Obrazek

Zlot Hatsanowców - dyskusja ogólno-organizacyjna.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Miłek chyba coś Ci się pokiełbasiło :) ,chodziło Mu o nasz kochany Tarnobrzeg.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Wiecie co, wizja Jarka najbardziej mi się podoba (namiot, ognisko, piwko, mini zawody, Spotkanko kumpli w celach rekreacyjno sportowych bez wielkiego rozmachu i niebotycznych kosztów)

[ Dodano: 2006-09-21, 15:17 ]
Wiecie co, wstawiam swoje zdjęcie a co zobaczcie z kim rozmawiacie, imie też mam wpisane.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Logan

Post autor: Logan »

Wstrzymamy się na razie z kombinowaniem bo zarzuciłem hasło zlotu organizatorom Pucharu Airguns.pl. Zobaczymy co z tego wyniknie. Za jakiś czas powinna się pojawić konkretna propozycja.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

foxrysza pisze:
[ Dodano: 2006-09-21, 15:17 ]
Wiecie co, wstawiam swoje zdjęcie a co zobaczcie z kim rozmawiacie, imie też mam wpisane.
No i dobrze, niech wszyscy tak zrobią, w Albumie bida więc może w avatarach powstawiajcie swoje zdjęcia.

[ Dodano: 2006-09-21, 18:45 ]
Logan pisze:Wstrzymamy się na razie z kombinowaniem bo zarzuciłem hasło zlotu organizatorom Pucharu Airguns.pl. Zobaczymy co z tego wyniknie. Za jakiś czas powinna się pojawić konkretna propozycja.
No nie, to ma być zlot Tawerny Tomaszu więc my go zorganizujemy.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

Nie mówię że nie my go zorganizujemy ale Chłopaki to naprawde fajna ekipa i mogą dużo pomóc.
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

Logan pisze: Wstrzymamy się na razie z kombinowaniem bo zarzuciłem hasło zlotu organizatorom Pucharu Airguns.pl. Zobaczymy co z tego wyniknie. Za jakiś czas powinna się pojawić
......
No i nie wiem jeszcze co o tym sądzić
w sumie to nie chciał bym aby nasze spotkanie podporządkowane było BARDZO WAŻNYM ZAWODOM
Myślałem od początku o jakimś Hatsan-show-
o ludziach którzy mają swoje Hatsanki i po prostu walą do puszek i czasami do tarczy
to jest tak jak z zawodami wędkarskimi
niektórzy wedkują laskami(dluga wedka)za kilka-kilkanaście tysięcy zet a niektorych na to nie stac ;dotyczy to rownież zanęt,które trzeba walnąć do wody
Ja w swoim kole wedkarskim rozwiązałem ten problem jakieś 10 lat temu
po prostu wprowadziłem pewne ograniczenia sprzętowe
i wszystko teraz ma sie dobrze
i choć przestalem po kilkunastu latach wedkować wyczynowo pamietam smutne twarze kolesi którzy przegrywali z innymi tylko przez brak kasy
;slavka634;
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jarku, święte słowa. To ma być spotkanie towarzyskie a nie wielkie zawody strzeleckie :!:
Pewnie, że postrzelamy przy okazji, może nawet nazwiemy to zawodami ale nie o to chodzi. Chcę się z Wami spotkać, napić się piwa, posiedzieć przy ognisku a przy okazji postrzelać a chłopaków z Airguns.pl zaprosimy jako gości honorowych, niech chociaż raz będą gośćmi a nie organizatorami, odpoczną sobie :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

Z założenia było by to spotkanie towarzyskie... Tak tez przedstawiłem to kolegom Dezorganizatorom... No ale jesli będziecie się upierać że nie chcecie pomocy to nie będe kombinował...
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Jeśli mogę coś wtrącić od siebie.
Łatwiejszym i zdecydowanie tańszym sposobem na figurki do strzelania byłyby "dzwonki".
Jest to kawałek metalowej rury o różnych średnicach i długościach (tu do wyboru), przewierconej na wylot przy jednym końcu. Przez przewiercenie wsadzamy śrubę z nakrętką i dzięki temu można takie ustrojstwo zawiesić na drzewie czy na innym stojaczku.
Przy trafieniu wydaje piękne "dinnnng..."
Średnice i długości, tak jak pisałem, do wyboru. No i ta cena...
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Tomek, przeczytaj dokładnie co napisałem powyżej, bardzo bym chciał aby wpadli na zlot Tawerny ale my to zorganizujmy.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

Tomaszu... Chłopaki mają po prostu doświadczenie w organizowaniu takich imprez i mogli by pomóc... Zaprosić mozna wiele osób. Ale nie o to chodzi. Wiesz jak się zabrać do zorganizowania takiej imprezy?? Zrobić coś na dziko to nie problem tylko ja myslę bardziej o seryjnej imprezie niż o jednorazowym wypadzie. O konwencie kojażonym z marką Hatsana. A to wymaga już lepszej organizacji. Nie mówię tu o zawodach bo nie o to chodzi ale o zlocie strzelców wiatrowych. To się da zrobić i do tego tanim kosztem nawet z atrakcjami typu strzelanie rekreacyjne... Myślałem na przykład o zawodach polegających na strąceniu puszki stawianej na coraz dalszej odległości. Po kazdej serii puszka stoi 5 metrów dalej a Ci co nie trafili odpadają z gry... Na końcu zostaje zwyciężca po strzale na przykład na 70 metrów...

Pozatym jesli mamy strzelać to musi być jakas organizacja. Musi zostać zorganizowana strzelnica techniczna, tak zwane "Zero Range" gdzie można wyregulować sobie sprzęt. Pozatym zawsze trzeba się liczyć z tym ze wpadną mundurowi, więc przydało by się chrono żeby nikt nie miał FACa co przy hatsanie łatwo może się przytrafić.

Wbrew pozorom takie spotkanie to nie jest rodzinny piknik. Są dziesiątki rzeczy które trzeba załatwić i zorganizować. Warto chyba skożystać z czyjegoś doświadczenia i pozwolić sobie pomóc. choćby po to żeby mieć doświadczenie na nastepny raz.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2006, 8:23 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Popieram Jarka i Tomaschka. Tu podoba mi sie spontan, niezobowiazujace strzelanie, piwko i grill a nie organizowanie swiatowych zawodow FT.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja się nie upieram przy swoim, wyraziłem tylko swoją opinię :) Dajmy się innym też wypowiedzieć na ten temat bo jak narazie jest to rozmowa tylko między trzema osobami: Ja, Ty i Jarek. :) Ciekawi mnie co reszta zainteresowanych o tym myśli.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Za wolno pisze :( ... Mam na mysli to ze nie chodzi tu o zorganizowanie czegokolwiek tylko o to ze kazdy ma wpasc do Jarka z giwera, zarciem, piwem i namiotem. Do tego nie trzeba talentow organizatorskich. Naprawde.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

A jak wypali to następny zlot zrobimy z większym rozmachem i oprawą medialną :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany