Obrazek

Inauguracyjne zawody Formuła Hunter Classic 24.04.2014

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

Wow! Ludziska - jesteście naprawdę WIELCY!!!
Janusz - cieszę się z Tobą... i miłego strzelania życzę

Ps. Na następnych podobną niespodziankę poproszę :hihi:
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

janusz22551 pisze:To teraz moja kolej. Co do zawodów, dzięki wielkie dla wszystkich obecnych za świetną zabawę w świetnym towarzystwie. Danielu impreska zarąbista, Qbuś dzięki za opiekę na torze, unkas fajna rzecz z której na pewno będę korzystać, no i dla Kamila dzięki któremu tam dotarłem.
A teraz....Nie mam pojęcia jak to opisać i w jaki sposób podziękować. Dla mnie jest to totalny szok!!! Spodziewałem się świetnej zabawy, ale to co dla mnie zrobiliście jeszcze dzisiaj do końca do mnie nie dociera! Emocje były takie, że jak dotarłem do domu i opowiedziałem żonie, to...łezki popłynęły. Brak mi po prostu słów!!! Mogę Wam tylko obiecać, że nie raz będziecie mieć okazję postrzelać z tego Waltherka!
Dla tych co nie byli lub nie wiedzą, w linku prezent jaki dostałem od Tawerniaków.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/bded45f6b346d42c
Janusz, nie znamy się :) Ale byłem, tor rozkładałem, wszystko filmowałem i całe 9 pkt wystrzelałem, heh... ;)
Wierz mi (i pewnie wszystkim innym osobnikom) - twoja radość/łzy/szczęście jest najlepszym wyrazem dźwięczności jaki możemy od Ciebie dostać :) Więcej nam nie potrzeba.

Impreza była super - zresztą jak zawsze gdy chomikowy Bimbur to organizuje. Tor był jaki był ;P NDA kazali podpisać, więcej nie powiem o nim nic. Wyniki - fajny rozrzut, a nie 1 punktem ktoś wygrywa :) Zabawa przednia, dzik bardzo smaczny, później pivko chłodne - jak zawsze rewelacja.

PS. I tak twierdzę, że oszukujesz... Zawsze masz podpórkę pod karabin! Toć to niemal jak z leżaka zawsze strzelać ;P
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Gdzie te filmy i fotki ??
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

108 pisze:Tutaj link do niespodzianki którą tawerniacy zrobili tawerniakowi ;)
https://www.youtube.com/watch?v=bl1UfP9 ... e=youtu.be
Daniel, ale z tym filmikiem to pojechałeś :lol: . Żona miała ubaw :!: :lol: . A ja po prostu byłem w takim szoku, że nie wiedziałem jak się zachować.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Łobuzy :maruda:
Po zdjęciach widać że impreza była super :D
Szkoda że nie mogłem być, może kiedyś.
Janusz, Twoja mina, mimo że na filmie dużo wyraża.
Ucz synia :) i bądź z Nami
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Zack pisze: Janusz, Twoja mina, mimo że na filmie dużo wyraża.
Ucz synia :) i bądź z Nami
:wooo: :radocha:

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2016 10:34 ]
Ja jeszcze może parę słów o imprezie pomijając już to, jaką zgotowaliście mi niespodziankę, Od dziesięciu lat, wyglądam tak jak wyglądam i niewiele mogę z tym zrobić. Mam oczywiście protezy, ale bez nich czuję się po prostu swobodniej i nic mi nie przeszkadza. Przez ten cały okres, spotkałem się z różnymi reakcjami. Od niezrozumienia, do bezczelności włącznie, ale nauczyłem się już nie zwracać na to uwagi ;) . Ale nie o tym.
Znam Was wirtualnie od dwóch lat, i teraz miałem okazję poznać parę osób osobiście. Mimo mojego troszkę nieśmiałego wyjścia, już po paru chwilach miałem okazję poczuć tą atmosferę. Jesteście naprawdę niesamowitą grupą i cieszę się, że mogę być jej częścią. Nie sposób wszystkich wymieniać, bo każdemu z osobna należały by się podziękowania :) . Wspomnę tylko jeszcze o Danielu. Dla mnie, człowiek o niespożytej energii. Po mimo zmęczenia (zapewne po sobotniej nocy :D ), w trakcie zawodów znalazł czas dla każdej grupy i dla każdego z osobna. Brawo za organizację! Ja na pewno (jeśli tylko będzie możliwość) będę z przyjemnością pojawiał się na takich imprezach. Mam też nadzieję, że będzie kiedyś okazja poznać naszych "exportowych" Tawerniaków.
Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję :!:
Awatar użytkownika
piotrstr
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2013, 22:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: piotrstr »

Dołączając się do Janusza, jeszcze raz dziękuję za super imprezę. Wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim Danielowi za miłe przyjęcie, Przemkowi za pomoc i wspaniałe współzawodnictwo. Kasi za wypełnienie karty :). Mam nadzieję do zobaczenia w Bojanowie (chociaż jeszcze nie jestem zapisany). Jędrek dziękuje za medal. :)
Hatsan BT65RBW, Hatsan 55,
HW97K Black + 4-16x42MD
Awatar użytkownika
spiderok
Posty: 116
Rejestracja: 30 mar 2015, 8:30
Lokalizacja: wrocław

Post autor: spiderok »

Też dzięki wszystkim za udaną imprezę. Super organizacja ! Dzięki też Danielowi za złamanie sztywnej zasady i zezwolenie na przeniesienie ogniska w lepsze dla wszystkich miejsce ;)

Do zobaczenia na kolejnych zawodach :)
Awatar użytkownika
limak000
Posty: 226
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:16

Post autor: limak000 »

Ręke mi widać :D "Fejm" rośnie 8)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Fajnie :D
Awatar użytkownika
piotrstr
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2013, 22:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: piotrstr »

... ja żonie pokazywałem, że się załapała na stronę gminy na tle kranów. :)
Pozdrawiam..
Hatsan BT65RBW, Hatsan 55,
HW97K Black + 4-16x42MD
ODPOWIEDZ