Obrazek

Zlot Hatsanowców - dyskusja ogólno-organizacyjna.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Logan

Post autor: Logan »

nuniez-Jarek pisze:nie chodzi o kible ale o lekarza itd
kible to spoko
Lekaz nie jest wymagany. Ewentualne urazy opatrzę... Tylko trzeba odpowiednio wyposażoną apteczkę. Swoją drogą musze sobie przygotować zestaw pierwszej pomocy.
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

Wysłalem troche fotek do Tomka-Tomaszka
mniej wiecej bedzie widać obraz miejsca spotkania
na fotkach mam troche pokiereszowaną facjate ale bylem po wypadku samochodowym
pozdrawiam Jarek
;slavka634;
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jarku, fotki wstawiam dopiero teraz ponieważ cały dzień byłem poza domem.
Twój nr tel. dostałem w mailu więc jak co to będę dzwonił :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A na koniec najlepsze :!: :)

Obrazek

Tam naprawdę jest pięknie :!: Aż mnie kusi aby odwiedzić Jarka w Październiku :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

Super naprawde to sie chwali ja od razu z miejsca jestem chetny choc jak narazie jestem zupelnym laikiem :) ale pisze sie na to do lata moze sie wprawie,tylko czy bym mógł
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

SEBCIO, to my Cię na zlocie wprowadzimy we wszystkie tajniki, ale musimy mieć wenę, ja ją łapie po trzech puszkach :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

Chyba coca-coli... Jak dorwę kogoś z karabinkiem w rękach (niech nawet przenosi z miejsca na miejsce) "pod wpływem" to może mieć nieprzyjemności.
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

Chetnie wypije 3 a nawet 5 piwek :D............ :evil: . Ale po zawodach,to raczej potraktuje powaznie. :) .Jeszcze mam pytanie,LOGAN wspomniałes wczesnie o kategoriach "HFT/SFT oraz finał eCup"mozesz mi po krutce opisac na czym polegaja? :) Tak to bede wiedzial co w trawie piszczy :)
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Logan

Post autor: Logan »

Jeszcze nie wiem czy będą... Koledzy nie zgodzili się na pomoc Klubu Normalnych Inaczej oraz Klubu Dezorganizatorów więc nie wiem czy będziemy mieli odpowiedni sprzęt do HFT/SFT. eCup to nasza tawerniana liga http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=606 .
Regulamin HFT masz tutaj: http://www.pfta.pl/content/view/19/30/lang,pl/ a SFT tu: http://www.pfta.pl/content/view/99/131/lang,pl/ ... Chwilowo Ci nie opiszę bo padam na ryjek...
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

dzieki no to mam troche nauki :)

[ Dodano: 2006-10-18, 13:15 ]
No teraz moge dawac korepetycje z HFT/SFT :D
A co do eCup to jeszcze niewiem a jak mnie wysmiejecie ;(
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Awatar użytkownika
artii1974
Posty: 40
Rejestracja: 04 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: artii1974 »

spoko tu nikt nikogo nie wyśmiewa, a jak łatwo się doczytać celem zawodów jest motywacja do doskonalenia swoich umiejętności , ja też cieniutki jestem, ale póki co bezkonkurencyjny w swojej klasie ;) (bo jako jedyny narazie)
pozdrawiam i zapraszam do zabawy w imieniu swoim jak i kolegów :)

ps. pozatym zawsze możesz się tu http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=621 wpisać, ale wierz mi nie ma potrzeby
HATSAN 80S + tuning by HOGAN :) z tłumikiem + LEAPERS 3-9X40 1’’ MIL-DOT :) , Crosman 1077 + poskręcane TESKO 3-9X40 (dawno wrócił z reklamacji, ale może służyć do produkcji sitek) ;( i pożyczony LOV-21 + 4x20 DIANA
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

Nie tam to nie bede sie wpisywał :) Jak tylko bede na strzelanku to wam ze dwie tarcze wkleje tylko jeszcze nie wiem jak robi sie miniaturki :hm: Artur a jak ci sie sprawuje leapers,sory ze tak zmienilem temat ale w dwuch slowach napisz czy oplaca sie go zalozyc na harego?
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Wojtek
Posty: 83
Rejestracja: 26 wrz 2006, 10:38
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Wojtek »

Co prawda termin odległy, ale jeżeli można, to pisałbym się na taką imprezkę.
Wojtek
Logan

Post autor: Logan »

Pewnie że można... Nawet trzeba.
Awatar użytkownika
artii1974
Posty: 40
Rejestracja: 04 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: artii1974 »

SEBCIO pisze:Nie tam to nie bede sie wpisywał :) Jak tylko bede na strzelanku to wam ze dwie tarcze wkleje tylko jeszcze nie wiem jak robi sie miniaturki :hm: Artur a jak ci sie sprawuje leapers,sory ze tak zmienilem temat ale w dwuch slowach napisz czy oplaca sie go zalozyc na harego?
ja jestem narazie zadowolony :) oddałem ok 1000 strzałów i siedzi sztywno, ale polecam 3-9x32 AO MD ja się nie załapałem w czasie gdy kupowałem a koleś nie powiedział że będzie jeszcze miał w tej samej cenie bo bym poczekał :(

pozdrawiam
Artur
HATSAN 80S + tuning by HOGAN :) z tłumikiem + LEAPERS 3-9X40 1’’ MIL-DOT :) , Crosman 1077 + poskręcane TESKO 3-9X40 (dawno wrócił z reklamacji, ale może służyć do produkcji sitek) ;( i pożyczony LOV-21 + 4x20 DIANA
Awatar użytkownika
nasc
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2006, 0:53
Lokalizacja: warszawa

Post autor: nasc »

mnie mozna dopisac do listy. zrobie wszystko zeby byc na zlocie
BSA Lightning XL + DOC 3/9/40
Zablokowany