Obrazek

Zlot Hatsanowców - dyskusja ogólno-organizacyjna.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Zablokowany
Logan

Zlot Hatsanowców - dyskusja ogólno-organizacyjna.

Post autor: Logan »

W przyszłe wakacje mógłbym spróbować zorganizować zlot Hatsanowców. Miejsce najprawdopodobniej było by koło Warszawy, dokładniej koło Sulejówka. Od ilosci osób zalezy koszt imprezy. Więc jeśli ktoś byłby chętny to prosze o wpisywanie się. Oczywiście impreza nie musi ograniczać się do posiadaczy Hatsanów. W planie były by zawody HFT/SFT oraz Finał eCup.
Proszę wpisywać też kwotę do jakiej jesteście w stanie zapłacić za taki zlot. Planowane 3 dni czyli piątek, sobota i niedziela w jakis wakacyjny weekend. Dokładną datę podam jak sie zorientuję w ilości chętnych i dostępności terenu.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2006, 12:46 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Termin strasznie odległy :( Biorąc pod uwagę moją pracę to nie mogę sobie nic zaplanować na tydzień do przodu :( Ale jeśli dojdzie do zlotu to stanę na głowie aby na nim być. A może jakiś termin koło maja ???
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
parashut
Posty: 240
Rejestracja: 26 cze 2006, 1:26
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: parashut »

Ja oczywiście byłbym chętny na taki zlot :)
Co do kwoty to może jakaś propozycja bo sie nie oriętuje zbytnio, wkońcu to 3 dni :>
A termin pasuje mi każdy, podporządkuje się napewno :okok:
Hatsan 90s (tuning) + Belomo 6x42 MD
Logan

Post autor: Logan »

Koło maja to ja mam zlot fanów StarGate w Sierakowie Wielkopolskim... Dokładnie długi majowy weekend... Jakies 10 dni będzie...
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Strasznie odlegle. Chcialbym byc ale nie moge ukladac tak dalekich planow. Kwotowo tez nie wiem jak wychodzi. Wiem ze to dopiero Twoj pierwszy strzal w organizacje zlotu ale na tak niekonkretne pytania mozna odpowiedziec tylko... niekonkretnie ;P
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Logan

Post autor: Logan »

Ja wiem czy to takie nie konkretne?? Cięzko określić czy będę w stanie wydać na przykład 100 PLN dziennie na pobyt z wyżywieniem?
Awatar użytkownika
artii1974
Posty: 40
Rejestracja: 04 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: artii1974 »

z chęciami nie będzie problemu ale 3 dniowy wypad nie specjalnie wchodzi w grę w moim przypadku :( jadę na 2 etatach i trudno może być zgrać wolne dni w jednym weekendzie, ale ponieważ planowane miejsce całkiem bliskie to może z dojazdami nie będzie problemu, no i w moim przypadku muszę wiedzieć najmniej miesiąc wcześniej żeby móc coś w grafiku namieszać zanim będzie zatwierdzony.
chyba że wezme urlop i z całą rodziną i namiotem pojadę ;)
HATSAN 80S + tuning by HOGAN :) z tłumikiem + LEAPERS 3-9X40 1’’ MIL-DOT :) , Crosman 1077 + poskręcane TESKO 3-9X40 (dawno wrócił z reklamacji, ale może służyć do produkcji sitek) ;( i pożyczony LOV-21 + 4x20 DIANA
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

No, o kwocie nic nie bylo. To juz jakis konkret wiec tez sie wypowiem bardziej konkretnie. Dla mnie bedzie to problem. Wole wersje minimum czyli najchetniej bym przyjechal z wlasnym zarciem, wlasnym noclegiem a placil bym za infrastrukture.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Logan

Post autor: Logan »

Nowa propozycja

Jarek zaprasza nas do siebie... 100 km od Wrocławia. Postaram sie odwiedzić Jarka i obejżeć teren pod kątem konkretnych atrakcji rekreacyjno-sportowych. Ci którzy nigdy nie byli na torze HFT nie mają pojęcia jaka to frajda... Ewentualny tor (jeżeli uda mi się zorganizować figurki) oczywiście byłby przykotowany pod kątem Hatsanów.
Ponadto Strzelectwo Sylwetkowe oraz jakies konkurencje wymagające nie tylko strzelania ale i wysiłku fizycznego... Coś w rodzaju Biatlonu. Może także strzelanie do balonów na wietrze...
Jednym słowem frajda.

Koszty ograniczyły by się do przejazdu i jedzonka. Z tego co się zorientowałem to nocleg pod namiotami więc trzeba się zaopatrzyć. Grille to podejżewam kilka osób ma a ja osobiście jak wykombinuję wreszcie przepis na ciasto to mogę wam nawet Kebaby przygotowac :D.

Ogólnie zaczyna to wyglądać ciekawie tylko jakoś nie widze chętnych.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

O chętnych to się Tomek nie bój :) Ja stanę na głowie żeby przyjechać :!: Będzie fajnie nawet jeśli przyjedzie tylko 10 osób :) Jarku, dziękujemy za zaproszenie :!:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

W takim razie wypadało by ustalić jakiś termin... Oczywiscie w grę wchodzi przyszły rok w jakieś teoretycznie ciepłe miesiące.
Czekam na propozycje...
Dla mnie od razu mówie długi weekend majowy odpada...
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja byłbym za majem ale tak aby Ci to nie kolidowało. Może być koniec maja, początek czerwca. Niech się też inni wypowiedzą.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

z 15 osob w chałupie też sie zmieści a poza tym wystarczy materac mata to wszyscy mogą spać po dachem
na zjezdzie rodzinnym chciałem przygotować tor połaczony ze strzelanie
konkurencje małuzenski
ale kobity mnie zakrakaly
ja zapewniam grochówke wojskową(moja specjalność---chyba że ktoś lubi żurek na zakwasie---to moja spejalność też--odziedziczona po babci




zresztą ja moge tyko gotować!!!! rotfl :lol: :radocha:

[ Dodano: 2006-09-20, 11:33 ]
koledzy zróbcie zwiad u mnie
jak trzeba też pomoge pod Warszawą
;slavka634;
Logan

Post autor: Logan »

Jeszcze jedna kwestia... Jeśli zrobimy jakieś zawody, nawet czysto rekreacyjne w wej formie to pytanie czy zgodzicie się na jakąś opłatę startową? Uzbierane fundusze przeznaczone by zostały w całości na jakies drobne nagrody rzeczowe dla zwyciężców.
Może być oczywiście bez nagród, upominków i opłat.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jest to kwestia do przedyskutowania. Wszystko zależy od tego ilu nas będzie. Ja jako założyciel Forum (chyba wypada to powiedzieć i zrobić) deklaruję na nagrodę zgrzewkę browarków lol (i tak je wspólnie później wypijemy rotfl )
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany