Obrazek

DOC 3-9/40 vs Leapers UTG 3-9/40 AO EZ-TAP

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

http://pl.aliexpress.com/item/Tactical- ... b2a4654205
prosze,tu link do tej co niestety zamówiłem już,sami oceńcie,jak przyjdzie to ja zdam relacje :D
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:http://pl.aliexpress.com/item/Tactical- ... b2a4654205
prosze,tu link do tej co niestety zamówiłem już,sami oceńcie,jak przyjdzie to ja zdam relacje :D
Mogłeś kupić lunetę u bardziej sprawdzonego sprzedawcy. Który ma więcej opinii pozytywnych z zdjęciami przedmiotu. Chociaż ten który mało sprzedał bedzie się starał i może przepatrzy egz przed wysyłką. Trzymam kciuki i czekam na relację.
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

Moja dziewczyna duzo kupuje na alli,mowila ze ten sprzedawca jest ok,w sumie duzo sprzedanych nie ma,no ale zobaczymy . :)
sory ze bez polskich znakow ale korzystam z windowsa angielskiego :P
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:Moja dziewczyna duzo kupuje na alli,mowila ze ten sprzedawca jest ok,w sumie duzo sprzedanych nie ma,no ale zobaczymy . :)
sory ze bez polskich znakow ale korzystam z windowsa angielskiego :P
I jak Majki doszło szkiełko?
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

11.05 luneta doszła do Warszawy :) myślę,że dzisiaj albo jutro już będzie u mnie :)
jaka bateria podchodzi do tej lunety? bo z zestawie chyba nie ma
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:11.05 luneta doszła do Warszawy :) myślę,że dzisiaj albo jutro już będzie u mnie :)
jaka bateria podchodzi do tej lunety? bo z zestawie chyba nie ma
Prawdopodobnie CR2032 3V Lithium, ale poczekaj na lunetę. Czekam na relację...
Pierwsze wrażenia, i pierwsze strzelanie...
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

lunetę najprawdopodobniej zatrzymali celnicy...5 dni na wer warszawa już jest i status się nie zmienia...a bez baterii normalnie będzie działać tylko że nie będzie podświetlania kolorowego?
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:lunetę najprawdopodobniej zatrzymali celnicy...5 dni na wer warszawa już jest i status się nie zmienia...a bez baterii normalnie będzie działać tylko że nie będzie podświetlania kolorowego?
Na 99% nie ma baterii, chinole boją się, że na granicy przez to mogą paczkę cofnąć. Moim zdaniem krzyż będzie widoczny bez podświetlenia. Jak dojdzie napisz jak się na tym strzela bo chce też zamówić u tego samego sprzedawcy :)
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

Ok,na napisze na pewno i dam znac jak z kosztami,bo jak dojdzie clo i vat to nie wiem jak na tym wyjde,na razie czekam z niecierpliwoscia na szkielko :D
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:Ok,na napisze na pewno i dam znac jak z kosztami,bo jak dojdzie clo i vat to nie wiem jak na tym wyjde,na razie czekam z niecierpliwoscia na szkielko :D
Prosze.

http://www.alizakupy.pl/oplaty-celne-chiny/

[ Dodano: Czw 19 Maj, 2016 09:37 ]
Majki pisze:Ok,na napisze na pewno i dam znac jak z kosztami,bo jak dojdzie clo i vat to nie wiem jak na tym wyjde,na razie czekam z niecierpliwoscia na szkielko :D
Majki, zamówiłem tą samą lunetę tylko u innego sprzedawcy. Za 50US (mam rabaty). Poprosiłem kitajca aby wpisał wartość paczki mniej niż 48US i z urzędem będzie spokój.
Jest to model Leapersa produkowany od 2007 do 2013 (jedną generację starszy niż to co jest teraz w kolbie.pl), ale mający dobre opinie w US i RU. Ty i Ja kupiliśmy oryginały a za 200zł wydaje mi się, że się opłacało. Jak tam z paczką?
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

Mogłeś poczekać chwile,dzisiaj przyszła paczka :) zwolnili paczkę z urzędu celnego bez problemu,vat tez mi do płacenia nie przyszedł,wystarczyło podpis i listonosz paczkę wydał :) jestem w pracy do 17,jak wrócę zobaczę jaka jest ta luneta,jeżeli jest jak piszesz to bardzo się cieszę :) 280 zł do przodu :) na lunetę czekałem dokładnie 3 tygodnie i dwa dni :) wieczorem zdam relacje jak się sprawuje :)

[ Dodano: Czw 19 Maj, 2016 21:37 ]
Jest super,już szarówka ale butelkę z 30 m widać fajnie,ogólnie bardzo fajna luneta ,jeśli będzie trzymać zero to bede zadowolony :) jeszcze tylko hatsan do alchemika i można się bawić w snajpera :D
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:Mogłeś poczekać chwile,dzisiaj przyszła paczka :) zwolnili paczkę z urzędu celnego bez problemu,vat tez mi do płacenia nie przyszedł,wystarczyło podpis i listonosz paczkę wydał :) jestem w pracy do 17,jak wrócę zobaczę jaka jest ta luneta,jeżeli jest jak piszesz to bardzo się cieszę :) 280 zł do przodu :) na lunetę czekałem dokładnie 3 tygodnie i dwa dni :) wieczorem zdam relacje jak się sprawuje :)

[ Dodano: Czw 19 Maj, 2016 21:37 ]
Jest super,już szarówka ale butelkę z 30 m widać fajnie,ogólnie bardzo fajna luneta ,jeśli będzie trzymać zero to bede zadowolony :) jeszcze tylko hatsan do alchemika i można się bawić w snajpera :D
Od ilu metrow ostrzy na x3 i x9? Moj hatsan juz jest po debowym i dociazeniu kolby, praktycznie woogole nie wierzga. Snajpowania zycze;)
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

a szczerze Ci powiem ze nie patrzyłem :P jak strzelałem na ok 30m to ustawiłem 33yardy,ostrość zmieniłem i ogień :D ile waży Twoja? moja z lunetą 4,7 dociażona,jest za cieżka,dzisiaj wyciągam ciężarek i zobaczymy jak się będzie strzelać. ogólnie strzelam bez podpórki :)
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:a szczerze Ci powiem ze nie patrzyłem :P jak strzelałem na ok 30m to ustawiłem 33yardy,ostrość zmieniłem i ogień :D ile waży Twoja? moja z lunetą 4,7 dociażona,jest za cieżka,dzisiaj wyciągam ciężarek i zobaczymy jak się będzie strzelać. ogólnie strzelam bez podpórki :)
3400g h90
250g akryl
400g złom
300g luneta - jeszcze nie dotarła
razem - 4350g dla mnie waga idealna (teraz jest perfekcyjnie wyważony - nie męczy rąk)
Ja też strzelam bez podpórki. Aha polecam "Dębowego"
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

no to się zdziwisz,bo moja luneta waży 900 g+ montaż to jakieś 1kg. sam sie zdziwiłem,ale tak jest,dlatego żeby moja ważyla 4,2kg musze wyciągnąć cieżarek. Cieżarek ma równe 0,5kg + wata :)

takie pytanie,do czego służy przedłużka do obiektywu? dostałem jakąś,przykręca się ją do obiektywu z przodu, tylko dla wyglądu czy ma jakieś zastosowanie?
ODPOWIEDZ