Obrazek

Otwarte Zawody HFT/SFT o Puchar Airguns.pl

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Otwarte Zawody HFT/SFT o Puchar Airguns.pl

Post autor: mmajstruk »

Obrazek

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na I Otwarte Zawody HFT/SFT o Puchar Airguns.pl.
Spotkanie odbędzie się na strzelnicy terenowej pod Michałowem (Sulejówek), w dniach 8-10 września 2006 r. Choć same zawody będą rozgrywane 9 września (sobota), zawody te są również formą mini-zlotu, stąd impreza rozciąga się na sąsiednie dni.

Przewidujemy rozegranie następujących konkurencji:
1. Hunting Field Target (HFT)
2. Sportowe Field Target (SFT)
Każda z konkurencji rozegrana będzie w trzech klasach sprzętowych, o ile wystartuje minimum 5 zawodników:
HFT/SFT 1 - wiatrówki PCP
HFT/SFT 2 - wiatrówki tłokowe
HFT/SFT 3&4 - wiatrówki słabe (poniżej 8/10J)
3. Nocne HFT (NHFT) jako konkurencja dodatkowa.

Dla osób sklasyfikowanych w zawodach HFT/SFT, organizatorzy i sponsorzy przewiduja atrakcyjne nagrody.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że nagrody nie są przypisane do miejsc - zostaną one rozlosowane między startującymi. Oznacza to, że nie jest ważne które miejsce się zajmie w klasyfikacji – wszyscy mają takie same szanse na zdobycie nagrody.
Dodatkowo każdy startujący w zawodach o Puchar otrzyma bezpłatnie archiwalny numer "Arsenału".

Konkurencja SFT zasługuje na szczególną uwagę. Jej regulamin umożliwia start w zawodach HFT strzelcom wyposażonym w typowy sprzęt FT, i przyzwyczajonym do „specyfiki” Feld Target. Dopuszczenie pozycji "dowolnej FT", czyli siedzącej, ułatwia start osobom o nie najwyższych umiejętnościach. Jest to więc prawdziwa konkurencja dla wszystkich - od właścicieli Steyerów po miłośników Hatsanów.

Teren otwarty będzie od piątku (8.09.) w południe do niedzieli (10.09) wieczorem, zapraszamy więc wszystkich chętnych by spędzić czas w gronie znajomych, krótko mówiąc, proponujemy przyjechać wcześniej i później wyjechać. W dzień otwarta będzie strzelnica rekreacyjna, zorganizowany będzie również plac zabaw, natomiast wieczorem przewidziane jest ognisko.
Na miejscu będzie w sprzedaży piwo (a także inne trunki, niekoniecznie alkoholowe) i jedzenie, można więc w miły sposób spędzić wolny czas.
Noclegi w byłych koszarach nie mają wysokiego standardu, jednak pokoje są odświeżone, z łóżkami i pościelą. Brak natomiast dodatkowych mebli. Możliwy jest nocleg w samym pokoju, na podłodze, na własnych materacach i we własnych śpiworach. Oczywiście można również spać w namiocie, samochodzie lub po prostu na trawie.

Organizatorzy przewidzieli poczęstunek dla gości. Kiełbaska z grilla, chleb, musztarda, keczup, piwo (lub inny napój chłodzący). Jako że teren jest własnością Hotelu "Eden", dysponującego świetną kuchnią, polecamy wykupienie normalnych posiłków, które - jak się okazało podczas ostatnich zawodów HHFT – są nie tylko obfite, ale i smaczne.

Ceny zostały tak ustalone przez organizatorów, by koszty dopasowac do każdej kieszeni. Można bawić się przez 3 dni, z wyżywieniem i wygodnym noclegiem... a można przyjechać tylko po to by obejrzeć zawody i postrzelać na strzelnicy rekreacyjnej. Wszystko to oczywiście za całkowicie różne pieniądze.

Jak wcześniej wspomniano, dla dzieciaków zorganizowany zostanie plac zabaw. Piaskownica, w przypadku upałów basenik z wodą, małpi gaj z lin, mała huśtawka, czyli wszystko co potrzebne, aby milusińscy dali rodzicom chwilę wytchnienia..

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie udziału (termin przyjazdu/wyjazdu, wyżywienie/noclegi, start w konkurencjach/klasach) do 4 września.
Zawody mają charakter otwarty, więc osoby które nie zdążą się zgłosić są mile widziane, jednak nie chcielibyśmy żeby zabrakło dla nich poczęstunku - a wcześniejsze zgłoszenie ułatwi przygotowanie bufetu.

Osoby które chcą nocować lub zamówić posiłki proszone są o kontakt z organizatorami w celu rezerwacji.
Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji będzie zaksięgowana wpłata na koncie. Termin wpłat upływa 4 września.
W przypadku braku rezerwacji nie gwarantujemy miejsca/posiłków, choć zrobimy wszystko żeby "spóźnialscy" nie byli poszkodowani. Zwracamy jednak uwagę, że liczba łóżek jest ograniczona.

Kontakt z organizatorami:
airguns@airguns.pl - Miłosław Majstruk

Szczegóły tutaj:
http://airguns.pl/index.php?idmenu=204
Ostatnio zmieniony 02 sie 2006, 12:47 przez mmajstruk, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Witaj,
Miłek napisz jeszcze który to Michałów, bo na http://mapa.szukacz.pl/ znalazłem 41 trafień rozsianych po całej Polsce ;)
Pozdrawiam,
Wierzbin.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Post autor: mmajstruk »

Pod Sulejówkiem.
A Sulejówek pod Warszawą.

[ Dodano: 2006-08-04, 09:38 ]
Na stronie są zaktualizowane ceny. Z uwzględnieniem zniżek dla dzieciaków.
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

Postanowiliśmy z Loganem poinformować o imprezie na łamach WABIKa.

Prosiłbym w tej sprawie o kontakt - potrzebuję loga zawodów w lepszej jakości. Reklama znajdzie się na 6 stronie pierwszego numeru WABIKA.

Tekst z pierwszego postu musiałem nieco skrócić - w tej kwestii poprosze o autoryzację.

[ Dodano: 2006-08-09, 00:56 ]
Logo już mam :D
Ostatnio zmieniony 09 sie 2006, 8:38 przez Katharn, łącznie zmieniany 2 razy.
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
Logan

Post autor: Logan »

Proszę moderatora o skasowanie tego linka... nie powinien być widoczny dla niezarejestrowanych.

Sorki Katharn... ale tak po prostu nie powinno być...
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Logan pisze:Proszę moderatora o skasowanie tego linka... nie powinien być widoczny dla niezarejestrowanych.
Ok, robi się.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Logan

Post autor: Logan »

Dzięki...
Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

Zawody zawody i po zawodach....

No i dlaczego nikt jeszcze nic nie napisał???? :[
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
Logan

Post autor: Logan »

Bo było miewiele osób z naszego forum...
Hudy21, Kotek Kacperek i ja...

Zabawa była przednia... Naprawde macie czego żałować że nie byliście...
Wystartowałem w SFT ale w sumie to powinienem w HFT bo strzelałem rasowe HFT... Dopiero na miejscu dowiedziałem się jaka jest różnica i to już w trakcie strzelania...
Rewelacyjna atmosfera i masę przyjąźnie nastawionych osób. Nikt... Powtarzam absolutnie nikt nie miał uwag co do mojego sprzętu... Ludzie bardzo kontaktowi i niesomowicie życzliwi. Dowiedziałem się na przykład że jesion (suszący się na działce nie bardzo nadaje się pod osadę do harrego bo nie tłumi a za to wspaniale przenosi wstrząsy. Hudy zrobił mnie w balona nie przedstawiając się i pytał o lunetkę... Produkowałem się z 15 minut zanim się przyznał kim jest. Kotek Kacperek przywiózł fajne zabawki... między innymi replikę pistoletu z zamkiem skałkowym... Huk, dym i pocisk prawie wielkości piłeczki pinballowej... Masa wspaniałej zabawy i świetnego strzelania. Postaram się nie ominąć żadnej imprezy z cyklu pucharu Airguns i HHFT.

PS: wylosowałem nagrodę, Zawieszkę na śrut i komplet arsenałów z tego roku.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Qrczę, żałuję, że nie mogłem się z Wami spotkać, niestety dyżurów nie udało się przestawić, a to w końcu imprezka dwudniowa... :zalamka:

No ale nie ma tego złego, za tydzień zawody Hunter'a w Rudzie Śląskiej lol
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=25676
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Logan

Post autor: Logan »

Zasadnicze strzelanie było w sobotę... Wtedy było najwięcej ludzi (72 bodajże startujących + Goście). Poznałem osobiście Andrzeja K. Bardzo przyjemny bibliotekarz...
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

A może jakieś zdjęcia byście powrzucali? ;)
Logan

Post autor: Logan »

Fotki kolegi Szkodnika... Ja nie miałem aparatu więc nie mam zdjęć...

http://szkodnik_opole.fotosik.pl/albumy/53780.html

Sporo info jest na iwebie http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=361077#361077
Awatar użytkownika
kotek Kacperek
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Persja

Post autor: kotek Kacperek »

Ja też nie miałem aparatu, ale jedno zdjecie to sobie odrazu na miejscu zapisałem na pendrive, takie z nocnego strzelania.

kk
Załączniki
gotrek_m.jpg
Nocne strzelanie
(35.21 KiB) Pobrany 222 razy
Logan

Post autor: Logan »

fotka po prostu piękna...
ODPOWIEDZ