Obrazek

Bsa supersport....

przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Bsa supersport....

Post autor: przemek83 »

Co sądzicie panowie o tej wiatrówce? Czy warto ją kupić za 550 zł z lekkim tuningiem?
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 17:17 przez przemek83, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Słyszałem całkiem pochlebne opinie o tej wiatrówce. Prezentuje się również nieźle. Niestety nie miałem okazji z niej strzelać.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Borys
Posty: 407
Rejestracja: 30 gru 2006, 13:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Borys »

Sam nie miałem z nią do czynienia ale może to Ci w czymś pomoże:
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=333 ... sc&start=0
:)
Pozdrawia Darek: Hatsan 55 S + Leapers 3-9x40 AOMDLTS + ИЖ-53 + Laguna II 2,2 dCi 150 KM i coś jeszcze będzie...
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Borys, Dzięki bardzo za linka.czytałem już trochę na iwebie. Jednak mało tam jest o celności ale dotarłem do innego opisu, który wprawdzie gl dotyczył ale trochę mi rozjaśnił :) Kopa ma podobno niezłego-ciekawe czy większego niż mój ex harry 75 ze starym tłokiem ?
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Przemku ,a która mocniejsza wiatrówka nie kopie? Supersport kopie ,ale nieźle kopie też Quick i Marvic Gold kopią też i HW np. strzelałem z HW50 Mańka na exportowej sprężynie i też nieźle kopało ,jest celna ale wcale nie spokojna. Do miodnych należą tylko wiatrówki sprężynowe w limicie 7,5J. Nie ma wyproś albo moc albo delikatny strzał praktycznie nie da się tego pogodzić są oczywiście wiatrówki mocne i zarazem nie wierzgające ale nie ma zupełnie nie kopiących.
Szukasz czegoś miodnego ,delikatnego to znajdziesz takie coś wśród słabych sprężyn i CO2 ,PCA lub PCP.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Tak masz rację, ale firmy które poważniej podchodzą do sprawy potrafią lepiej dobrąć parametry czyli średnica, masa tłoka plus moc sprężyny i wtedy dwie równie mocne wiatrówki mogą różnić się kulturą pracy. byle by celna była! :)
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Proponuję AA ProSport :)
No tylko ta cena... ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Hehehe! Poza zasięgiem i to daleko poza zasięgiem :) Może kiedyś... Raczej w bardzo odległej przyszłości :maruda:
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

W tym linkuznajdziesz ciekawy opis wiatrowki z tematu. Moze on Ci w czyms pomoze?

Szkoda, ze linki nadal nie sa kolorowane domyslnie...
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Dzięki to właśnie ten z GL brzmi zachęcająco. Ciekawe czy te produkowane przez gamo będą równie dobre? Choć Gamo to dobry sprzęt, patrząc na wyniki Mariusza, to wróży to dobrze :)
mircal
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:09
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mircal »

przemek83 pisze:Tak masz rację, ale firmy które poważniej podchodzą do sprawy potrafią lepiej dobrąć parametry czyli średnica, masa tłoka plus moc sprężyny i wtedy dwie równie mocne wiatrówki mogą różnić się kulturą pracy. byle by celna była! :)
Otóż to, sam niedawno miałem tuningowanego Hatsana 80, teraz mam Gamo 440 nawet jeszcze nietuningowanego, różnica jest po prostu DUŻA :)
Dla porónania, z Hatsana wyposażonego w lupkę PP z pozycji stojącej miałem gorsze wyniki niż z Gamo bez lupki - ta sama pozycja i ta sama odległość 8)

PS
Moc Gamonia jest taka sama jak Harrego, a może ciut większa..
Gamo Hunter 440 + PP 3-9x40AO MD
Awatar użytkownika
tomekglodek
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2006, 13:26
Lokalizacja: woj. opolskie

Post autor: tomekglodek »

Witam. posiadam BSA SuperSport i jestem bardzo zadowolony. Mam angielską wersję. Wymienioną mam tylko sprężynę i na 25m mam skupienie 1,5x1,5 cm (ze zrolowanego koca).
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Właśnie przyszła do mnie moja bsa supersport odkupiona od pewnego gościa z iwebu.. I czuję, że zaraz krew mnie zaleje!! Pomóżcie! Pierwsze wrażenie: super! dostałem dodatkowo futerał i parę innych części. Oksyda jak na nówce. Fajne dość precyzyjne przyrządy otwrte.Drewienko z niewielkimi śladami użytkowania. Osłona spustu jakaś inna nie wiem z kąd wzięta nie z bsa to jeszcze mały problem.. Ale...
No właśnie jedno wielkie, ogromne, obrzydliwe ALE!!!!!!!!!! Po pierwszym zachwycie Spojrzałem na nią z góry i co?! Lufa nieosiowo zamocowana w stosunku do korpusu!!! Nie mam pojęcia co zrobić mam ochotę odesłać wiatrówkę facetowi i żądać zwrotu kasy. Wszystko dałoby się przeboleć gdybym chciał strzelać tylko z otwartych bo sprawdzałem i jest celna ale ja chcę założyć optykę a wtedy to będzie parodia! Tak na oko to jest z 3mm odchylenia od osi na końcu lufy. Dokładnie jeszcze nie mierzyłem. Czy da się z tym coś zrobić ?? Pomocy! Nie chcę dzisiaj dzwonić do gościa bo jestem trochę zbyt wzburzony...Jak mógł zapomnieć w opisie o tak "drobnym szczególe"?!
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Odchylenie jest w pionie czy w poziomie bo to dośc istotne.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

No właśnie, niestety w poziomie i w tym cały problem :(
ODPOWIEDZ