Obrazek

LOK- Grupa Strzelecka Wrocław

KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Wrażenie...och Emil widzę wendettę... .
tom-tom
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2010, 12:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tom-tom »

KAT pisze:Tomku-jak z dojściem, dojazdem i parkowaniem w praktyce?
Kiedyś można było dojechać wprost do obiektu z Ramiszowa.
Teraz ta droga (zresztą porzadnie utwardzona przez Niemców) jest przecięta.

Ja obecnie dojechałem i zaparkowałem przy budowanej autostradzie i dalej piechotą.
Spokojnie tu można zaparkować bo droga się kończy.

Z pewnością w przyszłości nie można będzie można tak przechodzić.
Ale ze wschodniej strony widać budowany jakiś mostek nad autostradą - w tym miejscu w którym autostrada wchodzi w las - wygląda to na przejście dla zwierząt. Piechotą dużo się nie nadłoży.

Trzeba będzie popatrzeć do planów realizacyjnych jak planują rozwiązać dojazdy do pól.
Często buduje się wzdłuż autostrady drogę technologiczną - nie wiem jak tu będzie.

Zjazd z realizowanej drogi S8 będzie budowany w Starym Ramiszowie - tam gdzie te budynki w kierunku północno zachodnim i widoczny na zdjęciu lotniczym jasny prostokąt z odnogami - to przyczółki wiaduktu.

Teren ten będzie ujęty w "widły" dwóch dróg S8-na Warszawę i Obwodnicy więc znacznie będzie ograniczony dostęp wałęsających się ludzi.

Na terenie obiektu jest dużo miejsca do parkowania - tylko trzeba wymyśleć jak tam obecnie dojechać i w przyszłości.
A dojechać się nawet dzisiaj da, bo jechał jakiś facet samochodem osobowym obok obiektu z północy w kierunku autostrady i dalej chyba pojechał tą drogą polną na wschód.

Tu jest aktualne zdjęcie:
Obrazek

Po lewej ten wystający trójkąt lasu to ten obiekt.
Po prawej widać Ramiszów - Złodziejów
Na wprost nad autostradą w lesie widoczne budowane przejście dla zwierząt.
Wygląda na to że od południa i od zachodu nie będzie żadnego przejścia - dopiero zjazd w Starym Ramiszowie - te widoczne drogi będą zamknięte
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Qba a weź zerknij na teren starych działek za macfarmą na prawo przy torach
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

"Zerkałem" dużo wcześniej 8) , spory "ruch" występuje na tym terenie, rowerki, pieski, winka, piwka, "buziaczki" i nie tylko :nie: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
palindrom
Posty: 198
Rejestracja: 02 lip 2010, 19:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

A więc tutaj wszyscy siedzą ;) Ja się wypowiem "na przyszłość", bo do końca września siedzę w Portugalii.
O planach sformalizowania WGS było mówione od dawna i problem był zawsze ten sam :( IMO LOK nam nie może pomóc bo nie ma jak. Potrzeba kawałka terenu, którego nikt nam dobrodusznie nie odda w prezencie. Może gdyby powstało stowarzyszenie byłoby łatwiej dostać jakiś nieużytek od miasta. To jednak nie jest zabawa dla ludzi którzy chcą tylko postrzelać. Potrzeba struktury organizacyjnej i najlepiej wkładu własnego na rekultywację terenu czy budowę wiat.
Chyba więcej można by ugrać przekonując LOK do jakiegoś ruchu. Czy 10m strzelnica na strychu kamieniczki we Wrocławiu daje jakiekolwiek szanse na wypełnianie działalności statutowej? Jeżeli tak, to jest to smutne :(
KAT, przecież wiesz, że na 10m torze raczej trudno o coś innego niż strzelectwo tarczowe. Człowiek z LOKu, z którym rozmawiałeś, miał sprecyzowane plany w tej materii? Może mając większą grupę będą w stanie przepchnąć wniosek o teren? Tylko najpierw musi się komuś chcieć a mam wrażenie że LOK jest z przymusu i nikomu się tam nie chce robić czegokolwiek :|
Inną skuteczną metodą byłby list otwarty od środowiska w stylu "dostaniemy strzelnicę albo zaczniemy podkładać bomby w kościołach i autobusach komunikacji miejskiej" :D
Frustrujące jest to wszystko. Mieszkać w siedmiuset tysięcznym mieście, w którym nie ma możliwości uprawiania tak fajnego hobby.

Kto umie ładnie pisać? Napiszmy do Dutkiewicza...
Logun Solo, HW50s, HW40PCA, C357, LOV-21
Obrazek
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

!

Post autor: KAT »

Frustrujące to jest. Masz rację.
Z tymi bombami, to jednak sobie daruj-nawet żarty... .
LOK sprzyja ale nic nie ma do zaoferowania. Sytuacja się powtarza.
Niestety takie mamy realia. Na tym etapie LOK można sobie darować.
Z listem do prezydenta trza poczekać-wybory.
Na razie marazm... .
Awatar użytkownika
palindrom
Posty: 198
Rejestracja: 02 lip 2010, 19:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

"Apathy is not the problem, it's the solution" ;)
Logun Solo, HW50s, HW40PCA, C357, LOV-21
Obrazek
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

To ja poczekam na Twój powrót do kraju i na Twój pomysł na rozwiązanie problemu. Działaj.
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

UWAGA!
Pragnę wszystkich zainteresowanych w/w tematem poinformować, że mimo dobrych chęci, wielu starań i pozytywnego zaangażowania nie uda mi się sensownie zorganizować w jedność braci strzeleckiej miasta Wrocławia i okolic na obecnych realiach.
Przeszkodą główną jest brak miejsca do strzelania-bezpiecznego, ogólnodostępnego i taniego.
Dziękuję Wam za zainteresowanie, pozdrawiam i do zobaczenia.
Krzysztof
Awatar użytkownika
b3n0
Posty: 146
Rejestracja: 02 sty 2010, 1:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: b3n0 »

Po 'Uwaga!' spodziewalem sie lepszych wiadomosci.. Krzysku, nie poddawajmy sie, daj urlopom odpuscic :)
TX200/DOT
Obrazek
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Nadchodzi zima :D

POszukamy jakiegoś godnego miejsca a na wiosnę zajmiemy się resztą. System potrafi wyssać z człowieka ostatnie siły. Ty się Krzysiu nie obrażaj na strzelanie tylko ;)
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
piopol
Posty: 55
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piopol »

Mateusz, TY już zimę czujesz :hm: :D
PS + Weaver V16
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Mam taką cichą nadzieję, ile jeszcze tego tego safari?
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Co Ty Matti-ja planuję Hft na Łuczniku przeorać, z gazrurką w kolbie i olejskopem - celowniku. Na RIP za wcześnie... :D

P.S. Muszę wyjaśnić co to jest OLEJSKOP NICCON ? Nie muszę... . :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, 14:51 przez KAT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

KAT ostatnio jak czytam twoje posty to zastanawiam się czy życie to nie matrix
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
ODPOWIEDZ