Obrazek

Wrocław strzela (i nie tylko)

Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Sobota w LaOsie?
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Ale, że ognicho też ? :D
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Weź piłę, ja przywiozę kiełbaski :jem: Obiad w LaoSie smakuje lepiej :D
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 694
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: zaskoor »

ja się w niedzielę wybiorę, na śniadanie :)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider :) ReX Deystar , FWB 600+Q
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Ja też :P
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 694
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: zaskoor »

weź Krono ';)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider :) ReX Deystar , FWB 600+Q
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Ok.
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Ja też się pojawię
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

:hm: Wisior ! Może w tą sobotę uda ci się pojawić, może nawet ognicho zrobimy ? :lol:
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Kiełbaski już się mrożą :D
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 694
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: zaskoor »

jakiś karp z ogniska ?
albo choc kiełba ?
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG, Diana SzturmRider :) ReX Deystar , FWB 600+Q
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

26.12 Może być ?
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

27.12?
Steyr Optisan CP 10x32
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

bartusia pisze: 25 gru 2025, 22:3327.12?
O.K. :D
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Ania i ja będziemyObrazek
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
ODPOWIEDZ