Obrazek

Zlot Stępna 2007 - Dyskusja czysto organizacyjna.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Logan

Post autor: Logan »

Sorki że się ostatnio nie bardzo udzielałem ale chwilowo cierpię na chroniczny brak czasu a na dodatek miałem popsuty komputer w domu.

Czas wziąść się za organizację naszego zlotu.
Niniejszym pod dyskusję poddaje temat atrakcji.

Atrakcje obowiązkowe:
1. Ognisko lub wielkie grilowanie.

Atrakcje do przemyślenia:
1. DzwonkiTarget - Strzelanie do porozwieszanych dzwonków. Ptanie czy ktoś ma możliwość wykonania takich celów. Generalnie wystarczy kawałek rurki metalowej o średnicy do 40 mm i długości około 60 mm spłaszczony na jednym końcu z przewierconą dziurką. Serca "dzwonka" nie ma chyba sęsu robić bo śrut i tak wyda odpowiedni dźwięk.

2. Strzelanie tarczowe - Tarcze będ potrzebne choćby na "zero range". Jeśli ktoś ma kawałki jakiejś dykty z których da się wyciąć kwadraty o boku 20 cm to prosze dać znać.

3. Puszkologia stosowana - Poza produkcją własną puszek przydał by się jakiś zapas gotowych opróżnionych puszek. Wpadłem właśnie na pomysł pojedynków puszkowych. ale do tego potrzeba będzie nam trochę tego towaru.

4. Osoby posiadające pistolety CP-99 Compact proszone są o zgłaszanie się to może zrobimy tor PPP. Oczywiście potrzebne będą do tego również kartony, strech, paliki i taśma ostrzegawcza (najlepiej czerwona).

Inne sprawy:

Logo zlotu. Osoby uzdolnione graficznei proszone są o przygotowanie projektów logo uwzględniającego:
1. Napis "I Ogólnokrajowy Zlot Tawerny"
2. Napis "Stępna 2007"
3. Napis "Forum miłośników Hatsanów"
4. Logo firmy Hatsan.

Na razie tyle... Reszta szczegułów jak będe miał chwilę czasu.
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Logan :] Może ja spróbuje ale .. Mogłbyś mi przesłać tą czcionkę co jest nią napisane na logu tawerny?? To bym się tym zajoł ... Przynajmniej spróbował :]

Versja (kolejne odsłony nadejdą w jak najszybszym czasie :
1.0 Obrazek
1.1 - Obrazek
Pełen rozmiar : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 291e1.html
1.2 - zaplanowane już :p
-.-
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

Logan, Mam coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fe ... 241e7.html w liczbie 80 sztuk,przyda się?? Jak coś to jeszcze mogę dorobić tak żeby były jednakowe.Jak mogą być to ile mam dorobić??
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Ja mam w razie czego 200 sztuk tarcz :) sa do dyspozycji :) Razem z Sebastianem przywieziemy tyle, ze na 2 zloty starczy :P
Bezbronny
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Coś w stylu western :)
Żeby zobaczyć w pełnym rozmiarze kliknij na zdjęcie
Obrazek
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Fajne :P Mi sie podoba (bardziej niz moje)
;]
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Mi sie znowu wydaje że to moje ma zbyt mało koloru jak na logo. A z tych twoich to mi sie to drugie podoba.
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Springfield7.62 pisze:Coś w stylu western :)
Niezłe ,ale trzeba by zwiększyć wyrazistość napisów lub zmiękczyć czy lepiej wkomponować logo ,zbyt duży kontrast loga z resztą obrazka.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. O widzę ,że już zostało poprawione. Black&White też ma swoje uroki.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2007, 21:21 przez Koval, łącznie zmieniany 1 raz.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Koval pisze: trzeba by zwiększyć wyrazistość napisów lub zmiękczyć czy lepiej wkomponować logo ,zbyt duży kontrast loga z resztą obrazka.
Postaram suę to poprawić,ale jutro. Około 17 00 wrzuce nową wersję. Wszystkie uwagi mile widziane. Samemu dość trudno dostrzec takie wady.

napisalismy posty w podobnym momenciee :lol:

Napisy były niewyraźne ponieważ niepotrzebnie scaliłem warstwy. Juz to naprawiłem.
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Taaa..
Już kombinuje nad wersją 1.3 :] Lubie jak ktoś pisze co mu się nie podoba :P (czyżby było bez zarzutu? Lol joke :D)
Wejdzie już niedługo. Wtedy będzie można zobaczyc
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Wojtek
Posty: 83
Rejestracja: 26 wrz 2006, 10:38
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Wojtek »

Witam.
Do Logana:
O jaki stretch chodzi i do czego? Bo mogę załatwić rolkę lub dwie szerokości 50 cm, przezroczystą lub czarną, długość ok. 30 metrów.

Odnośnie LOGO:
Logo fajne, ale ... mam pewne ale:
1. Mimo, że jesteśmy "miłośnikami" Hatsanów to jednak na pierwszym planie dałbym logo Tawerny, a nie firmy Hatsan. Dobrze jest reklamować się samemu, a nie kogoś. Zwłaszcza, że logo mamy fajne, które zresztą z Hatsanem kojarzy się wystarczająco.
2. Chyba trochę za dużo napisów jak na logo.
Moja propozycja jest taka, żeby logo zlotu miało kształt koła, w środku byłoby logo Tawerny, od góry, po okręgu napis "I Ogólnokrajowy Zlot Tawerny" a pod spodem, również po okręgu "Stępna 2007". Usunąłbym też z niego napis "Forum miłośników Hatsanów".
Wojtek
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Zobacze co sie da zrobić. Całkiem fajny pomysł
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Logan

Post autor: Logan »

1. Logo:
Faktycznie lepiej wstawić logo naszego forum zamiast loga firmy Hatsan. Styl westernowy fajny ale mało wyraźny. Pozatym weźcie pod uwagę jedno. To trzeba będzie wydrukować. Zastanawiam się czy nie zainwestować i nie zrobić bannera bez nazwy miejscowości i roku żeby był uniwersalny. No ale wracając do druku, całość musi być wyraźna, bez zbędnych przejść kolorów. Tło raczej jednolite. Manewrujcie bardziej kształtem i układem niż kolorem. No i kolorystyka musi być "nasza".

2. Strech:
Wojtku - Strech będzie potrzebny do robienia ścianek dla toru PPP. Jeśli możesz załatwić 2 rolki czarne to będzie git.

Jeszcze jedna uwaga dla ewentualnych osób chętnych do robienia naszych celów, czyli dzwonków. Unikajcie raczej metali miękkich (miedź, aluminium, itp). Hatsanki wbrew pozorom dysponują dość dużą "mocą" a nie chcemy chyba wymieniać naszych dzwonków na nowe po kilku strzałach.

Wydzielam temat żeby oddzielić dyskusję Ogólną od samej organizacji i prosze w nowym temacie udzielać się tylko w kwestii organizacji.
Awatar użytkownika
SEBCIO
Posty: 217
Rejestracja: 12 paź 2006, 7:26
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: SEBCIO »

Postaram się zrobić kilka tych dzwonków :) :)
CZ200s+BL 5-15X40 I WIATR W PLECY
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Małe pytanie:
Do czego ma byc uzyte to logo? W zależnosci od przeznaczenia będzie musiało byc inne.

Aha i jeszcze jedno, kolory tawerny to niebieski, czarny i biały?
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Zablokowany