Obrazek

Mikołajki 2020

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
jarekm11
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 21:21

Mikołajki 2020

Post autor: jarekm11 »

Witajcie
Mam pytanie: czy w ogóle rozważane są jakieś mikołajkowe zawody w tym roku? Spotkanie? Może nieformalne, w okrojonym programie, ale jednak? Nie ukrywam, że liczę, że tak:) Kwarantanny narodowej nie ma. Zawody sportowe się odbywają, tyle, że bez publiczności. Spotkania do 5 osób, a załóżmy, że spotkanie ma miejsce na stanowisku, gdzie osób dajmy na to dwie:), itd....
Pozdrawiam, Jarek
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mikołajki 2020

Post autor: kamazek »

Ale w czym problem ?
Jeżeli masz teren, cały szpej techniczny, pomoc, to dajesz ogłoszenie i czekasz na odzew.
Niestety w związku z wiadomą sytuacją covidową, bez kilku-kilkunastu zaufanych osób, które zdecydowanie chcą w tym uczestniczyć, nie ma co liczyć na spektakularny sukces.
Ostatnio we Wrocławiu zorganizowaliśmy takie mini-zawody, ot tak, prawie z marszu i 10 osób strzelało :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
jarekm11
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2019, 21:21

Re: Mikołajki 2020

Post autor: jarekm11 »

W niczym. Tu w Warszawie mam gdzie strzelać. Chodzi o Mikołajki Tawerny, a nie o jakiś sukces, czy mini zawody np na warszawskich Siekierkach. Stąd pytanie o niefomalne nawet spotkanie w Nowej DFębie, czy okolicach.
bobik66
Posty: 45
Rejestracja: 21 gru 2012, 18:25
Lokalizacja: Nowa Dęba

Re: Mikołajki 2020

Post autor: bobik66 »

Jarek w tym roku Mikołaki w Nowej Dębie nie będą organizowane. Mam nadzieję że w przyszłym roku wszystko odbędzie się normalnie.
hw 97k i mdot na pokładzie
AT 44 i simmons prohunter na pokładzie
ODPOWIEDZ