Obrazek

Hatsan 55 vs. 55 Combo

Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Raczej chodziło mi o to ,że relacjonując założenie zestawu pokażesz ewentualne różnice w budowie wersji krótkiej.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
olkrzys
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2006, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: olkrzys »

Nie spodziewam się ujrzec w wersji krótkiej czegoś czego nie było w długiej i odwrotnie.
H 55 short plus AGS 4x40 plus PET plus zestawik od Hogana
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

olkrzys pisze:Nie spodziewam się ujrzec w wersji krótkiej czegoś czego nie było w długiej i odwrotnie.
możesz spopdziewać się dłuższej lufy o 2 cm w wersji Combo :)
AA TX200 HC
Logan

Post autor: Logan »

no i kąt maksymalnego wychylenia lufy przy napinaniu w shorcie jest jakies 90 stopni a w standardowym lufa chowa się pod łoże (jakies 10 stopni więcej).
m@rio
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:22
Lokalizacja: Wronki

Post autor: m@rio »

Koval ja naprawde nie wiem o co ci sie rozchodzi :)
Jezeli to ma byc karabinek przejsciowy to kup sobie H70. Ten sam mechanizm co w H55 a dzieki polimerowi sporo tanszy karabinek. A loze zawsze mozna sobie wystrugac samemu. Ja o takim czyms mysle od pewnego czasu ale to moze jak zmienie dmuchawke...
Lufe mozna skrocic i bedzie ok :)

Albo poprostu poczekaj i kup sobie slavie.
H35 + Delta Optical 3-9x40
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Koval, jeśli Ci pasuje to możemy spotkać się we wtorek lub środę, oglądniesz sobie mojego H70 i przestrzelisz pdt_36
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
olkrzys
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2006, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: olkrzys »

Troszkę różnic jest(wymiarowych).Lufy mają długośc IDENTYCZNĄ, kostka lufy jest krótsza w combo o 2 cm.;komora sprężania jest krótsza o 7cm.;łoże jest krótsze również o 7 cm(na odcinku pod komorą);kolby mają wymiar taki sam.Co do strzelania to tak jak wspominałem wcześniej świeżo po wyjęciu z pudełka mój combo strzelał nie gorzej niż długa wersja.Teraz troszkę osłabł i niestety nie zdążyłem jeszcze założyc zestawu od Hogana.Po tuningu zdam relację. ;)
H 55 short plus AGS 4x40 plus PET plus zestawik od Hogana
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Dzięki Olkrzys za informację i napisz o dalszych wrażeniach po uzdrowieniu karabinka. Ale ja chyba "zdradzę" was jednak :( . Właśnie dogaduję się z AndrzejemK :] .A to znaczy ,że nie będzie Hatsana jak i również Slavi.
Tomasz dzięki za zaproszenie ,ale chyba nie będę mógł się spotkać ,wysiadło sprzęgło w samochodzie ,a bez autka jak bez ręki :| .
No ,ale w przyszłym tygodniu może będę posiadaczem nowego "sprzęta" i jestem pewny ,że będziesz chciał popykać z niego.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No to jesteśmy wstępnie umówieni pdt_36
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

"zdradzę" ??? Chyba nikt przy normalnych zmysłach nie będzie Cię krytykował za zakup innego sprzętu niż Hatsan.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No i chyba inny sprzęt nie dyskwalifikuje Kovala na tym Forum oraz na wspólnych strzelaniach, to byłby debilizm pdt_02
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Logan

Post autor: Logan »

Miedzy innymi to miałem na mysli pisząc poprzedni post.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
No tak i ja myślę ;) . Dlatego zdrada była w cudzysłowie pdt_34.
Oh :stres: niecierpliwie czekam na jutrzejszy dzień i informację od Andrzeja.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

Właśnie Panowie. Brać strzelająca ZAWSZE powinna trzymać się razem. Łączy nas wspaniałe hobby i głupio by było, gdyby ktoś kogoś za coś krytykował. Byłoby to wtedy nie forum, ale Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Poza tym onanizm sprzętowy, to zwykła dziecinada. Najważniejsza jest w tym wszystkim pasja, zainteresowanie oraz chęć poznania nowych ludzi. Witam więc Kovala chlebem i solą z takim, czy innym karabinkiem. pdt_40
Ostatnio zmieniony 02 lip 2006, 23:39 przez Cyberstrzelec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Borsuk pisze:Poza tym onanizm sprzętowy, to zwykła dziecinada. Najważniejsza jest w tym wszystkim pasja, zainteresowanie oraz chęć poznania nowych ludzi.
:brawo:
To było świetne. Zjawisko "onanizmu sprzętowego" można coraz częsciej zaobserwować na innym forum, którego nazwy już nie będę podawał :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ