Obrazek

Wrocław strzela (i nie tylko)

Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Namiot już tam kiedyś był. Ale ktoś go rozbił. Focusem :bicz:
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 694
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: zaskoor »

więc jakieś konkrety na jutro ?
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider :) ReX Deystar , FWB 600+Q
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Tak ! :D :D :lol:
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

Wisior pisze: 30 kwie 2026, 15:01 Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
Nadal szukasz? :lol:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

:hm: Pewnie do Bydgoszczy pojechał, bo ma wszystkie sklepy we Wro poobrażane :lol: .
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
MariuszDTR
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: MariuszDTR »

Dziękuję Bartkowi za supeeeeeer serniczek, Darkowi za świetny karczek, Qbie za pilnowanie ognia i wszystkim za miłe towarzystwo :up:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

No ! :D :lol: :D :jem:
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Gryzon
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2026, 18:56

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Gryzon »

Dzień dobry Państwu. Jestem nowy uczestnikiem forum i świeżym posiadaczem Hastan 95. Mam pytanko czy ktoś z grupy wrocławskiej posiada Hronometr? Może jest możliwość sprawdzenia sprzętu przed rozebraniem? 😊 Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3259
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: kamazek »

Wpadnij jutro do LaOsu, jest prawdopodobne, ze ktoś będzie mieć chronometr.

A taka sytuacja dzisiaj, kiełba i szczelanie z nowego nabytku :)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Cześć "nowy", jak napisał Kamazek, będę jutro w godzinach porannych z "chrono" :D
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Gryzon
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2026, 18:56

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Gryzon »

Oj za późno odczytałem. Do Piero wróciłem z wyjazdu więc nie było szansy. Może w tygodniu po południu gdzieś ktoś będzie?☺️
Gryzon
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2026, 18:56

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Gryzon »

Qbuś pisze: 30 kwie 2026, 15:48 Tak ! :D :D :lol:
Witaj. A może można podjechać do Ciebie w tygodniu?
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

bartusia pisze: 02 maja 2026, 19:04
Wisior pisze: 30 kwie 2026, 15:01 Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
Nadal szukasz? :lol:
Znalazłem ;) Jutro ognisko?
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

:PP :lol:
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ