Obrazek

Sprzedam Hatsan Ranger 95 po modyfikacjach

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
dyziok
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2019, 7:10

Sprzedam Hatsan Ranger 95 po modyfikacjach

Post autor: dyziok »

Na sprzedaż Karabinek łamany cal4,5 hatsan 95 ranger.
Cena 1000zł wraz z lunetą DOC i montażem.
w Hatsanie jest zrobione wszystko co było można zrobić: ślizg na tłoku, pomniejszony tranferport, ucięta lufa, zrobiona korona, poprawiony port ładowania, zanim został założony tłumik lufa została przetoczona żeby zachować osiowość otworu, tłumik robiony przez Antonia z Airgunhunting, uszczelka tłoka samosmarowna od Dębowego (Dębowe Wiatrówki) sprężyną od Hogana, prowadnica metalowa dorobiona pod sprężynę. Zmieniona osada typu thumbole z otworem na kciuk i chwytem angielskim z regulowaną baką i stopką. Osada robiona przez Lykona. Cały spust rozłożony a jego elementy wypolerowane.
karabinek bardzo celny(oczywiście jak na coś co ma hatsan w nazwie), bez problemu można powtarzalnie trafiać kapsle od piwa.
Pokusiłem się nawet o start w benchrest gdzie mój najlepszy dotąd wynik to 392/500, także całkiem dobrze jak na sprężynową wiatrówkę łamaną, gdzie zdaniem wielu średnio się to nadaje do benchrest, mimo to nie raz tym ogrywałem kolegów co strzelali z co2 znacznie droższym niż ten hatsan.

Moc obecnie to 12j przy V=210-215ms na jsb exact.
Jedyny minus wizualny jest taki, że schodzi farba na tłumiku przy nasadzie(spowodowane moją dłonią przez naciąganie, normalna rzecz dlatego też nie malowałem ponownie bo nie ma to sensu na dłuższą metę.
Karabinek smarowany po zewnątrz brunoxem po każdym strzelaniu, oksyda w dobrym stanie.
Możliwość wysyłki kurierem.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
dyziok
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2019, 7:10

Re: Sprzedam Hatsan Ranger 95 po modyfikacjach

Post autor: dyziok »

Nadal aktualne.
Zablokowany