Obrazek

Co mam kupić? Jakie PCP

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Darek
Posty: 829
Rejestracja: 14 lip 2006, 16:47
Lokalizacja: Ciechanów

Co mam kupić? Jakie PCP

Post autor: Darek »

Mam trochę kasy na PCP ale za mało na to co bym chciał :maruda:
Na CZ200s starczy na nówkę no i pompkę, ale nie mogę wydać wszystkiej kasy bo żonie obiecałem że zrobię sobie też inne zakupy :maruda: do wydania na sprzęt mam 1900zł
1 Podoba mi się LGM2 ale jeśli kupię to pca tylko :hm:
2 AA S400 była by nówka ale bez powietrza i systemu do ładowania :maruda:
3 CZ200S paskudne loże i też bez pompki :maruda:
Co robić ? ;)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 8:39 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan953x12-44 mini
Było NORKONNIA ŁUCZNIK 87 HATSAN55 SLAVIA634 QB89 WALTHER LG210 PROSPORT
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Darku, S400 używka :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Darek
Posty: 829
Rejestracja: 14 lip 2006, 16:47
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Darek »

tomaschek30 pisze:Darku, S400 używka :D
AA S400 bardzo podoba mi się jest śliczny ;) ale nawet używka jest za droga :maruda: bo muszę kupić pompkę ,u mnie są podobno trudności z nabijaniem butli a ja bym chciał być niezależny ;) no i trening też by się przydał ;) :lol: chyba będę musiał puścić jeszcze HW pod młotek :hm: czego bym nie chciał ,na samą myśl serce mi się kraja :/
Strzelałem z CZ200 i wcale lepiej jak z HW mi nie szło :maruda: może dlatego się trochę zniechęciłem do tego karabinka .Natomiast z Waltera strzelałem na 50m w piętnastki i to mnie uwiodło no i wykonanie tego karabinka jest super ;) Z AAS400 nie strzelałem ale za to widziałem jak strzelają koledzy na zawodach ;) no i wygląd ma super ,łoże jest piękne ;)
Hatsan953x12-44 mini
Było NORKONNIA ŁUCZNIK 87 HATSAN55 SLAVIA634 QB89 WALTHER LG210 PROSPORT
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

Post autor: pg.25 »

Jak kupisz PCP to w końcu i tak uznasz że HW to nie to samo i się go pozbędziesz,żeby kurzu nie łapało :D
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

AA S400 faktycznie jest piękny, ale dla mnie nieco ciężkawy i nieskładny (ale to jak wiadomo rzecz indywidualna), miałem właśnie napisać CZ200, ale piszesz że nie strzelało Ci się z niej za dobrze (dziwne - mnie strzelało się z "czeszki" Surveyora wyśmienicie). Więc z podobnego przedziału, poszukaj może jakiegoś Falcona? Niebrzydki, całkiem składny... napisz do Mańka, to na pewno napisze Ci parę słów jak się jego "flakon" sprawuje :).
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Luciush pisze:AA S400 faktycznie jest piękny, ale dla mnie nieco ciężkawy i nieskładny
Ciężkawy? S400 to jedne z najlżejszych karabinów jakie miałem okazję oglądać. Wersja Carbine jest leciutka jak piórko podobnie CZ czy Logun Solo, Classic bodaj kilkaset gram cięższy.

Jednak gdybym miał wybierać wziąłbym Walthera ze względu na spust. Bo reszta to w zasadzie bez znaczenia, praktycznie różnic w celności ciężko się dopatrzeć.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Wierzbin, łącznie zmieniany 1 raz.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

PF25 jest jeszcze cięższy niż S400. Pozatym droższy a FN19 to już półka niżej.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Wierzbin pisze:Ciężkawy? S400 to jedne z najlżejszych karabinów jakie miałem okazję oglądać.
hehe, cholerka, to nie wiem czemu odnoszę takie wrażenie kiedy go "dźwigam". Może po prostu mi nie leży, może to że faktycznie były to Classic, a może chodzi o fakt, że każdy nosił na sobie dość masywną lupkę ?? :hm: sam nie wiem..
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Darek, zawsze możesz wpłacić część kasy i pociągnąć losa - znaczy resztę skredytować ;)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Darek, ja wiem, że HW to Twoja miłość :)
Ale jak kupisz drugi karabin, to idę o zakład, że na początku będziesz zabierał oba na strzelania, ale strzelał będziesz tylko z jednego.
Zgadnij którego ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

@Darek
Nie śpiesz się nic na siłę. Skońycz się sezon sprzedaj Hw bo z obu ni jak będzie strzelać. Nawet jak masz zakup odłożyć pół roku to kup to co chcesz, a nie na co Cię stać w obecnej chwili. Może kup Lgm2 postrzelasz trochu w HFT3/4. W tym czasie dokupisz co tam potrzeba do przeróbki + butlę. W wypadku jak kupisz coś z Walthera nie wiem czy jest sens wykładać kasę na pompkę bo nią i tak więcej niż 220 nie nabijesz, a tam możesz ładować do 300.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Darek
Posty: 829
Rejestracja: 14 lip 2006, 16:47
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Darek »

stworek5 pisze:Darek, zawsze możesz wpłacić część kasy i pociągnąć losa - znaczy resztę skredytować ;)

żadnych kredytów ;) :) chyba będzie jednak PCA ;) wiadomo jaki ;)a potem powoli może przerobię na pcp , lub może zrobię pca 14j :lol:

[ Dodano: Sro 30 Lip, 2008 11:07 ]
Wierzbin pisze:Darek, ja wiem, że HW to Twoja miłość :)
Ale jak kupisz drugi karabin, to idę o zakład, że na początku będziesz zabierał oba na strzelania, ale strzelał będziesz tylko z jednego.
Zgadnij którego ;)

Dwa rzadko zabierałem ;) ale po strzelaniu z QB musiałem trochę posiedzieć i postrzelać z HW
żeby w miarę dobrze strzelać ;) szybko człowiek zapomina :lol: PCP rozleniwia i dlatego sprawia że chętnie z nich strzelamy ;)
Hatsan953x12-44 mini
Było NORKONNIA ŁUCZNIK 87 HATSAN55 SLAVIA634 QB89 WALTHER LG210 PROSPORT
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Darek pisze:CZ200S paskudne loże i też bez pompki
Darek pisze:Strzelałem z CZ200 i wcale lepiej jak z HW mi nie szło
No wiesz co :?: osadę zrobisz sobie sam , możesz zapytać Wojtana ,CZ-tka z osadą custom to już nie ta sama CZ-tka. Nie strzela się dobrze z fabrycznego karabinka bo właśnie ta osada jest kiepska , kwadratowa niewygodana pierwsza część , druga za krótka i też nie rewelacyjna ,to osada dla małej kobitki lub juniora.
Co tu dużo gadać porównania do walthera nie ma , ale to jest dobry karabinek jeżeli technicznie jest całkowicie sprawny i do tego będzie miał lepszą osadę ;) . I jest jeszcze coś możesz pokusić się o nowy ;).
Po prawdzie to trza było zaczekać i z QB zrobić pcp , a jeśli już ma być porządny karabinek pcp to nie taki z niższej półki.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Znaczy będzie Lgm2? Jak tak to dobra decyzja ;).
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Darku , też rozważam możliwość zakupu LGM2 (na wymażony karabinek to mnie niestety chyba nie stać ;( )
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
ODPOWIEDZ