Obrazek

Exact Express "Carefully Selected"

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Tak to bywa Mariuszu. :/
My tu swego niesławnego czasu zrobiliśmy zamówienie grupowe (wspominał o tym Irak) i to było najgorsze gówno jakie ostatnio miałem. Dodatkowo zapotrzebowałem tarcze i okazało się, że lubią same wypadać z kulochwytu. Tarcze miały mniejsze wymiary od standartu.

Nie strzelam wiele więc wolę odwiedzić sklepik przy ul. Gwarnej i kupić za 30 zł paczkę śrutu w stanie fabrycznym. Bohumin-pewnie ale trza pojechać i opłaca się przy większej ilości... uzgodnionej wcześniej.
Pozdrawiam. Krzysztof :)
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

No to ja właśnie dziś odebrałem paczkę od kuriera - zero podejrzeń, żeru widocznych uszkodzeń.
Śrut w kartoniku owinięty kilkukrotnie folią bąbelkową - każda paczka osobno - zapakowane wręcz idealnie i absolutnie żadnych oznak jakiegokolwiek upadku czy tym podobnego.

Otwieram i....... oczywiście - pudełka pogniecione, a w środku złom. Siedzę teraz i dokonuję dokładnej selekcji.

A paczuszka od "Kolby" - dziś jeszcze odpowiedni komentarz wystawię.

To był mój ostatni raz jak śrut drogą kurierską zamawiałem - lepiej jednak pofatygować się te 50 km do Iławy - zdecydowanie taniej to wyniesie.


Pozdrawiam
Adam

[ Dodano: Czw 09 Wrz, 2010 17:59 ]
I tak jest nieźle - z 2ch paczek jednak jest OK, druga - hmmm... do tłuczenia puszek się nadaje - na pewno nie do precyzyjnego strzelania. W sumie totalny złom to około 80 peletek.

[ Dodano: Czw 09 Wrz, 2010 18:00 ]
Jak do tej pory to moja najdroższa paczka exact'a :maruda: :(
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Zapakowali może i dobrze ale z tego co widziałem w sklepie na M to pogniecione exacty i air armsy ( dla tych co nie wiedza to z tej samej fabryki idzie) przyjeżdzały już do salonu i na mag wysyłkowy.

Swoją drogą niedawno też robiliśmy z chyba ipopolem albo z retroperem test skupienia nadgiętych i zgniecionych kielichów wlasnie exacta. trzeba było naprawdę zmaltretować kielich ( czytaj dotknąć ścianką ścianki ) żęby skupienie poszlo w las. Jednostronnie wgięty kielich dosyć mocno, nie wpływał istotnie na skupienie na 35m.

Ale boli jak się otwiera taką paczkę to fakt.
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

Kilan pisze:Jak do tej pory to moja najdroższa paczka exact'a
Adam, przecież niedawno filus jeździł do Bohumina i zbierał zamówienia. piopol99 ogłaszał się na forum ze sprzedażą 5,42 i 5,43. Przegapiłeś?

Pozdrawiam
H90 + PP 3-12x42AO
Jeżeli wpadniesz na pomysł aby kliknąć mi "Pomógł" - nie rób tego. Znajdę cię
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

materatz pisze:Zapakowali może i dobrze ale z tego co widziałem w sklepie na M to pogniecione exacty i air armsy ( dla tych co nie wiedza to z tej samej fabryki idzie) przyjeżdzały już do salonu i na mag wysyłkowy.
To by było ogromne chamstwo - nie mówiąc już, że oszustwo!!!
Być może i tak było - paczka i śrut wewnątrz paczki - opakowane genialnie.

Kurde - tak mi było żal Matuszaka jak mu zgodnie z rozporządzeniem (niezgodnie z ustawą) sprzęt skonfiskowali (dawno to było) - i właśnie z tej strony niejako, taki powód na podniesione ciśnienie!!!
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

Kilan pisze:paczuszka od "Kolby"
Masz na myśli "www-kolba-pl" ? Kolega kupił ostatnio u nich 2 paczki Exacta. Po Twoim opisie byłem pełen czarnych myśli, kiedy wczoraj otwieraliśmy przesyłkę. Zapakowana była tak jak opisujesz. Na szczęście śrut w stanie "fabrycznym", bez uszkodzeń.

Pozdrawiam
H90 + PP 3-12x42AO
Jeżeli wpadniesz na pomysł aby kliknąć mi "Pomógł" - nie rób tego. Znajdę cię
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Leszek_O pisze:Masz na myśli "www-kolba-pl" ?
Dokładnie.
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

To chyba miałeś po prostu pecha, albo kurier nabroił. Nie, żebym robił reklamę kolbie, ale jeśli chodzi o nich, to mam dobre zdanie. Kupiłem ostatnio u nich m.in. uszczelkę lufy do mojego H90. Zamiast takiej jak na foto w aukcji (czyli wyglądającej jak oryginał), przysłali oring. Wystosowałem więc maila z prośbą o wyjaśnienie dlaczego wysyłają nie to co sprzedają i jeszcze po 10zł sztuka. W natychmiastowej odpowiedzi otrzymałem przeprosiny za wysłanie uszczelki od Slavi, oraz zapewnienie wysyłki właściwej uszczelki na ich koszt, bez odsyłania tego co mi wysłali. Jak dla mnie zachowanie bardzo OK.

Pozdrawiam
H90 + PP 3-12x42AO
Jeżeli wpadniesz na pomysł aby kliknąć mi "Pomógł" - nie rób tego. Znajdę cię
Awatar użytkownika
eclip2
Posty: 1234
Rejestracja: 09 lis 2007, 21:46
Lokalizacja: Kostry/Lubelskie

Post autor: eclip2 »

Od początku kupuję śrut na Allegro od "radex_mil_pl" i tylko raz były śruty w jednej z paczek pogniecione, ale okazało się że trafiłem na trefną serię Exacta z zepsutej prasy czy coś...
A paczki tak zapakowane, jakby przez front miały jechać :)
B2->H55->HW97k->FN19->HW90->AT44
BT3-9x40->BL3-9x40->BT3-9x40 DOA600->BT6-18x40
Łucznik wz.70 + Browning Buck Mark URX
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Tomku - od teraz to ja śrut będę osobiście kupował - właśnie w radexie, bo mają filię w Iławie!!!
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
eclip2
Posty: 1234
Rejestracja: 09 lis 2007, 21:46
Lokalizacja: Kostry/Lubelskie

Post autor: eclip2 »

O to fajnie masz. Ja ze swojej miejscowości mam ~70km do najbliższego sklepu z Exactem ;(
B2->H55->HW97k->FN19->HW90->AT44
BT3-9x40->BL3-9x40->BT3-9x40 DOA600->BT6-18x40
Łucznik wz.70 + Browning Buck Mark URX
misiek84m
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2010, 10:44

Post autor: misiek84m »

U mnie w Olsztynie jest jeden sklep z takim sprzetem, paczka Exacta kosztuje 35 zł.
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

Sklepów w Olsztynie to jest ze cztery sztuki, ale kupować warto w dwóch. W myśliwskim w centrum, kiedyś kupowałem Exacta 4,51 i zauważyłem, ze mają też opakowania z napisem Carefully Selected, więc spytałem, czy można zaglądnąć do obydwu opakowań, co też uczyniliśmy. Pani była zdziwiona takim działaniem, ale gdy zobaczyła różnice w jakości, zrozumiała. Niestety śrut bez selekcji był dużo lepszej jakości. :zdziwko:
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Awatar użytkownika
Miksior
Posty: 19
Rejestracja: 18 lis 2010, 22:15
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Miksior »

kolega ahael jezdzi do bohumina po srut, dosyc czesto, ostatnio zbieral zamowienia dla kolegow, z reszta ma swoj temat na iwebie w dziale komercyjne, ma tam bodazje ponad 20 paczek exacta... a i cena przyzwoite
i nie traktujcie tego jak reklamy :nie: , poprostu wam radze bo mialem podobna sytuacje ze srutem, co potrafi zdenerwowac, a selekcja srutu jeszcze bardziej... zwlaszcza gdy odchodzi az polowa
ODPOWIEDZ