Obrazek

Gamo Hunter 440

Spam, Archiwum Forum.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Przydałoby się, bo z tego co widzę, to obiektywnie do sprawy podszedl kol, ninalken, z którym sprawę załatwiłem do końca. Mamutowicz i kol wojtunio,.
Inni którzy zabrali głos, nie biorą moich argumentow pod uwagę. Z góry skreślili mnie na stracenie. Słowo przeciw słowu, lecz oczywista że moje dla większości nie ma najmniejszego znaczenia. Byle by wyszło wasze na wierzch. Dasaja się jedynie Ci, których dotknely texty o dzieciakach(coś w tym jest, nieprawdaż)?
To jak w sądzie w stanach w latach czterdziestych "jesteś winny, idziesz siedzieć"... Zresztą, tak roszczeniowy naród jakim są polacy... cóż, nie będę kończył, niech każdy sobie sam pomyśli.
Najważniejsze aby racja była po str. większości, zwłaszcza jak większość zna się dłużej.
Przykre ale prawdziwe.
Poza tym moje argumenty nie są z gimba czy przedszkola... To fakty w które ciężko uwierzyć komuś, kto jest sam.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Qbuś »

Obrazek


No i "dostało się" wszystkim Polakom :P .


(Nawet tym za "granico")
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

No tak, bardzo śmieszne. Boki zrywać normalnie. Szkoda tylko że nikt nie zastanowi się nad tym jak bardzo szkodzi takiej osobie jaka jestem ja.
Każdy oszust po takim "przekręcie" miałby na całą wasza społeczność mocno wyjebanie. Ja pisze, bronię się.... bo co? Jestem idiota? Nie.
Po prostu wierzę w to że są tacy, którzy uwierzą w moja niewinność. Nie zjechałem śruby..!!!
Nie przyjmę zwrotu!!!!
Nie boję się się wizyty Staszka!!!
Nie mam nic do ukrycia!!!
Była propozycja zakupu śruby, ja o tym pisałem, a Mamutowicz zapodał nawet link.
To są śmieszne pieniądze, zważywszy za ile kupił cały komplet ode mnie. Czy to nie jest dziwne ze szuka dziury w całym i koniecznie chce oddać Karabinek i ząda zwrotu kasy?
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Proszę zainteresowanych o przeczytanie wszystkiego jeszcze raz, a szczególnie moment w którym wyraziłem wolę przyjęcia zwrotu i oddania pieniążków.
Otóż na drugi dzień po wyrażeniu zgody na takie rozwiązanie, Staszek napisał (wzburzony) że szykuje Hatsana zakupionego w kolbie. pl. Dziwne nieprawdaż?
Jakim cudem z kolby, Karabinek znalazł się u Staszka na drugi dzień?
A to dlatego że Staszek zamówił Harnasia w kolbie zanim mój Gamo do niego dotarł.

Przemyslał sprawę że Harry dla młodego będzie o niebo lepszy od delikatnego Gamonia z plastykowa kostka.
Co teraz zrobić z Gamo??? Resztę już łatwo sobie wytłumaczyć.
Gamonia miałem wysłać w poniedziałek. Zrobiłem to dopiero w czwartek. Karabinek dotarł do Staszka w poniedziałek, a w środę wybuchła awantura na forum. Zaraz po tym Staszek ma Harnasia. Czyli zamówił go wtedy gdy moje Gamo do niego jechało.
Łatwo z kogoś zrobić oszusta, gorzej zaprzeczyć słowom znajomego.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: kamazek »

andrzej_, wiesz co jest najgorsze w tym, co piszesz ?
To, że sam w to wierzysz ! :zdziwko:
Przeczytałem poprzednie posty i wynika z nich co następuje:

Masa podaje jak zwróci do ciebie karabinek, ty na to się godzisz.
Potem nagle zmieniasz front i zasłaniając się partnerką, odmawiasz przyjęcia zwrotu.
Dopiero wtedy zdenerwowany masa pisze o zakupie Hatsana, bo pewnie potrzebuje go już pilnie na prezent.

Człowieku, czy ty masz nas za idiotów, którzy nie potrafią przeczytać kilku postów wstecz ???

... albo zapytam inaczej :hm: ...
Czy ty jesteś w trakcie eksperymentalnej kuracji lekami psychotropowymi nie dopuszczonymi jeszcze do obrotu ?
To by była jakaś okoliczność łagodząca :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Jesteś bezczelny kamazek... Patrz na daty w postach i co pisze Staszek, a nie wywlekaj o mojej partnerce.
Jej rola skończyła się w momencie gdy postanowiła nie dać mi kasy na zwrot. Ja pieniądze za Gamo dałem córce na zielona szkole. Staszek o tym wiedział ale tacy jak ty wszystko przeinaczają. Byle chronić kolegę.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Qbuś »

masa pisze: 22 wrz 2021, 18:53
andrzej__ pisze: 22 wrz 2021, 0:24 Po co te dewagacje Staszku, moja propozycja jest nadal aktualna. Ja nie mam przed czym i kim uciekać.....
OK. Kończąc temat.
Andrzej - Twoja propozycja to:
1. Zwrot karabinka do Ciebie w niezmienionym stanie.
2. Refundacja przez Ciebie moich dotychczasowych kosztów + koszt wysyłki do Ciebie, czyli 650+30 = 680zł.
3. Finalizacja tematu poprzez wysłanie karabinka i lunety do Ciebie pomiędzy 6 a 10 października za pobraniem w kwocie 680zł.
Jeżeli wszystko się zgadza, to potwierdź swoją wolę na takie rozwiązanie, ja pakuje paczkę i odkładam na półkę do wysyłki w umówionym terminie, a tym czasem młodemu kupię coś innego za swoje pieniądze.
Jaka jest Twoja odpowiedź??
PS. Jeżeli chodzi o ścisłość, to jestem starszy od Ciebie i próbuję załatwić sprawę stosownie do swojego wieku.

andrzej__ pisze: 22 wrz 2021, 19:50 No i bardzo pięknie. Przystaje na takie rozwiązanie. O to właśnie prosiłem.

:hm: I kto tu kręci i przeinacza ? ;)
Ps. "Masa" nie jest kolegą "Kamazka" :nie:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: kamazek »

Jak nie leki, to tylko to :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Ponieważ administracja forum straci pewnie niedługo cierpliwość i skasuje wszystkie te posty, zapisałem sobie ten temat, na pamiątkę :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

To dziwne bo ktoś pisał o koleżeństwie ale mniejsza o to... Przytoczyłeś texty i spoko ale nie chodziło o cytowanie tylko o zrozumienie treści.
Widocznie ciężko z tym u ciebie, ale cóż nie każdy jest doskonały.
Kamazek robi że mnie chorego psychicznie, a prócz tego lekomana czy ćpuna, ok.
Od tej pory mówcie, piszcie co chcecie.
Niech będzie że jestem oszustem, krętaczem i Bóg wie jeszcze kim. Poddaję się. To nie ma sensu.
Obwieszczem że nie oddam kasy.
Moze sobie przyjeżdżać a i tak nic mu to nie da.
Sprzęt zgodnie z prawem handlowym, został obejrzany, zapłacony i rozpakowany więc nie mam się czym przejmować.
Dajcie bana na moje IP i będzie spokoj.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Bravo se kurwa w ramkę opraw.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: rokasa58 »

andrzej__ pisze: 27 wrz 2021, 21:52
Sprzęt zgodnie z prawem handlowym, został obejrzany, zapłacony i rozpakowany więc nie mam się czym przejmować.
Dajcie bana na moje IP i będzie spokoj.
Nie tak do końca,se poczytaj:
Czy można zwrócić towar kupiony od osoby prywatnej?

Wyobraźmy sobie sytuację, w której właściciel używanego smarftona chce sprzedać go w internecie. Kupujący po jego nabyciu zdecydował się na odstąpienie od umowy. Zgodnie z prawem nie ma jednak takiej możliwości. Wszystko dlatego, że zgodnie z definicją kupujący nie jest konsumentem. Nie przysługują mu więc prawa związane ze statusem konsumenta.

Warto pamiętać, że odstąpienie od umowy możliwe jest także w ramach rękojmi. Zgodnie z art. 556 Kodeksu cywilnego sprzedawca odpowiada wobec kupującego jeśli rzecz, którą sprzedaje, ma wadę fizyczną lub prawną. Nie da się wyłączyć lub ograniczyć odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 27 wrz 2021, 21:27 Jesteś bezczelny kamazek... Patrz na daty w postach i co pisze Staszek, a nie wywlekaj o mojej partnerce.
Jej rola skończyła się w momencie gdy postanowiła nie dać mi kasy na zwrot. Ja pieniądze za Gamo dałem córce na zielona szkole. Staszek o tym wiedział ale tacy jak ty wszystko przeinaczają. Byle chronić kolegę.
Ty sobie popatrz na daty, albo lepiej - niech ktoś Ci to narysuje.
Kolba wysyła zamówienia w 24 godziny.
Gdybym zamówił hatsana przed dotarciem Twojego gamo, wystarczyło by mi nie przyjąć paczki za pobraniem, prawda? Jakie proste....
Andrzej, kłamać to Ty się musisz najpierw nauczyć.
Co do gamo - plan na dzisiaj jest inny, ale o tym po 6 października.
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: diacon-fox »

Andżeju...nie płakuniaj, że ktoś po Tobie pojechał skoro sam zacząłeś, pojechałeś forumowiczów od dzieciarni, potem przeprosiłeś, po czym znów pojechałeś. Do Twojej wiadomości...mnie to personalnie nie ruszyło, jesteś dla mnie "nikim" więc dlaczego ma mnie ruszać Twoja opinia względem mnie? :)
Masa nie jest moim kolegą, w temat włączyłem się, gdyż wyczułem z Twojej strony "kombinatorstwo"...
kamazek pisze: 27 wrz 2021, 21:18 Masa podaje jak zwróci do ciebie karabinek, ty na to się godzisz.
Potem nagle zmieniasz front i zasłaniając się partnerką, odmawiasz przyjęcia zwrotu.
Dopiero wtedy zdenerwowany masa pisze o zakupie Hatsana, bo pewnie potrzebuje go już pilnie na prezent.
Tekst o tym, że Ci partnerka zabrania zwrócić piniąszkuf był mega żenadą i trącał gówniakiem na kilometr, a Ty się później dziwisz, że ludzie szydzą? serio? :?
kamazek pisze: 27 wrz 2021, 21:18 Człowieku, czy ty masz nas za idiotów, którzy nie potrafią przeczytać kilku postów wstecz ???
Ja takich "kombinatorów" w życiu przerobiłem "N", macie bardzo specyficzne schematy działania. Twój schemat niczym nie wyróżnia się ze schematów i kombinacji jakie poznałem...w tym również robienie z siebie ofiary (to też standard). Tak naprawdę pomiędzy tymi wszystkimi lawirowaniami jeden raz napisałeś co naprawdę myślisz i do czego to wszystko dążyło od samego początku
andrzej__ pisze: 27 wrz 2021, 21:52 Obwieszczem że nie oddam kasy.
Moze sobie przyjeżdżać a i tak nic mu to nie da.
Sprzęt zgodnie z prawem handlowym, został obejrzany, zapłacony i rozpakowany więc nie mam się czym przejmować.
Dajcie bana na moje IP i będzie spokoj.
Powtórzę...ja takich "kombinatorów" przerobiłem "N" i jeżeli wydaje Ci się, że dostaniesz bana i wszystko rozejdzie się po kościach bez konsekwencji prawnych to się mylisz.
Na tym kończę swój wywód.
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Kosekwencji prawnych? Jakby wszystkich ścigali za to że nie chcą oddać drobnych sum za to że kupującemu nie pasuje zakupiona rzecz, to o połowę mniej by ludzi po ulicach chodziło. Siedzieliby w pierdlu.
Ja nie robię z siebie ofiary.
Próbuje tylko pokazać że moje słowo tutaj nic nie znaczy, za to słowo Staszka jest ok.
Zakrzyczeliscie mnie drwinami, oskarżeniami, kpinami na mój temat. Każde moje zdanie obracacie w kłamstwo i kombinatostwo.
Dziwisz się ze tak reaguje?
Pisze o swoich problemach, a ty uważasz to za schemat w oszustwie.
Nie mam już nic więcej do napisania. Zresztą to nie ma sensu, bo i tak już o wszystkim przesądziliście.
Pozdrawiam.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Mamutowicz »

andrzej__ pisze: 28 wrz 2021, 16:54 [...]
Próbuje tylko pokazać że moje słowo tutaj nic nie znaczy,
[...]
No i ci się udało...
Na przykład to:
andrzej__ pisze: 22 wrz 2021, 19:50 No i bardzo pięknie. Przystaje na takie rozwiązanie. O to właśnie prosiłem.
Pokazałeś...
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Zablokowany