Wrocław strzela (i nie tylko)
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Namiot już tam kiedyś był. Ale ktoś go rozbił. Focusem 
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
więc jakieś konkrety na jutro ?
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
ReX Deystar , FWB 600+Q
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania 
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Nadal szukasz?
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Czas na małe "conieco"

- MariuszDTR
- Posty: 45
- Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Dziękuję Bartkowi za supeeeeeer serniczek, Darkowi za świetny karczek, Qbie za pilnowanie ognia i wszystkim za miłe towarzystwo 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Dzień dobry Państwu. Jestem nowy uczestnikiem forum i świeżym posiadaczem Hastan 95. Mam pytanko czy ktoś z grupy wrocławskiej posiada Hronometr? Może jest możliwość sprawdzenia sprzętu przed rozebraniem?
Pozdrawiam
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Cześć "nowy", jak napisał Kamazek, będę jutro w godzinach porannych z "chrono" 
Czas na małe "conieco"

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Oj za późno odczytałem. Do Piero wróciłem z wyjazdu więc nie było szansy. Może w tygodniu po południu gdzieś ktoś będzie?
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Witaj. A może można podjechać do Ciebie w tygodniu?
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Znalazłem
I'm one of those bad things, that happen to good people 






