Obrazek

AA s400

Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Marcin harego szkoda tym bardziej ,że to prawie eksponat ,takiej lufy to żaden hatsan nie posiada. Slavkę opchnij po co Ci dwie sprężyny i tak będziesz głównie strzelał z AA zobaczysz sam ,a nie mała kasa na szkło i osprzęt wiaterkowy będzie potrzebna.
Gratuluję zakupu ,ale masz radochę nie trudno sobie to wyobrazić :D .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Hatsana z lufą LW opchnąć :?: Przecież nikt mu nie uwierzy w to jak coś takiego napisze :lol:
No i ile wołać za takiego Harrego :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

Slavkę też troszkę dopieściłem, więc będzie jutro u mojego brata (taki spóźniony prezent gwiazdkowy), a harego nie sprzedam, na kominku powieszę a nie sprzedam.
nie zabijaj czasu,
kiedyś czas zabije Ciebie
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Co do testowania - odpisałem Ci w odpowiednim tematku! - odpisz najlepiej na PW, bo z gg ostatnio się rozmijam lekko..
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

kupiłem taką butlę. 200 bar trochę mało, ale na jakiś czas musi wystarczyć, a 81zł nie majątek.
nie zabijaj czasu,
kiedyś czas zabije Ciebie
krzychoo
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2009, 16:23

Post autor: krzychoo »

Witam wszystkich.
Jestem na forum pierwszy raz. Mam od razu takie pytanie :
Czy AA S 400 Classik 4.5 jest skuteczny w obalaniu celów na dalszych odległościach ok 50 - 60 m. Np. butelki itp

Upss, to nie tu miało sie znaleźć przepraszam za bałagan. Powinienem otworzyć nowy temat :)
Awatar użytkownika
assassin
Posty: 310
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:58
Lokalizacja:

Post autor: assassin »

Witaj
Może i trochę nie tu, ale S400 na 60m spokojnie trafi w butelkę jeśli masz dobrą lupkę. Ja bym poustawiał nawet mniejsze cele, w końcu im trudniej trafić tym satysfakcja po trafianiu większa :D
H33 + Alchemik Inside + PP3-9x40
Klakier

Post autor: Klakier »

Spokojnie na 50m rozbija butelki, dziurawi puszki ... jeśli energia jest w okolicach 16J
Na 100m przedziurawi puszkę po piwie.
Jednak jeśli chcesz karabinek do samej destrukcji to wybrał bym cos tańszego.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

assassin pisze:Może i trochę nie tu, ale S400 na 60m spokojnie trafi w butelkę jeśli masz dobrą lupkę.
Hmmm.. na 50 metrów to w ruch idą korki od butelek PET ;)
krzychoo pisze:Czy AA S 400 Classik 4.5 jest skuteczny w obalaniu celów na dalszych odległościach ok 50 - 60 m.
Co rozumiesz przez "obalanie"? Bo istnieje taki termin jak "moc obalająca" broni. Wiatrówki w limicie nie posiadają mocy obalającej ;).
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
krzychoo
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2009, 16:23

Post autor: krzychoo »

Jak sądze macie Panowie rację i w kwestii mocy obalającej , i korków z plastikowych butelek oraz mniejszych celów, a co za tym idzie większej frajdy i satysfakcji ze strzelania i trafiana.
Niemniej ja poszukiwałem celnego i stsunkowo silnego karabinka, acz kolwiek w limicie do 17 J. I właśnie stałem się posiadaczem AA S400 Classic + BSA Platinum 6-24x44 mm. Raczej nie bede brał udziału w żadnych zawodach, a przy najmniej na razie. Strzelam typowo rekreacyjnie i raczej do różnych celów, innych niż tarcze; pudełeczka, patyczki itp.
Strzelam, tzn. jutro zamierzam postrzelać i zobatrzeć z czym się to je :)
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

S400 to bardzo dobry wybór :) Powodzenia w strzelaniu! Samych dyszek i trafionych celów, jakie tylko sobie ustawisz! :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Polecam płasko leżące kapsle :) tak 50, 60m. A do zakrętek od petów oraz stpjących kapsli to na 50 ze stojącej jest zabawa :D.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
xevf
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2009, 14:29
Lokalizacja: Warszawa, Bielany

Post autor: xevf »

Witam

Po ostatnim strzelaniu jeszcze rękę czuje od pompowania mojego Sharpika
I w związku z tym naszła mnie ochota na PCP powiedzcie gdzie można S400 w Warszawie przytulic i być może również zabrać na dłuższy romansik ? 8)

Pozdr
Innowa1210 + BLOG 6-24x50AO
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Sharp uczy szanowania strzelania :PP
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Klakier

Post autor: Klakier »

xevf pisze: powiedzcie gdzie można S400 w Warszawie przytulic i być może również zabrać na dłuższy romansik ?
Nowe sztuki znajdziesz w sklepie Militaria.pl. Mają w Warszawie swój oddział:
http://www.militaria.pl/sklepy.xml
ODPOWIEDZ