Obrazek

Warszawa - a moze jakieś spotkanko?

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Logan

Post autor: Logan »

Ja najprawdopodobniej od poniedziałku idę na urlopik i wyjeżdzam na tydzień lub dwa więc albo w tym tygodniu albo jak wrócę z urlopu.
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

Przykro mi Panowie, ale ja w tygodniu mam tyle roboty, że jestem w domu ok 21. Też od poniedziałku idę na tydzień na urlop, ale będę miał remont w norze, więc raczej odpada. Na drugi - dwutygodniowy idę z początkiem Sierpnia, ale zabieram Żonę i małego Stasia na wieś. Narazie jestem pod telefonem, może uda mi się wykroić parę minut... Najlepszym przykładem jest fakt, że karabinek mam od tygodnia, a strzelałem raz. Przez dwadzieścia minut. Tyle narazie mam czasu. :(
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
Logan

Post autor: Logan »

Znam ten ból... też niedawno przechodziłem remont i nie jest to przyjemna sprawa... No ale czasem trzeba...
Awatar użytkownika
Kurt
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kurt »

Ja się piszę jakby co, tylko muszę wiedzieć wcześniej co i jak bo sprzęcicho trzymam na wsi , bo w bloku ludziska zaraz by po policję dzwonili, hehe !
Dawniej Szczecin ...H125, GAMO 3-9x40
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Kurt pisze:Ja się piszę jakby co, tylko muszę wiedzieć wcześniej co i jak bo sprzęcicho trzymam na wsi , bo w bloku ludziska zaraz by po policję dzwonili, hehe !
:) Hmm...
Temat policji to baaardzo szeroka ścieżka.
Niemniej nie możemy się dać zastraszyć sąsiadowi, bo akurat lubimy postrzelać z pneumatyka. Jak przyjedzie policja, to grzeczna rozmowa powinna wyjaśnić sytuację. Nie należy się z faktem posiadania "niby-broni" obnosić, ale nie można siedzieć z tym jak mysz pod miotłą... :nerwus:
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Kurt
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kurt »

Masz rację. Ale tak na prawdę flintę trzymam na wsi bo tam moge sobie swobodnie postrzelać ;)
Dawniej Szczecin ...H125, GAMO 3-9x40
Logan

Post autor: Logan »

No dobra... Jest na kilku z Wawy więc może jakieś spotkanko urządzimy?? Ja postaram się jakoś dopadować więc czekam na propozycje terminów.
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Jestem juz w wawie. Wprawdzie przez do czwartku mam nawal roboty (taka pourlopowa kumulacja) ale przyszly tydzien mam niemal wolny i jestem otwarty na propozycje. Przy okazji to nad morzem w okolo 45 minut wystrzelalem 500 kulek z nowej zabawki (walthera ppk/s) a ze jestem splukany to tez sie nim nie pobawimy. Jesli beda chetni moge przyniesc do obejzenia. Za to h55 bedzie obecny obowiazkowo!
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Logan

Post autor: Logan »

Co trzeba kupić żeby z waltera popykać?? mam jeszcze jakiś grosz...
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Brakuje tylko kulek. CO2 mam jeszcze kilka (na jakies 500 kolejnych kulek lol ). Najpierw przeczytaj co dopisalem w temacie bo moze tak naprawde wcale nie chcesz z niego pykac ;) . Celne strzelanie precyzyjne z tej pukawki to fikcja a puszke ledwo przebija a i to nie zawsze.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Logan

Post autor: Logan »

Postrzelamy zobaczymy... Jestem żądny nowych wrażen :p...
Awatar użytkownika
Kurt
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kurt »

Chętnie, ale muszę to zgrać z terminem i przywieźdź flintę ze wsi. proponuję drugą połwę sierpnia bo od 6 do 13 jestem nad morzem.==
Dawniej Szczecin ...H125, GAMO 3-9x40
Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Post autor: mmajstruk »

Jakby chętni byli, to zapraszam na zawody (i mini-zlot):
http://airguns.pl/index.php?idmenu=204

Pod Warszawą, więc nie jest daleko. Okazja do spotkania dobra jak każda inna, a anawet lepsza... ;)

Swoją droga to dawno Hatsanów na zawodach nie widziałem...
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
Logan

Post autor: Logan »

Tym razem stanę na głowie żeby dotrzeć na te zawody... Trasę znam bo mam rodzinkę pod Węgrowem i akurat tamtędy jeżdzę. Lupkę już mam więc może coiś mi się w tych zawodach uda ustrzelić :D

[ Dodano: 2006-08-29, 13:39 ]
Odgrzeję temacik...

Ktoś się chciałby spotkać i postrzelać w Warszawce?
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Jestem tradycyjnie chetny a najchetniejszy w przyszlym tygodniu bo skonczy mi sie dyzur. Chetnie zobacze jak sie spisuje Loganowe dzialo po przerobkach. Moje (poza bezpiecznikiem) nie zmienilo sie od ostatniego razu za to doszedl walther z ktorego coraz czesciej trafiam w puszki na 10m. Kto jeszcze chetny?
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
ODPOWIEDZ