Obrazek

Wycena wiatrówki Browning Airstar 200

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Hmmmmm
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 20:15

Wycena wiatrówki Browning Airstar 200

Post autor: Hmmmmm »

Witam,

W związku z przeprowadzką zamierzam sprzedać moją wiatrówkę Browning Airstar 200, którą nabyłem jakieś 2-3 lata temu. Wiatrówka nie była zbyt mocno eksploatowana, zwłaszcza ostatnie kilkanaście miesięcy spędziła w szafie, ze względu na notoryczny brak czasu na zabawę nią. Moje pytanie brzmi, jaką cenę mogę zażądać za ów model, żeby w miarę sprawnie go sprzedać? Dodam, że wiatrówka jest w pełni sprawna, a jej stanowi wizualnemu nie można mieć nic do zarzucenia. Do wiatrówki posiadam lunetę Walther ZF 6x42 w stanie prawie idealnym i ją również chciałbym sprzedać i tu znowu pytanie, za ile?

Z góry dziękuję za poradę. Nie jestem na bieżąco z rynkiem wiatrówek, wobec czego trudno mi samodzielnie ustalić ceny. ;)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wycena wiatrówki Browning Airstar 200

Post autor: Qbuś »

Na forum nie zajmujemy się wyceną sprzętu (jest to sprawa bardzo indywidualna).
Z tego co pamiętam, na forum (od początku istnienia) pojawiła się jedna taka wiatrówka i to dość dawno ;) . Ps. W związku z dość skomplikowanym systemem napinania sprężyny, zainteresowanie raczej będzie słabe :nie: .
Obrazek
Zdjęcie zapożyczone w celach poglądowych z tej strony : https://forum.guns.ru/forummessage/96/2121033.html
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ