Obrazek

TX 200 tylko który :)

TX 200 mk3, czy hc?

TX200 mk3
39
67%
TX200 hc
19
33%
 
Liczba głosów: 58

Awatar użytkownika
kaczor24
Posty: 73
Rejestracja: 19 gru 2009, 13:38
Lokalizacja: Tarnów

TX200

Post autor: kaczor24 »

Też miałem dylemat ale wybór padł na tx200 mk3 i głos tez , obydwie są tak dobre ze niema różnicy w celności a wybór to tylko kwestia wyglądu i poręczności , każdy przecież ma swój gust.
S400+Hawke Varmint II
Był:
AA TX200 MK3 by Hogan+Laepers 6x24-50 AO
H90QT i Laepers 3x9-32 AO
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Panowie, pytanko.. czy znacie może karabinek z tego ogłoszenia ?? http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=68558 bo jestem w trakcie dogadywania się ..
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mlodyferel pisze:Panowie, pytanko.. czy znacie może karabinek z tego ogłoszenia ?? http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=68558 bo jestem w trakcie dogadywania się ..
Zapytaj Hogana czy go "robił" i poprzedniego właściciela "kol tom69", na pewno ci odpowiedzą :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Glosowałem na HC -bo takowy nabyłem :]
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
orzell330
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Kielce

Post autor: orzell330 »

Witam wszystkich na forum.. niedlugo wybieram sie do sklepu po nowego TXa MK3 wiec tez tak glosowalem... zastanawia mnie tylko cena.. mianowicie ross napisal ze sa w ''mil........" sa sprzedawane po 1350... czy jest to mozliwe? Wszedzie cana oscyluje w granicach 1900zl.. za pare tygodni wybieram sie do uk i zastanawiam sie czy nie bedzie sie bardziej oplacalo dokonac zakupu w tamtejszych sklepach.. cena bardzo atrakcyjna w porownaniu z 1900.. klopot to serwis ale podobno sie nie psuja... co poradzicie..?
H35 STG + D O E 4x32 S IR
H99 QT SAS + Leapers 3-9X40 MilDot TS
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

orzell330 pisze:mianowicie ross napisal ze sa w ''mil........" sa sprzedawane po 1350...
Niedawno były dość duże promocje w tym sklepie. Niestety już takich promocji nie ma :maruda:
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
cris
Posty: 758
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: cris »

Iwan pisze:Niedawno były dość duże promocje w tym sklepie. Niestety już takich promocji nie ma
No, sam skorzystałem z takiej promocji .Szły jak woda :)
Ludzie,, wyrywali" je sobie po prostu z rąk.
Przy mnie 3 sztuki zostały zarezerwowane w sklepie we Wrocławiu, dla innego sklepu mill...
W takiej cenie to TX bije na na wszystkich liniach HW 97 (ale to maje zdanie ,nie chce rozpętywać kolejnej dyskusji ,,o wyższości świąt....itd itp :lol: )
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie-każdy ma swoją.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

orzell330 pisze: za pare tygodni wybieram sie do uk i zastanawiam sie czy nie bedzie sie bardziej oplacalo dokonac zakupu w tamtejszych sklepach.. cena bardzo atrakcyjna w porownaniu z 1900.. klopot to serwis ale podobno sie nie psuja... co poradzicie..?
A na wyspy wybierasz się na dłużej? Jeżeli tak, to kupuj tam. Przynajmniej będziesz miał pewność że będziesz w miejscowym limicie, który jest lekko mniejszy niż u nas.
Jeżeli chcesz TXa to może lepiej się wstrzymać i znaleźć coś już dopieszczonego od kolegów.
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
orzell330
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Kielce

Post autor: orzell330 »

Hmm wiec to tak z tymi promocjami jest... co do kupowania juz czegos dopieszczonego to najprawdopodobniej sobie odpuszcze... najprawdopodobnie kupie nawa z tym zajefajnym ryflowaniem w ksztalcie rybich lusek... apropo czy ktos moze mi powiedziec jak dlugo takie ryflowanie jest stosowane w TXach...
H35 STG + D O E 4x32 S IR
H99 QT SAS + Leapers 3-9X40 MilDot TS
Awatar użytkownika
cris
Posty: 758
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: cris »

Jak kupować to nowe i ewentualnie samemu dopieścić (tz.wysłać do specjalisty)
Ma się wtedy pewność, że wszystko gra.
Można oczywiście wyrwać nieźle dopieszczoną perełkę ,ale świetnie działającego sprzętu za taką cenę to raczej nikt chętnie się nie pozbędzie i jest duże prawdopodobieństwo, że karabinek możne mieć ukryte wady ,lub duży przebieg.
Paru Kolegów już się niestety o tym przekonało :/
Ja osobiście byłbym ostrożny co do ,,okazji" i jak miałbym kasę to bym kupił nowe.
zack pisze:A na wyspy wybierasz się na dłużej? Jeżeli tak, to kupuj tam. Przynajmniej będziesz miał pewność że będziesz w miejscowym limicie, który jest lekko mniejszy niż u nas.
Przecież to nie ma znaczenia .
Limitowe TX 200 mają tak około 15,8- 16,2J .Nie ma TX z eksportową sprężyną pod 17J
Są natomiast (u nas jak i na wyspach) w sprzedaży TX200 FAC o energii ok 21J.
orzell330 pisze:najprawdopodobnie kupie nawa z tym zajefajnym ryflowaniem w ksztalcie rybich lusek... apropo czy ktos moze mi powiedziec jak dlugo takie ryflowanie jest stosowane w TXach...
Już parę lat ,nie chce mi się szukać od którego roku ,ale już ze starym ryflowaniem w sklepie nie kupisz (jeśli o to chodzi ) tylko ,,rybia łuska" :)
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie-każdy ma swoją.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

cris pisze:
zack pisze:A na wyspy wybierasz się na dłużej? Jeżeli tak, to kupuj tam. Przynajmniej będziesz miał pewność że będziesz w miejscowym limicie, który jest lekko mniejszy niż u nas.
Przecież to nie ma znaczenia .
Limitowe TX 200 mają tak około 15,8- 16,2J .Nie ma TX z eksportową sprężyną pod 17J
Są natomiast (u nas jak i na wyspach) w sprzedaży TX200 FAC o energii ok 21J.
Dlatego napisałem na ile się wybiera. Może na Wyspach jest mniej upierdliwych policjantów i sąsiadów, ale... Zawsze się jakiś trafi. Limit na Wyspach jest około 16.1 więc jeżeli trafi się 16.2 :hm:
Ale to moje dygresje i przemyślenia z ośmioletniego pobytu na Wyspach.

A poza tym, jeżeli jedzie na dłużej kolega na Wyspy to po co ma wieźć drzewo do lasu :D
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
orzell330
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Kielce

Post autor: orzell330 »

Wiec postanowione za 2 tygodnie pojadę i pooglądam sprzęty na wyspach... a myślicie ze orzech czy buk będzie bardziej trwały? dzięki za pomoc.. ;)
H35 STG + D O E 4x32 S IR
H99 QT SAS + Leapers 3-9X40 MilDot TS
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

Orzeszek jest chyba bardziej ekskluzywny :)
Chociaż ja brałbym to co ma ciekawsze ułożenie słoi.

Pozdrawiam
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Orzech jest bardziej miękki i szybciej ulega wgniotkom. Jednak słoje są ciekawsze i jest też lżejszy od buku.
A rybia łuska? Hmm... dla mnie to po prostu cepelia. :maruda:
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Ja posiadam wersję z klasycznym ryflowaniem.. I przyznam szczerze, że nieraz ludzie mylą tx-a z bronią palnąwłaśnie przez to ryflowanie i osłone lufy która pogrubia ..
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
ODPOWIEDZ