Obrazek

Nowy jako strzelec i nowy sprzęt

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Dzisiaj w końcu dostałem zrobionego Summita i od razu poleciałem popykać :D Tuning zmienił karabinek nie do poznania: nie wierzga, nie huczy, nie dymi (to już kwestia nasmarowania). Jak na takie szybkie strzelanie z kolana, jest naprawdę celny, wstępne ustawienie DOCa zajęło może 15 strzałów. Teraz sprawia wrażenie, jakby był sprzętem o wiele droższym i z dużo wyższej półki. Może i jest to wciąż ryżyk, ale na pewno nie typowy chinol, a coś naprawdę bardzo solidnego i bardzo wdzięcznego w tuningu. Na pewno nie poznałem jego pełnych możliwości, bo do tego trzeba lepszej (stabilniejszej) pozycji i więcej wystrzelonego śrutu. Ciekaw jestem jakby wypadł w porównaniu z np. HW30 czy jakimś Hatsanem ;)
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Super :D Ale Tomek z czego Ty w końcu strzelałeś z Summita czy z kolana? :lol: :PP
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Z kolana słabo umiem strzelać, ale całkiem nieźle chrupie mi prawy bark :PP
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Przepraszam. Szybki jesteś :)
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Kolego czekamy na Ciebie w Górze w niedzielę będziesz mógł porównać tego sumita z B2 made in Qba . :hihi:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Testowaliśmy ostatnio na pustyni fabryczne summity. Super karabinki :!: Wielka szmoc i na 15m można trafić w karton po grillu raz za razem :!: Gudyn, miejmy nadzieję, że Skrzat nie popsuł twojego za bardzo ;)
A tak serio, to cieszę się, że w końcu udało ci się ulepszyć crosmana :) Teraz czas na zawstydzenie tych wszystkich miłośników AA i HW ;)

p.s. Kolana zaczną ci strzelać, gdy będziesz miał moje lata. A jak osiągniesz wiek Yamrta, to bez aluminiowych protez już się nie obejdziesz :nie:
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Fabryczne to ciężki temat - nie będę zaprzeczał :D Ale po tuningu jest naprawdę nieźle. Chociaż przy najbliższej okazji sami to ocenicie ;)
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
ODPOWIEDZ