Obrazek

Strzelnica - Siechnice

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b3n0
Posty: 146
Rejestracja: 02 sty 2010, 1:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: b3n0 »

...Mati..?
TX200/DOT
Obrazek
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Jestem jestem, z braku czasu oraz godzin otwarcia pizzeri muszę pokombinować. Jak będę coś więcej wiedział napsze od razu.
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Witam

Odnośnie strzelnicy w Siechnicach:
Czas na formalności - ale o tym to musimy porozmawiać wszyscy wspólnie.

W skrócie, możemy wchodzić i działać, mamy błogosławieństwo ;)

Więc:
Potrzebujemy busa, aby przewieźć dechy z ul teatralnej do Siechnic (dechy 3 m długie)
Czy ktoś ma dostęp?
slonina
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2010, 23:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slonina »

Jeżeli 3m to dam radę.
Tylko termin trzeba ustalić kilka dni wcześniej żeby samochód opróżnić :)
HW 100+Leupold, Theo Evo
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

Cześć

Widzę, że temat znowu ruszył :D

Byłem tam w zimie pooglądać.

Obrazek

Na moje oko, kosząc zielska "weszliście w szkodę" :hihi: sąsiadowi - tak z .... połowę szerokości ???

Działka jest wąska - z 8m. Byłoby głupio wybudować coś u sąsiada :bije:

Daj znać kiedy zamierzacie zacząć, to wcześniej podjadę i wyznaczę granice działki (tak mniej więcej - do 0,5m - zupełnie wystarczy).

Aaaaa.... jeszcze jedno - ta działka to ma numer 209/4 - nie mylę się ???

Pozdrawiam
Tomasz
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Czesc
działka 209/3
209/4, również możemy uzytkować, ale bez przesady ;)
Jeśli dałyś rade oznaczyć było by super :)
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

Cześć

Po ..XX... latach pracy to dla mnie jak małe piwo przed śniadaniem - jak mawiał Prokop

Działka 209/3 (właściciel: Robert S. :king: ) to ma 18m szerokości a nie - jak pisałeś 8m.

To zdecydowanie lepiej - bo znacznie szerzej i dochodzi ona prawie do drogi utwardzonej - będzie można zrobic z czoła działki parking - jak właściciele betoniarmi będa się ciskać że na ich parkingu sie parkuje. :PP

Podjadę tam po niedzieli jak sie znowu zrobi cieplej, bo w najbliższych dniach ma wiatr pi..... od północy 36km/h - a mi ostatnio zdrówko szwankuje.
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Zgada się, tylko Robertowi wydawało się, że on ma tą 8'io metrową działkę ;)

Tom-tom, jak byś mógł oznaczyć obydwie działki było by super, jedna była by na działania wojenne, a druga na działania rekreacyjne :D

Acha czy ma ktoś złom stalowy - chodzi o rury, trzeba postawić prowizoryczne pachołki, bo na "nasz" teren lubi czasami jakaś wywrota wjechać
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

O cholera, dasz palec .... :hm:

No dobra - przy okazji wyznaczę ;)
Tylko jak zaznaczałem wcześniej nie będzie to formalne wznowienie granic do 10 cm - bo to dodatkowe koszty (zgłoszenia materiały) - potem kupę roboty formalnej - papierowej) i ....... nie chce mi się :PP

Według mnie błąd wyznaczenia nie powinien być większy niż 0,5m - ale dla budowy strzelnicy na tej 18m działce to i tak będzie bez znaczenia.
andropow pisze:Zgada się, tylko Robertowi wydawało się, że on ma tą 8'io metrową działkę ;)
:brawo: :brawo: :brawo:

Miałem kiedyś klienta co mu też się zdawało i wystawił sobie chłupę za niezłą kasę na działce sąsiada - działki na nowym osiedlu miały taki sam kształt i powierzchnię.

Sprawa dopiero sie rypła jak przyszło nanosić powykonawczo gotową już chałupę na mapy. :hihi: :hihi:
A najlepsze z tego było to, że nowa chałupa formalnie była ..... :cisza: sąsiada. ;(


Pozdrawiam
Tomasz
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

tom-tom czekamy :p

Dla informacji - teren wykosiłem, teraz pora na WAS.
Do roboty, jest piękne miejsce, w miarę dobry dojazd, możemy naprawdę na wiele sobie pozwolić.
mexx30
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2011, 11:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mexx30 »

to moj pierwszy post na tym forum, dotychczas tylko na bezowym...tak wiec Witam, witam Kolegow:)

Poniewaz jestem z Wroclawia, to z checia pomoge w budowaniu siechnickiej strzelnicy. Posiadam kilka elektronarzedzi, tak wiec moge zabrac ze soba, napewno beda przydatne przy budowie wiaty...

namiary na mnie: mexx30@op.pl - Damian.

Pozdrawiam!
andropow
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:56
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: andropow »

Hej

Obecnie mniej wiecej teren działania jest wykoszony, no nie na całą głębokość.
Propozycja zagospodarowania terenu:

Na niebiesko - parking ;)

na czerwono teren do posiedzeń - grill, odpoczynek, ławeczki, miejsce na podium :D nie wiem co tam jeszcze - głębokość ok 20-25 metrów
na brązowo - wiata ;)

na zielono - teren strzelań - uważam, że kulochwyt jest niekonieczny, ale dla zasady bym ustawił, można zrobić wał ziemny

Na żółto :D - roślinki - jakoś trzeba się osłonić - thuje, wierzba energetyczna, czy co tam innego do czego będziemy mieli dostęp

Na czarno - paliki - niestety obecnie i wywrotka czasami na teren wjedzie, czasami traktor, więc przyda się tymczasowe ogrodzenie - narazie myślę o zwykłych palikach z palet wbitych co 2-4 metry - dla zaznaczenia obrysu

Na pomarańczowo - na tej działce również możemy przebywać i ją użytkować, tylko bez modyfikacji :D (jest ona również długa na ok 150 metrów)

Obecnie przydało by się wygrabić ze ściętych chaszczy :cisza:
I wyznaczyć co gdzie porobić - wystarcza pachołki, miara i młotek ;)

Tylko coś wszyscy ucichli :maruda:

Nie wiem jak sobota/niedziela, ale w poniedziałek i wtorek (2-3 maj) mam czas, więc można by coś podziałać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Trzeba działać i to prężnie !

Ja niestety na majówkę będę "moczył kije" nad jeziorem. Ale osoby które na majówkę nigdzie
się nie wybierają namawiam do wybrania się z Krzyśkiem i pomoc w przygotowaniu terenu.
Siechnice zacznę okupować od weekendu 7-8 maja. Wówczas też będę myślał nad organizacją oficjalnych zawodów w Ligocie.

Panowie, DO BOJU !!!!!
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

To tak jest Andropow : "JAK DO ROBOTY, TO NI MA KOMU..."
Emil będzie niestety prężnie łowił ryby... . :lol: :lol: :lol: Ubawiłem się po pachy... :hihi:
Kwestia priorytetu ale motywacja że hej - DO BOJU !!!!!

P.S. Sorry - spadam w inne klimaty. :spoko:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

RETROPER pisze:Panowie, DO BOJU !!!!!
Do dupy taka postawa (za stary jestem na takie numery , pamiętam czasy E. Gierka.) :PP
Ps. Mogę w poniedziałek przybyć i coś by można podziałać. (podobno w poniedziałki ryby mają wolne i nie biorą ?).
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ