Obrazek

Osada Crosman Copperhead

Targowisko rzeczy różnych.
ODPOWIEDZ
Mejt
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2017, 21:07

Osada Crosman Copperhead

Post autor: Mejt »

:nauka: Witam Wszystkich. Szukam osady do crosman copperhead. Niestety moja pękła w jakiś cudowny sposób w trakcie naciągania/łamania lufy. Może ma ktoś na zbyciu osadę w dobrej cenie? Moka osada ma 74cm bez gumowej stopki...ktoś coś?
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: kamazek »

Osada do copperheada jest g.wniana ! Poluj na osadę do modelu vantage, z lepszego drewna, chyba buk, i do tego cięższa !
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
zibo22
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2019, 10:11

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: zibo22 »

Z tą osadą to prawda,mnie rozleciała się w rękach.Kupiona w Militaria,Jeden telefon, w 5 dzień przyszła nowa!!! z osadą od Vantage.Mam kilka karabinków, miedzy innymi do tyrana przez wszystkich coperka,Obecnie lekko dopracowany, teraz sporo cięższy ,osada zrobiła swoje.Do amatorskiego strzelania spoko wystarczy.Do rzeczy, nie miałem ,jednak czytam że BMK19 to bliźniak,a na stronie ,,śrut.pl,, widnieje osada jak piszą bukowa za 69zt,można zaryzykować.https://srut.pl/pl/82-czesci-bmk-19
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: kamazek »

Kolega ma BMK 19 i ta osada jest, moim zdaniem oczywiście, lepiej wykonana.
Czy idealnie pasuje do coperka ? To by trzeba pomierzyć :hm:
No i ogólnie moje wrażenie jest takie, że system BMK jest lepiej wykonany niż coperka.
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Urko
Posty: 146
Rejestracja: 07 lis 2021, 9:42
Lokalizacja: Lemingrad

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: Urko »

Sorki, że Wam tu robię wykopaliska, ale pomyślałem, że może warto pokazać jak osada BMK19 pasuje do wiatrówek Gamo, tu stary Hunter 440.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poza tym, że dopasowanie do starego systemu Gamo wymagała zaledwie minimalnych poprawek, trochę jeszcze z tą osadą eksperymentowałem. Jak widać nie wszystko się udało. Teraz, od kilku miesięcy osada leży samotnie. Od początku zamierzałem zamontować w niej nowszą wersję Gamo, z tym nowym spustem ale na razie coś nie wychodzi... :sciana:
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: kamazek »

A o jakim nowszym Gamo piszesz ? Mam nadzieję, że nie o nowszym Gamo 440 z plastikową kostką lufy ?
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Urko
Posty: 146
Rejestracja: 07 lis 2021, 9:42
Lokalizacja: Lemingrad

Re: Osada Crosman Copperhead

Post autor: Urko »

... znowu odkopuję ten sam stary wątek, ale zauważyłem, że nie odpisałem na pytanie - a to trochę nieładnie. :/

Chodziło mi wtedy o coś znacznie bardziej strasznego - o Gamo Replay!

Obrazek

Z zamontowania jej systemu w drewnianej osadzie zrezygnowałem. Ale nadal mam tę wiatrówkę. Nie dlatego, że ją lubię. Nie miałem po prostu sumienia, by tym czymś kogoś "uszczęśliwić"... ;)

Obrazek
ODPOWIEDZ