Obrazek

Tłumik Hw 97 k

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Tłumik Hw 97 k

Post autor: patryk1981 »

no to lecimy

Zakupiłem tłumik Z K/S siedział na AA PS a teraz mam zamiar go posadzić na hw97 bo jak wiadomo ten niby tłumik " separator " nigdy nim nie będzie .

tak on sobie wygląda . Obrazek Uploaded with ImageShack.us]1[/URL]


jego wymiary to
Obrazek Uploaded with ImageShack.us]wymiary[/URL]

tak by to miało być - Obrazek Uploaded with ImageShack.us]1[/URL]


jak zdemontować separator to przed momentem senio napisał że to nie jest wkręcane tylko nasuwane i cza grzać ,wymiar jest zdeka inny ale tu można zastosować rozwiertak nastawny i tłumik Hogana rozwiercić o te 9 setek i wejdzie pasownie na lufę ,pozostaje problem zatrzasku ,ale na też mam mini patent a mianowicie malutki magnesik wklejony do tłumika powinien utrzymać dźwignie w pozycji zamkniętej ale to tylko teoria jak na razie.

co by panowie poradzili aby w końcu był ten tłumik .

mam jeszcze jeden patent ,a polega to na tym aby pozostawić w oryginale a ten tłumik Hogana zrobić jako dokręcany do separatora ,problem w tym że nie mam gdzie dorobić tej nakrętki .

coś ala to ale wiadomo gwint jak w separatorze a z drugiej strony gładka tuleja by pasowała do tłumika tak dla przykładu Obrazek Uploaded with ImageShack.us]1[/URL]


fotki poglądowe


Obrazek Uploaded with ImageShack.us]k[/URL]

Obrazek Uploaded with ImageShack.us]j[/URL]

Obrazek Uploaded with ImageShack.us]h[/URL]



ma może ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć i w jaki sposób ???

każda wypowiedz na wagę złota :)


Jest jeszcze opcja przycięcia tłumika Hogana i nagwintowania jednego końca i wkręcanie go do separatora i wyglądało by to tak Obrazek Uploaded with ImageShack.us]t[/URL]

[ Dodano: Sob 04 Gru, 2010 14:36 ]
czy ktoś wie gdzie można dokupić taki elemencik ,bo ten drobiazg skasował by wszelkie problemy moje z tłumikiem .

Obrazek Uploaded with ImageShack.us]yy[/URL]
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
ODPOWIEDZ