Obrazek

iż 61Problem ze złożeniem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
norman_69
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2009, 17:35
Lokalizacja: okolice K-Kożla

iż 61Problem ze złożeniem

Post autor: norman_69 »

Witam i proszę o pomoc.Otrzymałem dziś mego iżyka 61 i dawaj za rozbiórkę bez oddania choćby jednego strzału.Wszak nie jedną już rozbierałem ,wiatrówkę oczywiście.Rozbiórka poszła gładko,wymyłem,nasmarowałem i przy składaniu do kupy stwierdziłem iż nie mogę zamknąć dzwigni naciągu.Nie mam pojęcia co robię żle ,ale zapadka nie chce puścić dopiero po włożeniu cienkiego śrubokręta i podważeniu zapadki mogę dzwignią wrócić do pozycji wyjściowej.Proszę o pomoc,w starciu z rosyjską myślą techniczną poległem,a niby proste jak budowa cepa.... :zdziwko: HELP :prosze:
IŻ 61 POINT PRECISION 3/9X40 AO
Hatsan 55 QT,,ULTRA'' W ROZSYPCE- PROJEKT SWD DRAGUNOW :hm:
IZ 53 M
Awatar użytkownika
norman_69
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2009, 17:35
Lokalizacja: okolice K-Kożla

Re: iż 61Problem ze złożeniem

Post autor: norman_69 »

:czytaj: :king: DAŁEM RADĘ :) Nie obyło się bez cięcia i spawania tigiem,ale to musiał być chyba błąd fabryczny.
https://www.youtube.com/watch?v=HN5HdiEtSuc&t=1640s
To może się komuś przydać,co prawda nowe mają więcej plastiku i bezpiecznik,ale reszta jest bez zmian,a i ruski przypomniał mi się błyskawicznie,nie to co w podstawówce.
IŻ 61 POINT PRECISION 3/9X40 AO
Hatsan 55 QT,,ULTRA'' W ROZSYPCE- PROJEKT SWD DRAGUNOW :hm:
IZ 53 M
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: iż 61Problem ze złożeniem

Post autor: wiatq »

Czekaj ... spawanie? Błąd fabryczny? A czy jesteś pewien że nie zgubiłeś podczas rozbiórki blaszki przy grzechotce i umieściłeś ją jak należy podczas składania? blaszka widoczna na screenie poniżej (część numer 18 na schemacie:
Obrazek
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
norman_69
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2009, 17:35
Lokalizacja: okolice K-Kożla

Re: iż 61Problem ze złożeniem

Post autor: norman_69 »

Jestem pewien,tą blaszkę jak i rozbiórkę całego kałacha opanowałem do perfekcj :D mogę to zrobić nawet przez sen :zzz:
Rozebrałem i złożyłem w ciągu dwu dni ze trzydzieści razy.Stwierdziłem iż element który łapie tłok,to co gość wymieniał w filmie,jest nie tego skoro potrafił wyskoczyć na zewnątrz tłoka.Był zbyt wąski i ...za krótki :placze: Dopiero obcięcie go i przyspawanie ustrojstwa mojej produkcji przywróciło iżyka do życia.Śrutu to tera wiadrami trza donosić :uzi: :up:
IŻ 61 POINT PRECISION 3/9X40 AO
Hatsan 55 QT,,ULTRA'' W ROZSYPCE- PROJEKT SWD DRAGUNOW :hm:
IZ 53 M
ODPOWIEDZ