Obrazek

Point na śmietnik?

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Lunety są naprawiane w Piotrowski optisc Grudziądz, wydaje mi się że będziesz zadowolony, ja niedługo swojego Weavera wysyłam do Piotrka jak tylko znajdzie czas ;)
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Ja miałem tam w naprawie Buschnelka, super zrobiony, ostrzy jak pokazuje skala. 3500 szt.śrutu wyplute i jest oki.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
Luteres
Posty: 63
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Luteres »

Niestety to nie koniec moich problemów z Zielonym. Wysłałem im lunetę z montażem, właśnie wróciła bez.. Gdy dzwoniłem przekierowano mnie do "działu reklamacji" (w sensie podano numer), gdzie nikt nie odbiera telefonu..

[ Dodano: Czw 10 Lip, 2014 13:19 ]
Po siódmym telefonie zrezygnowałem, a tu po chwili zadzwonili (z działu reklamacji). Nie wiedzą który montaż jest mój, więc wyślą mi nowy + dwa flip openy których też nie dostałem. Podobno mają to zrobić dzisiaj i jutro kurier do mnie zadzwoni przed przesyłką. Brzmi to zbyt dobrze, do tej pory czas nie był po ich stronie..

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 13:53 ]
Wygląda na to, że to już chyba (oby) koniec procesu gwarancyjnego lunety.. Dziś przyszedł zaległy montaż, kurier poradził żeby sprawdzić czy wszystko jest, odpakowałem, montaż był i miałem się żegnać. Dostawca zapytał, czy nie sprawdzam tego tam (zakrywki), a ja powiedziałem, że to zakrywki to nie mogą być złe. Odpakowuję, zamiast C4 i C8 dostałem C4 i C7.. Dobra, nie zależy mi na nich za bardzo, tym bardziej nie mam ochoty pchać się na pocztę i dzwonić do Zielonego..

Właśnie zamontowałem lupę, oby wszystko działało!
Zainteresowany HW40.
ODPOWIEDZ