Obrazek

AA s400

KWP
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Łódź

AAS400 classic

Post autor: KWP »

No to skoro powstał kącik dla posiadaczy najlepszych wiatrówek pod słońcem, to dam coś od siebie. Posiadaczem S400 jestem od kilku miesięcy. Nie wiem dlaczego mój karabinek nie ma różanej ostrogi, mimo nowszego ryflowania. Stabilnych strzałów mam około 80 przy mocy 15J mierzonej radeckowym chrono. Bez odskoków. Najlepsze ciśnienie to 100-180bar. Jedynym zauważalnym minusem tego karabinka jest spust, który nawet po zapodaniu podkładek stabilizujących trochę się chybocze na boki. Strzelajac na 30m otworek wielkości 5-cio groszówki jest całkowicie normalnym zjawiskiem, nawet po oddaniu 15 strzałów. Ogólnie ach-i-och-i-w-ogóle :lol: . Zmienię dopiero jak będę umiał więcej niż ten sprzęcik potrafi. Czyli raczej nigdy.
Pozdrawiam
KWP
AA Pro-Sport + Weaver RV7
AirMaster 300+Lider 3-9x40
iż38
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Tak jest coś w tym co kolega napisał .
Też posiadam S400 i jestem zadowolony ;)
Poprzednim moim karabinkiem był AA TX200 HC i byłem z niego bardzo zadowolony lecz zaswędziało mnie PCP :D
Walther + MTC
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Czy w takim razie (rozwijając temat o nowe firmy) przewidujecie rubryczkę poświęconą Daystate :?: No bo własnie wchodzę w Merlina :D Chętnie bym coś poczytał....
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Klakier

Post autor: Klakier »

Fajnie, że powstał dział o AA. Posiadaczy S400 jak i Tx-a przybywa i będzie coś dla nas.
S400-tke posiadam od paru miechów i coraz bardziej podoba mi się ten karabinek. Pełnej charakterystyki nie robiłem na chrono bo szkoda mi powietrza, mam butlę 200bar więc sami rozumiecie.
Spust u mnie o dziwo aż tak bardzo nie telepie sie na boki, jest minimalny luz. Jak dla mnie nie wymaga poprawek na tą chwilę.
Strzelam Exactem 4,51 i Crosmanem Pointed. Exact fajnie lata na odległości 30m-100m, Crosman sprawdza się świetnie do 50m co mnie cieszy bo jest tani.

Co do działu o Daystate, to nie ma u nas za wiele posiadaczy. Oprucz ciebie to Marek (Wierzbin) posiada. Może obaj podzielicoe sie wiedzą we własnym dziale?»
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

:offtopic:
Rozumiem, że Klub AA to nie Anonimowi Alko.. ( lubiący spożywać) tylko Air Arms :PP
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
KWP
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KWP »

A czy lepiej być Anonimowym Alkoholikiem, czy znanym pijakiem? No dobra, polejcie...
AA Pro-Sport + Weaver RV7
AirMaster 300+Lider 3-9x40
iż38
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Skrót AA każdy tłumaczy sobie jak chce :lol: :lol: :lol:
Ale mi AA pasuje ;)
Walther + MTC
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Cortez pisze:Czy w takim razie (rozwijając temat o nowe firmy) przewidujecie rubryczkę poświęconą Daystate :?: No bo własnie wchodzę w Merlina :D Chętnie bym coś poczytał....
Póki co będzie nas tu dwóch :D
Ja mam akurat bateryjkowca Mk3 ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

Czy opłaca się brać za niecałe 1700zł s400 classic? W tej cenie na raty bym się wyrobił, ale z butelkę z zestawem do ładowania musiałbym wstrzymać się do marca. No i sklep w którym bym kupował nie cieszy się dobrą sławą, ale odebrałbym osobiście.

I edycja posta
Po chwili zastanowienia i ochłonięcia (napaliłem się jak arab na kurs pilotażu), chyba sobie odpuszczę bo co moja lepsza połowa powiedziałaby na trzeci karabinek w szafie, ale cena (1680 zł)wydaje mi się atrakcyjna

II edycja posta
No i zamówiłem, jutro odbieram. Jak mnie żona wyrzuci z domu, to może ktoś mnie z kolegów lub koleżanek :) przygarnie (dam postrzelać).
nie zabijaj czasu,
kiedyś czas zabije Ciebie
maximus
Posty: 114
Rejestracja: 29 wrz 2007, 15:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Ciebie nie przygarnę ale s400 bardzo chętnie.
BSA Lonestar + BSA Platinum 8-32x44
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

sofronov pisze:(napaliłem się jak arab na kurs pilotażu)
:zdziwko: :lol: :lol:

Marcin, uważaj na słowa bo niektórzy czytają pijąc kawe lub herbatę, potem to wszystko po monitorze spływa :lol: :lol: :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Maximo2
Posty: 26
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:06
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Maximo2 »

tomaschek30 pisze: potem to wszystko po monitorze spływa
:lol:
Albo szklanka z rąk sie wyślizgnie i... Spodnie mokre(bo o poparzeniu mówił nie bede..... :bobas: )
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Marcin! Gratuluję zakupu :) To piękny i celny kawałek karabinka :)
A co do butli... Jak dobrze pójdzie (nie obiecuję żeby nie zapeszyć), w lutym, pewnie mógłbym Ci oddać moją butelkę za jakiś śmieszny pieniądz :).
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Klakier

Post autor: Klakier »

Gratuluję Marcinie zakupu. Jeszcze troche to posiadacze S400 będą stanowić większość :lol:
A żona Ciebie nie wyrzuci, jak zobaczy karabinek to sama sie w nim zakocha.
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

Krąg AA (Anonimowych Airarmsowców) powiększył się.
Nie wytrzymałem i odebrałem dzisiaj. Z wiadomych względów nie mogę w domu nacieszyć się widokiem mojego AA. Z pokrowcem nówka sztuka nieśmigana w buku 1705zł. Z domu na wsi muszę dowieść optykę. Za jakiś czas kupię jeszcze dwa szkiełka bo slavki, a tym bardziej hatsana się nie pozbędę (kto macał mojego harrego ten wie, że to dość zacna sztuka i szkodą go sprzedawać).
Przydałby się ktoś w W-wie kto miałby kawałek butelki i zestaw do ładowania, cobym wypróbować mój nowy nabytek zanim nabędę własny komplecik.
A tak swoją drogą, to dawno takiego spontana nie miałem.
nie zabijaj czasu,
kiedyś czas zabije Ciebie
ODPOWIEDZ