarczy zaadoptować 100m długości)
Ze swojej strony proszę was o zaangażowanie się w tym przedsięwzięciu,
wystarczy odrobina chęci, a w zamian będziemy mieli własne 4 kąty z dachem nad głową :!:
Od paru miesięcy nie mogłem się zalogować, jakoś się teraz sie udało.

Chyba to nie do końca wygląda tak optymistycznie :(

Zacznijmy od tego, że ta działka ma 8x150m - jeśli się nie mylę to działka nr 209/4.

Po wtóre właśnie dzisiaj podpisano umowę na budowę wiaduktów w Siechniacach będących częścią obwodnicy wschodniej.

http://www.prw.pl/articles/view/12552/U ... -obwodnicy

A jeden ze zjazdów będzie przechodził przez północną część działki - będzie biegł wzdłuż torów i potem pod torami - co widzać na poniższaym planie.

http://www.wrosip.pl/modules.php?name=Mpzp&plan=465

Pozostanie więc teren o długości ok. 105m - ale strzelać się będzie w kierunku nowej drogi - więc raczej odpada.

Pozostaje mieć nadzieję, że tego odcinka zjadu nie zrealizują obecnie w całości i będzie się zjeżdzać tylko do ul. Traugutta.

Jednak jak widzę sąsiednie działki są już podzielone - ta jeszcze nie.

Właściciel powinien coś widzieć - czy będą go teraz wywłaszczać z części działki.

Tomasz
Tomek, jak dobrze rozpoznaję to obwodnica będzie przebiegała po drugiej stronie torów kolejowych od strony Wrocławia, a to nam w niczym nie będzie przeszkadzało, że zrobić ową strzelnicę.
Bo to miejsce jest od strony betoniarni, która po drugiej strony torów kolejowych, koło Świętej Katarzyny.
PS + Weaver V16
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strzelnica - Siechnice

Post autor: tom-tom »

piopol pisze: Tomek, jak dobrze rozpoznaję to obwodnica będzie przebiegała po drugiej stronie torów kolejowych od strony Wrocławia, a to nam w niczym nie będzie przeszkadzało, że zrobić ową strzelnicę.
Bo to miejsce jest od strony betoniarni, która po drugiej strony torów kolejowych, koło Świętej Katarzyny.
Obwodnica będzie przechodziła wiaduktem nad torami kolejowymi.
Z tej strony torów (południowej) będzie zjazd obwodnicy do Siechnic biegnący wzdłuż torów, a onaczony na planie Z-20.
Droga zabierze ok. 1/3 działki.
Chyba, że (jak pisałem) nie będą realizować całego zjazdu Z-20 - łącznie z przejazdem pod wiaduktem kolejowym na drugą stronę trasy Wrocław-Opole, tylko na tym etapie ograniczą się do realizacji zjazdu poprzez drogę oznaczoną jako L-15.
Wiadomo polska prowizorka - na obwodnicy będą też realizować tylko jedną jezdnię - a drugą to moze kiedyś w przyszłości.

Tutaj widać jak będzie przebiegać ten zjazd - droga wzdłuż torów.
http://www.wrosip.pl/modules.php?name=Url&o=10968
Działka 209/7 została już wydzielona pod tą drogę. Następne działki też mogą być już podzielone, bo ta mapa przedstawia stan na grudzień 2010. Jak będę w katastrze to sprawdzę.

Zjazd ten też widać na 3 wizualizacji - za torami po lewej.
http://www.prw.pl/articles/view/12552/U ... -obwodnicy

Myślę, że należy to sprawdzić, żeby się nie zdziwić jak pewnego pięknego dnia tego lata wjadą buldożery.

Wywłaszczenie pod drogę natępuje obecnie ze "specustawy" - właściciel dostaje decyzję i natępnego dnia mogą wejść z budową.

Oczywiście życzę powodzenia w budowie strzelnicy ...
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Z tego co sie domyślam to działka w celu "odsprzedaży" pod drogę.
tom-tom, jak bedziesz mial jakies informacje daj od razu znac.
Ja niestety się rozłożyłem i do znajomego nie pojadę noworodka mu zarażać.
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

andropow pisze:Z tego co sie domyślam to działka w celu "odsprzedaży" pod drogę.
tom-tom, jak bedziesz mial jakies informacje daj od razu znac.
Ja niestety się rozłożyłem i do znajomego nie pojadę noworodka mu zarażać.
Nie jest aż tak źle - tylko 1/3 - jakieś 50m od strony torów przenaczona jest pod drogę - pozostaje jeszcze 100m działki.
W zupełności wystarczy na dmuchawkową strzelnicę - chyba toru dłuższwego niż 50m nie planowaliscie.

Tylko kłopot w tym, że będzie strzelać się w kierunku drogi - będą jeździć samochody i chodzić ludzie - droga ta ma prowadzić bezkolizyjnie pod wiaduktem kolejowym na drugą stronę - więc pewnie też tu przeniosą ruch pieszy.

Chyba, że postawią ekrany dżwiękochłonne :hm: to wtedy byłoby super :king:

Tak czy inaczej, nie ma co rozwijać się ponad 100 pierwszych metrów. - nawet jakby teraz tego zjadu teraz nie budowali.
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

poza tym do dopiero za ok 2 lata ;)
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

andropow pisze:poza tym do dopiero za ok 2 lata ;)
Nooo 8) - tylko mogli wejśc od początku, bo musieliby mieć drogę dojazdową i plac budowy wiaduktu nad torami.

Podzwoniłem po znajomych urzędnikach i mam "dobre" wieści z pierwszej ręki.

Rzeczywiście zaczęto wydzielać grunty pod ten zjazd - tylko ostatnio w w ramach braku pieniędzy nie będzie on realizowany - tzn wybudują kawałek i zaślepią.
Reszta ma być wybudowana - kiedyś :hihi: - jak będą pieniądze - czyli pewnie nie wcześniej niż na 5 lat.
ODPOWIEDZ