Obrazek

Jaka wiatrówka PCP na śrut 4,5 mm z lunetą, magazynkiem na min. 10 pocisków z możliwością pompowania

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Breneka
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 21:23

Jaka wiatrówka PCP na śrut 4,5 mm z lunetą, magazynkiem na min. 10 pocisków z możliwością pompowania

Post autor: Breneka »

Cześć, jestem totalnym świeżakiem, nie tylko na tym forum, lecz również jeśli chodzi o wiatrówki. Nie znalazłem podobnego tematu, więc jeśli takowy był już gdzieś poruszany, to bardzo przepraszam.

Jak widać w temacie posta, mniej-więcej ustaliłem jakie mam oczekiwania co do sprzętu, nie mam natomiast zielonego (ani bladego) pojęcia, czym powinienem się zainteresować - chodzi mi głównie o producentów i konkretne modele. Jest tyle tego na rynku, że można ześwirować, a marketingowcy stają na głowie, żeby skusić kupujących pisaniem przeróżnego rodzaju farmazonów, dlatego pomyślałem, że warto spytać o radę ludzi, którzy mają doświadczenie :)

Generalnie zależy mi na mocy, celności (przyzwoita luneta, ew. kolimator) i trwałości sprzętu, który również będzie miał magazynek pozwalający na oddanie więcej, niż 1 strzału bez przeładowania (najlepiej uniwersalny, strzelający zarówno grzybkami, jak i kulkami) i niezależny od nabojów z CO2 (pompka). Co moglibyście mi polecić w cenie nieprzekraczającej 2000 zł?
"Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem" - Thomas Jefferson
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Jaka wiatrówka PCP na śrut 4,5 mm z lunetą, magazynkiem na min. 10 pocisków z możliwością pompowania

Post autor: Mamutowicz »

Breneka pisze: 05 wrz 2022, 22:03 [...]

Generalnie zależy mi na mocy, celności (przyzwoita luneta, ew. kolimator) i trwałości sprzętu, który również będzie miał magazynek pozwalający na oddanie więcej, niż 1 strzału bez przeładowania (najlepiej uniwersalny, strzelający zarówno grzybkami, jak i kulkami) i niezależny od nabojów z CO2 (pompka). Co moglibyście mi polecić w cenie nieprzekraczającej 2000 zł?
Emmm...
W zasadzie to...
Nic...
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ