Wrocław strzela (i nie tylko)
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Sobota w LaOsie?
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Weź piłę, ja przywiozę kiełbaski
Obiad w LaoSie smakuje lepiej 
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
ja się w niedzielę wybiorę, na śniadanie 
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
ReX Deystar , FWB 600+Q
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
weź Krono ';)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
ReX Deystar , FWB 600+Q
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Ja też się pojawię
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Czas na małe "conieco"

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Kiełbaski już się mrożą 
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
jakiś karp z ogniska ?
albo choc kiełba ?
albo choc kiełba ?
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
ReX Deystar , FWB 600+Q
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Ania i ja będziemy

I'm one of those bad things, that happen to good people 




