Obrazek

Hatsan AirTact (bez ED)

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: zbisz41 »

Bardzo przyjemnie sie ogląda.
Wszystko po kolei zrobione od opakowania po wnioski końcowe.
Jedynie można by dodać ze poprawa spustu przegląd zerowy zapewne poprawiłby działanie .
Widać ze koledzy wyciągnęli wnioski ze wcześniejszych uwag.
Gratuluje i czekam na dalsze recenzje.:up:
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: Robert J »

:gwizd:
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
janusz22551

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: janusz22551 »

No ale jak to tak?! Bez baloników!!! ;(
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: Qbuś »

Pewnie nie ftrafiali :lol: :up:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: janusz22551 »

A się musiał puchaty wyrwać, i się teraz muszę tłumaczyć. Mój wpis nie miał na celu wywołania awantury, co za chwilkę wytłumaczę, ale przyznaję, że bardzo mnie korciło, aby to napisać :devil2:
Wyobraźcie sobie (bo chyba taką odrobinę wyobraźni macie), że jestem kompletnie zielony w temacie wiatrówek, i nawet do głowy by mi nie przyszło, że ktoś organizuje zawody HFT, FHC, FT, ZCHP. PRL itd. itp. Czyli taki zwykły laik z ulicy, któremu nagle przyszło do głowy, kupić sobie karabinek. Siadam do neta i szukam coś taniego i zajebistego, tak żeby kumplom szczena opadła, więc musi wyglądać jak karabin snajpera. Trafiam przypadkiem na filmiki Danego i.... wiecie co! W butach mam to, że na 13m z takiego, czy innego śrutu zrobię skupienie 1grosza, 5groszy czy 50zł. Co to w ogóle jest to skupienie?! Dla mnie liczy się, czy na 20m trafię w puszkę po akurat wypitym piwie, lub ewentualnie na 40m w flaszkę po żołądkowej gorzkiej.
I jak myślicie, który filmik bardziej mi zaimponuje?! Dla zwykłego zjadacza chleba z biedronki, ten filmik to nuda. Jedyna atrakcja, to Dany palący szluga :hihi: , ale poprzedni.... Łał!!! Kolesie na 50m trafiają w balony, więc ja na 20m trafie w puszkę!!!
To są oczywiście testy karabinków z najniższej półki cenowej, na które ktoś znający temat nawet nie zerknie. Dlatego myślę, że przy poprzednim filmie, baloniki były zajebistym pomysłem. A jeśli komuś nie pasuje moje zdanie, to... kij mu w oko :kijemgo: :lol:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2018, 19:31 przez janusz22551, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojteketjow
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 381
Rejestracja: 16 cze 2018, 19:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: wojteketjow »

janusz22551
paradoksalnie, Twój tekst nie trafia w puszkę, a w dziesiątkę :D
Pro Sport, HW30S i spora gromadka w klimacie westernu
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: kamazek »

Ja miałem dokładnie tak samo jak zaczynałem z wiatrówkami :)
Malaria.pl to był dla mnie jedyny poważny sklep z wiatrówkami, a ci co kupowali śruty za 25-30 zeta to byli głupki :hihi:
Strzelałem po polankach do puszek i butelek, aż przypadkiem wpadłem na trop beżowego i tawerny, no i się nawróciłem :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: zaskoor »

i teraz Kamazek Ftrafia w skupienie.. ;)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: kamazek »

Jakieś tam skupienie mam, oczywiście bardzo szeroko pojęte :lol:
Ale tak naprawdę bakcyla celnego szczelania złapałem dzięki ludziom, którzy mi w tym pomogli, i miejscu, gdzie można na legalu strzelać i się uczyć.
Niestety, większość z początkujących nie ma gdzie w spokoju postrzelać, ani od kogo się nauczyć.
Uzbiera taki jeden z drugim parę stówek na pierwszą dmuchawkę i gdzie ją kupuje ?
Na ole czy alle, zachwalaną jako demona mocy, z dwoma sprężynami tjuningowymi, w gratisie dodanym śrucie wybuchowo-rozrywającym :lol:
Postrzelają, coś tam może trafią, ale ile można rozwalać butelki, a z tą rzekomą celnością na 50 czy 100 metrów to coś nie halo :hihi:
Trafią na jakieś forum, zadadzą pytania, co kupić, aby było celniej i większość zrezygnuje :(
Tysiaka za w miarę karabinek, pińcet za optykę, a jeszcze najgorsze jest to, że trzeba pół wiaderka śrutów drogich wystrzelać, aby coś tam z tym magicznym skupieniem się poprawiło ;)
Fajnie, że ktoś chcący nauczyć się strzelać, może o tym w necie sporo znaleźć, ale dopóki nie będzie więcej takich miejsc, jak Laos, to większość nowicjuszy, bez wsparcia doświadczonych kolegów, po prostu zrezygnuje :hm:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Re: Hatsan AirTact (bez ED)

Post autor: janusz22551 »

Zrobiliście dobrą robotę, aż nadto :up: . My patrzymy na to z perspektywy "starych pryków", pod kontem zawodów i zapominamy już, jaka była świetna zabawa na samym początku. Zaczynałem od Strikera Edge ze śrutem Oztaya. Na 20m był problem trafić w tarczkę 14/14, ale frajdy było chyba więcej, niż z trafionych figurek na FHC. Dla takich osób, testy na skupienia nie bardzo przemawiają, ale balony (np. z talkiem), śrut kvintor czy cukierki pudrowe, to sedno zabawy z wiatrówką. Dlatego mi w tym teście, brakowało baloników! :bobas: ;)
ODPOWIEDZ