Obrazek

Strzelanie w Częstochowie

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
Saruy
Posty: 9
Rejestracja: 08 cze 2006, 12:06
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Post autor: Saruy »

Kod: Zaznacz cały

Przesyłki PRIORYTETOWE krajowe będą dostarczone następnego dnia roboczego po dniu nadania

Kod: Zaznacz cały

Przesyłki PRIORYTETOWE zagraniczne będą dostarczane do 3 dni w krajach Europy oraz do 6 dni w dowolne miejsce na świecie
zrodlo: poczta polska http://www.poczta-polska.pl/dtf_listp.htm

to chyba ma sie nijak do tego co naprawde dzieje sie na poczcie ;]
Hatsan 80stg + Tasco 4x20
Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

Pablo - być może Ty jesteś człowiekiem sumiennym i starasz się dobrze wypełniać obowiązki w pracy. Niestety moje doświadczenia z pocztą, pozwalają wysnuć następujący wniosek - jest tam albo okropny burdel w którym paczki czasem (często) giną lub ludzie pracujący tam są złośliwi.

Ja osobiście już nic nie chcę otrzymywać na domowy adres - jeśli coś zamawiam - to na adres mojej firmy, bo na poczcie jej przypisanej pracują na prawdę sumienni ludzie i paczki przychodzą bez zbędnych opóźnień. Na poczcie obsługującej mój dom zdarzyło się, że na nadaną przesyłkę poleconą priorytetową czekałem ponad miesiąc. Lub moja znajoma przy okienku, kiedy realizowałem dwa awiza przyniosła mi trzecią paczkę mówiąc, że dziś przejrzała przypadkiem i zauważyła, że paczka ta - notabene leżąca od tygodnia - jest też do mnie więc mi ją daje....

Na koniec tej epistoły - ja zaufanie do poczty straciłem całkowicie i jeśli mam coś wysłać, staram się korzystać z usług firm kurierskich.
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

Katharn pisze:jest tam albo okropny burdel
A z tym to się akurat zgodzę wyobraźcie sobie, że to co kiedyś było jedną firmą podzieliło się na kila albo nawet kilkanaście firm, pani na okienku to inna firma, a listonosz inna tak samo jest z transportem, strażą, administracją itd. jest taki
Katharn pisze:okropny burdel
że głowa mała, a najwięcej narobiło się kierowników od robienia niczego, jeśli będą wam zdarzać się taki rzeczy, po prostu składajcie reklamacje jak najczęściej może wreszcie ktoś coś z tym zrobi, niedawno dostałem list z Warszawy który jeszcze ze dwa lata temu miałbym po dwóch trzech dniach, teraz dokładnie 11 dni :[
We wtorek wracam do pracy po prawie trzy tygodniowym urlopie i aż się boję tej sterty dokumentów na biurku (spychologia) pewnie do końca tygodnia nie wyjdę z papierów które powinien był zrobić ktoś inny i na dodatek komputer w którym jest tyle programów zabezpieczających, że nie ma szans normalnie popracować bez ciągłych zawieszek.
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

Wracając do tematu :D

Za jakąś godzinkę będą zdjęcia... :fotka:

Rany - Oli - ja nie wiedziałem, że masz taką fajną kuzynkę... :lol: Strasznie mi się spodobała :D

A wyglądaliśmy tak: pdt_40

Link do albumu: Strzelnica II - Częstochowskie Strzelanie
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
Oli
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Oli »

Mam jeszcze inne fajne kuzynki :P
A co do spotkania to było to jedno z bardziej udanych :radocha:
Nie ma to jak postrzelać w gronie fajnych ludzi.
HW 100T + MTC Viper 10x44 IRS
Był Hatsan 80s Tuning
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

Oj czego tam nie było :D

:D Nawet Zupka Zaj... ups... Strasznie Dobra była :d

[ Dodano: 2006-09-05, 22:38 ]
Dziś zrobiliśmy sobie nocne strzelanie :D - Dzieki za zaproszenie Oli :D

Było super... Szkoda ze aparat zostawiłem w domu :(
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
ODPOWIEDZ