Obrazek

Angielska ,,błyskawica"

Muzyk
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2016, 22:53

Post autor: Muzyk »

janusz22551 pisze:Muzyk, Czemu do czasu? Mirek wspomniał o ryglu. Nie wiem ja to wygląda w BSA, ale np. w Webleyu mogę mieć lekki luz na kostce przy złamanej lufie, ale po zamknięciu nawet nie drgnie. Jeśli w BSA jest to zrobione podobnie, to nie masz się czym przejmować ;)
W tym właśnie problem że lufa u mnie lata bez względu czy to otwarta, czy zamknięta. Po kupnie tego nie było. Teraz lata coraz bardziej.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Muzyk pisze: W tym właśnie problem że lufa u mnie lata bez względu czy to otwarta, czy zamknięta. Po kupnie tego nie było. Teraz lata coraz bardziej.
Masz gwarancje, to wysyłaj lub zapytaj dębowego czy eresa. Może coś poradzą.
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Angielska ,,błyskawica"

Post autor: rokasa58 »

W mojej BSA luz lufy skasowałem wklejając blaszkę ze szczelinomierza o gr. 0,2 mm, Po tym zabiegu znowu mogę się cieszyć z tej zabawki, a było tragicznie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Angielska ,,błyskawica"

Post autor: rokasa58 »

To cholerstwo ma coś w sobie. Dzisiaj skróciłem "złoty" język spustowy od hawulca (taki prezent) i przykleiłem do besy i od razu lepiej.
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Re: Angielska ,,błyskawica"

Post autor: mironTG »

Miałem BSA i powiem za Wami, to cholerstwo ma coś w sobie. Kupiłem tanio, tanio sprzedałem. Tyle że nasze zabawki muszą mieszać rynek. Właśnie sprzedałem FWB 300S ( 45-cio letnie w igła stanie ) i AA S400 Carbine za to zanabyłem FWB C60 "SYFON" lekki i super celny.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
ODPOWIEDZ