Obrazek

Trudna decyzja PCP

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Daczer
Posty: 37
Rejestracja: 02 maja 2008, 7:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Daczer »

Tak to jest LGM-2 w wersji junior (dlatego PCP 1/2 ) ;) bo jeszcze nie PCP, tylko PCA.

Spodobała mi się ta osada ma w sobie to coś i jest uniwersalna, a mój brat też czasem strzela i jest lewus.

Jak do mnie dojedzie to postaram się o jakieś fotki.

PZD

Darek
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Gratuluje słusznego wyboru.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Daczer
Posty: 37
Rejestracja: 02 maja 2008, 7:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Daczer »

KAT pisze:No to ja Ci gratuluję małżonki, która podziela twoje zainteresowania. Mam nadzieję, że dałeś jej wybór...?!
Tak po prawdzie To Ona zdecydowała :D Ja raczej się skłaniałem do AA 400 ze względu na żonę właśnie :zdziwko:
foxrysza pisze:Gratuluje słusznego wyboru.
Wielkie dzięki, mam tylko nadzieje że nam spasi i będzie git 8)

PZD
Darek

[ Dodano: Czw 14 Sie, 2008 08:47 ]
No i oto jest... na początek jak zobaczyłem paczkę to aż się wystraszyłem że taka jakaś mała :zdziwko: No nic zabrałem się za rozpakowywanie i kiedy się okazało że jest rozłożony na 2 części to mi kamień z serca spadł, bo już się obawiałem, że ta wersja junior jest jakaś taka mała... Na szybko zapodałem go w osadę i oglądam, próbuje... i nic, coś nie działa... ;( ściągam osadę jeszcze raz i znowu kamień z serca, bo się okazało, że przy transporcie wyleciała ośka zapadki zbijaka, oraz sama zapadka. Dość szybko wykminiłem jak to ma tam być założyłem i jest git :D A tak wygląda moje maleństwo:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co do wrażeń ze strzelania to będę mógł coś powiedzieć dopiero pod koniec tygodnia, bo wcześniej nie będe miał czasu ;(

Ogólne wrażenie z obsługi w/w firmy całkiem pozytywne, przesyłka z Niemiec dotarła bez problemu w ciągu 4 (czterech)!!! dni. Co prawda fifajka nosi ślady użytkowania, szczególnie lewa strona osady, ale nie jest jakiś zorany, a oksyda tip top. Przy okazji zakładania ośki zaczepu pooglądałem sobie z wierzchu bebeszki i znowu szok :wow:

Po dłubaniu przy harrym tutaj to wygląda po prostu REWELA. Mimo że przebieg ma nie wąski to wszystko wygląda praktycznie jak nówka.

No i jak rewelacyjnie się go trzyma, jak leży w dłoniach po prostu miodzio.

A tak korzystając z okazji to do czego służy ta szyna na ostatniej fotce??? bo jakoś nie mogę wymyślić nic poza bipodem.

Pewnie z pierwszego strzelania tarczki nie zamieszczę bo nie będzie co pokazywać (nigdy w życiu nie strzelałem z dioptera :) ale na pewno wrażenia opiszę.

Co do przeróbki na PCP to chyba na razie nacieszę się tym co mam, a kiedyś zobaczymy... to wszystko zależy od zająca jak długo pozostanie w zagrodzie :D

Pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuje za wszystkie informacje.
Darek

[ Dodano: Pon 18 Sie, 2008 11:49 ]
KAT pisze:Witam. Jak już kupiłeś albo kupisz, to pochwal się swoim wyborem.
JW ;)
ODPOWIEDZ