Obrazek

Tarnobrzeg - strzelanko.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Surveyor pisze:Tomku a może uda sie pogadać z Panem Krzyśkiem z LOK-u żeby udostępnili nową strzelnicę na sobotnie popołudnie? Byłaby niezła frajda :lol:
Oczywiście jest to do zrobienia ale pod warunkiem, że Pan Krzysiek pójdzie z nami ponieważ strzelnica jest obecnie ogrodzona wysoką siatką i zamknięta na cztery spusty pdt_16 W wolnym czasie wyskoczę w ramach podnoszenia kondycji na rowerku do lasu i porozglądam się za jakimś ciekawym miejscem. Podobno jest jakieś fajne miejsce w starej cegielni w Sobowie, spotykają się tam na strzelankach chłopaki z Air Soft Gun pdt_36
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Tomasz ,a może spytaj jednak p.Gronka ,istnieje możliwość ,że sam będzie chciał uczestniczyć w strzelaniu lub da klucze na strzelnicę. Szkoda ,że "chłop" zamiejscowy i nie zawsze może być uczynny. Jeżeli była by strzelnica to można rzucić temat Miłkowi był chętny na ewentualny przyjazd ,tylko jak sam zaznaczył musi wiedzieć dużo wcześniej. Jak dużo wcześniej nie wiem ,ale ewentualny jego przyjazd Jego jest pewną nobilitacją Tarnobrzega w "światku strzeleckim". No chyba ,że teraz zrobimy próbę ,a zaprosimy Jego na następne strzelanie.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Miłek jeżeli to przeczytasz to napisz jeżeli miałbyś kiedykolwiek przyjechać ,co uważasz za potrzebne załatwić na Twój przyjazd ,będziesz miał gdzie nocować?
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

koval pisze:Witam.
Tomasz ,a może spytaj jednak p.Gronka ,istnieje możliwość ,że sam będzie chciał uczestniczyć w strzelaniu lub da klucze na strzelnicę.
Koval, spróbować zawsze można :) Miłka oczywiście zapraszam serdecznie jeśli tylko będzie miał czas i ochotę z nami postrzelać :lol:

Koval, oczywiście wiesz, że Miłek pochodzi z naszego "pięknego" (cudzysłów nie jest tutaj przypadkowy) miasta :?:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Oczywiście ,że wiem ,ale nie wiem czy ma gdzie sie "podziać" na noc ,bo jak przyjedzie to na samym strzelaniu się nie skończy lol .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Surveyor
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Surveyor »

tomaschek30 pisze:Podobno jest jakieś fajne miejsce w starej cegielni w Sobowie, spotykają się tam na strzelankach chłopaki z Air Soft Gun pdt_36
Wiem gdzie to jest. Byłem tam ostatnio z 5 lat temu ale możnaby też i tam zahaczyć.
PS Jest jakaś formalna grupa Air Soft Gun w tbg?
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jasne, że jest :!: Nawet chciałem się do nich przyłączyć ale stwierdziłem, że mój budżet drugiego hobby nie wytrzyma :wysmiewacz:

[ Dodano: 2006-07-04, 17:36 ]
No to jak Panowie :?: Piątek czy sobota :?: W moim przypadku tylko po 16.30, niestety praca :( Ale jak już pisałem wcześniej dzień mamy długi więc spokojnie można strzelać do wieczora.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Post autor: mmajstruk »

Oczywiście że mam się gdzie podziać!
Ostatnio całą noc spędziłem balując po mieście, więc spanie nie było problemem... zresztą, spałem później na balkonie (a to przez upał). ;)

Grupa AirSoftów jest - napisz do Pawła Antończyka: estonczyk@wp.pl
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam!
Miłek jeżeli będziesz ,to Ty zdecyduj ,jesteś w końcu przyjezdny .Tomasz (surveyor) po prawdzie też ,ale już zgłosił gotowość. Z tego co wiem organizujesz na przyszły tydzień HaHaFT ,fajna sprawa!
Mnie bardziej odpowiada sobota ,ale jestem układny i zgodzę się na wasze decyzje.
A teraz OT ,przyszła do mnie Diana 60 od AndzrejaK ,jestem szczęśliwy jak dziecko które dostało nową zabawkę.
Szczegóły tutaj: http://dzikizachod.fieldtarget.net/viewtopic.php?t=1613
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jak pisałeś o Andrzeju Kliszewskim w którymś poście to pomyślałem sobie, że zamawiasz u niego coś z rodziny HW :) Ciekawa ta wiatrówka. Koval, a może wpadniesz jutro na LOKowską strzelnicę :?: Jest czynna od 10.00 do 15.00 lol
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Suuuper sprzęcik, gratuluję :)

Karabinek matchowy to po Slavii moje drugie marzenie.
Kiedyś nawet w szkolnych rejonowych zawodach strzeleckich zdobyłem indywidualnie pierwsze miejsce i dokonałem tego Naenelem 312 :radocha:
Żeby nie być gołosłownym oto dowód: click1, click2 ;)
Od tego w sumie wszystko się zaczęło... cała ta moja przygoda ze strzelectwem. Teraz na widok Haenela mogę sobie tylko powspominać stare dobre czasy. Mam nadzieję, że z czasem będę mógł nabyć tą niemiecką wiatrówkę i znowu spojrzeć przez przeziernik w strone tarczy :)

Ostatnio na iwebie Martine sprzedawał pięknego Haenela. Taki właśnie mi się marzy. Może kiedyś...
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No i oczywiście czekamy na piękny opis ze zdjęciami w dziale "Inny sprzęt" lol
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Surveyor
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Surveyor »

Ja będę dopiero w piątek ok. 21-ej więc dla mnie lepsza sobota.Ale jak się dogadacie na piątek,to się nie obraże :) Ale jeśli wybierzecie jednak sobotę,to będę :lol: Koval zazdroszczę Ci nabytku i mam nadzieje,że na weekendowe strzelanie weźmiesz swoje cacko :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Tomasz (tomaschek30 ,a raczej 31 rotfl ) właśnie w tym problem z tą strzelnicą ,że nie jest czynna popołudniu ,ja niestety rabotaje na pierwszą zmianę ,czasami też łącznie i na drugą ,ale w innym zakładzie. Dlatego nie bardzo się tam mogę wybrać.
Tomasz (surveyor) tak oczywiście wezmę. W co ją wyposażyć ,luneta czy przeziernik?
Nie zapomnijcie też o jakiś celach ,będzie ktoś miał jakieś reaktywne?
Widzę ,że sobota staje się najbardziej prawdopodobna.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No to padło na sobotę :) Z tymi celami reaktywnymi to będzie problem, ale zabiorę kilka puszek po piwie :wysmiewacz: i z pracy przyniosę takie pierścienie Reschinga, bardzo fajnie się rozpadają po trafieniu :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Post autor: mmajstruk »

No właśnie, niestety, ten i przyszły weekend mam zajęty.
Właśnie głównie dzięki HaHaFT. :(
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
ODPOWIEDZ