Obrazek

WALTHER Black Tac Tanto

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
rifleman

Post autor: rifleman »

jaro5090 pisze:Parę lat ćwiczyłem z różnymi przedmiotami i wydaje mi się, że zwykła finka do życia wystarczy.....
Do życia tak, ale jak się zarazisz to trzeba myśleć o gablotce, bo z szuflady się już wysypuje. :D
Noszę na co dzień 3 koziki w gaciach i już myślę o jakimś tulu. Ale forum rzeczywiście nie to. ;)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Nie ciężko Ci z tym ? :)
Nóż jest bronią dla mądrych ludzi, a niestety większość jej używających ma rozumu troszkę za mało :(

Gdy zaczynałem się w to bawić, ćwiczyliśmy drewnianymi TANTO.
Dzisiaj widzę coraz więcej dzieciaków, którzy podnoszą sobie EGO długością ostrza.

Kolega, który założył ten post dał nam, wyraźnie do zrozumienia, że nie używa noża do obierania ziemniaków. Ponadto jego avatar jest dyskusyjny ........

ps. może niewłaściwie wyciągam wnioski..., może się mylę i kolega potrzebuje noża do zbierania grzybów.....
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Tam avatar zara... jakby który sobie wrzucił pindola albo logo Zepter w barwach narodowych na avatar, czy tak naprawdę świadczyłoby to o jego osobie? MOIM zdaniem nie, a skoro czytasz posty kolegi to możesz przecież wywnioskować że nie jest nożownikiem ani dzieciakiem (zakładając, że "dzieciak" to stan umysłu, tak?). Nie widzę w jego wypowiedziach nic kolącego w oczy, może przez chwile w głowie zaiskrzyła mi myśl że wymaga po prostu od folderów zbyt dużo (z resztą któryś jegomość wcześniej slusznie zaznaczył że foldery nie są po prostu stworzone do młócki, sam miałem jeden to co się będę wypowiadał, powtarzam co mądrzejsi piszą). Jeśli kogoś uraziłem, to nie miałem takiego zamiaru, wychodzę zawsze z założenia, że wszystko będzie dobrze:)
Pozdrawiam w Czwartek:)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

Aaaaaaatam Ja miałem vicka vacka (scizor) malutkiego na 6 cm a mogłem nim szpanować bo do wszystkiego był a zaznaczam że jestem młody i ciałem duchem i umysłem :PP a jaką miałem sam z niego radochę 8)
OT
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Spoko Karol, też nie zamierzałem nikogo urazić tylko podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami.
W ostatnim czasie nóż jest bardzo modnym przedmiotem, a jednocześnie bardzo groźną bronią.

Fakt, pozory mylą... :piwo:
rifleman

Post autor: rifleman »

jaro5090 pisze:Nie ciężko Ci z tym ? :)
Nóż jest bronią dla mądrych ludzi, a niestety większość jej używających ma rozumu troszkę za mało :(
Nie ciężko, zazwyczaj mam zestaw Buck VP, mały Vicek i folder marki no name (notabene wyjątkowo twarda sztuka, trzyma się już 2 lata). To mi na razie wystarcza.
Noża nie traktuję jako broni do obrony, ale jako narzędzie, a kolekcje rozwijam z chęci pocieszenia oka błyszczącymi klingami. :D
Szymqers
Posty: 555
Rejestracja: 24 lut 2010, 18:05
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Post autor: Szymqers »

sory za offtop , ale nie chcę zakładać nmowego tematu.
mam takie cuś, kiedyś komuś pożyczyłem i od tamtego czasu ledwo mogę go otworzyć...
poradzi ktoś coś?
Obrazek
Hatsan 80 + Alchemik tuning + PP 3-9x40 AO
rifleman

Post autor: rifleman »

Toż Vicek jako żywy! :D
Wypłucz pod wodą, osusz a potem zakrop co się da jakimś olejkiem. Może byś nawet silnikowy, PKB, itd.
Moim wiktorkom zawsze to pomagało. ;)
Szymqers
Posty: 555
Rejestracja: 24 lut 2010, 18:05
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Post autor: Szymqers »

ano vicek!
jeśli dam radę go otworzyć to zaraz idę płukać i zaleję go PKB (tylko to mam teraz na składzie)
dzięki wielkie!
Hatsan 80 + Alchemik tuning + PP 3-9x40 AO
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

A rozpuszczalnik jakąś krzywdę mu zrobi? Nie sądze:) Niech poleży w spirytusie czy czymś jak nie rozpuchol... tylko potem przecedzić i albo wetrzeć albo zatkać nos i w rure, w przyrodzie nic nie ginie!!!:)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
rifleman

Post autor: rifleman »

Nie wiem czy rozpuchol nie zrobi kuku okładkom. W końcu to tworzywo i po takiej kąpieli może zmatowieć. To już lepiej WD-40 zalać i potem przesmarować.
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

http://allegro.pl/scyzoryk-victorinox-c ... 96212.html
A ja takiego miałem 8) - nie wim dlaczego to napisałem :PP ;)
Szymqers
Posty: 555
Rejestracja: 24 lut 2010, 18:05
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Post autor: Szymqers »

żeby się pochwalić pewnie :)
Hatsan 80 + Alchemik tuning + PP 3-9x40 AO
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Lepiej napisz dlaczego "miałeś" :)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Szymqers
Posty: 555
Rejestracja: 24 lut 2010, 18:05
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Post autor: Szymqers »

dzięki rifleman, scyzoryk już da się otworzyć bez wyłamania pazura, ale jeszcze trochę mu daleko do ideału. jak będę miał możliwość to spróbuję jeszcze z WD40 i zobaczymy co wyjdzie.
Hatsan 80 + Alchemik tuning + PP 3-9x40 AO
ODPOWIEDZ