Obrazek

Vortex do hatsana strikter edge

ODPOWIEDZ
DawidSzym
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2023, 11:35

Vortex do hatsana strikter edge

Post autor: DawidSzym »

Cześć wszystkim :up:
Kupiłem hatsana strikter edge i tak jak go szybko kupiłem to go rozebrałem:p w środku bród olej opiłki jedna tragedia, uszczelka tłoczka do wymiany. Kupiłem jakaś ponoć tuningową na allegro kosztowała 50 dych jak dobrze pamiętam. Sprężyna na ostatnich zwojach urwana /pęknięta kawałek jej sobie tam pracował w systemie. Wszystko bardzo dokładnie wypolerowalem, te wycięcia w cylindrze gdzie chodzi chyba uszczelka bo były strasznie ostre. Noi czeka wszystko na montaż teraz. Miałem kupić tuningową sprężynę z jakiegoś tam drutu szwedzkiego ale postanowiłam że wydam te 200 stówy na Vortexa , sprężyne gazowa hatsana. Ogólnie poczytałem i wiele osób chwali ten system. Ponoć nawet jak się uszkodzi go wystarczy kupić oring wymienić i będzie git.
No ale tu nie chodzi mi o to , tylko jaki typ będzie pasował do mojego hatsana ? Są różne jakieś 1- 2 itp
Ogólnie nie wiem czy to ważne czy nie ale mój hatsan ma plastikowy spust, kilka części metalowe, i nie wiem jak to nazwać ale jak wchodzi sprężyna i się ją ściska, ten bezpiecznik jakby jest na stałe z spustem. Więc nie wiem czy to ma jakiś sens.
Jaki Vortex będzie pasował?
Pozdro
DawidSzym
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2023, 11:35

Re: Vortex do hatsana strikter edge

Post autor: DawidSzym »

ODPOWIEDZ