Obrazek

Co radzicie wybrać + "krótkie dlaczego"

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Co radzicie wybrać + "krótkie dlaczego"

Post autor: wojtek7777 »

Proszę o poradę, ponieważ na pewno potraficie lepiej i przyszłościowo ( czyli np który w razie czegoś bedzie łatwiej zregenerowć) ocenić każdy z tych modeli. Pistolet ten ma służyć do rekreacyjnej zabawy w strzelaniu np do puszek.....

który będzie lepszy??

linki do aukcji z nimi: http://allegro.pl/wiatrowka-pistolet-br ... 77332.html

http://allegro.pl/wiatrowka-pistolet-ba ... 30478.html

Pozdrawiam i czekam na sugestie - Wojtek
Awatar użytkownika
wako56
Posty: 432
Rejestracja: 17 maja 2010, 0:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: wako56 »

Tak mi się misia, że to jest g...no, nic nie warte, lepiej kupić WZ 70 :) a cena podobna.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Za 230pln jest LIDER S-9 a będzie 100x celniejszy od tych sprężynówek.. :hm:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

Mamutowicz pisze:Za 230pln jest LIDER S-9 a będzie 100x celniejszy od tych sprężynówek.. :hm:
A jak z jego żywotnością - ten cylinderek jak się kiedyś rozszczelni to da się go zregenerować?? Może moje pytania są bardzo laiczne, ale dlatego właśnie pytam Was o zdania. Co do tego Lidera s-9 wygląda interesująco, ale poczekam jeszcze na opinie innych.
witeg
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2013, 18:12
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Jak się rozszczelni to wymienisz gumkę...... znaczy oring uszczelniający.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Kup sobie HW40 i będziesz zadowolony jak dziecko z pluszaka :D Mam karabin Browning. Jest wykonany z całości z metalu. Jeżeli ten pistolet jest tak zrobiony to bym się nad nim pochylił. Jednak do celności tego co wymieniłem powyżej będzie mu daleko.

[ Dodano: Pon 04 Lis, 2013 01:25 ]
Mamutowicz pisze:Za 230pln jest LIDER S-9
Piotrek, ciśnienie u Was nie tak czy co... Lidera zachwalasz :maruda:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Jarek.. Ten akurat chyba jest jednak wart grzechu.. :hihi:
Wygląda na to, że to bardzo wierna kopia HW 40.. Testowana przy okazji m/in przez Hiszpana i raczej nie miał zastrzeżeń co do wykonania.. jak się dokulam do domu to poszukam linka do testów.
Sam chciałem sobie.takiego sprawić - był by idealny żeby testować figurki za domem.. Tyle że wysyłka do UK odpada, a do kraju przyjadę dopiero w przyszłym roku.. Ale co się odwlecze.. to nie spierniczy .. zwłaszcza jak się sznurkiem przywiąże.. ;)

A tu linki: http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=5067 http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=84730
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

No, no, po pistolecie o takie nazwie bym się tego nie spodziewał :zdziwko: I po co mi było kupować Walthera ;(
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

czyli sprężynowe odpadają ze względu na gorszą celność... Swoja drogą ciekawe czy moc jest w nich podobna?

I jeszcze takie pytania Wy na swoim miejscu kupilibyście Lidera czy dozbierali byście do hw 40??
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Skoro różnicy nie ma aż takiej dużej.. ja bym nie przepłacał.. Ale HW na pewno będzie trochę lepiej wykonane..
Poczytaj obydwa tematy które podlinkowałem wyżej a do tego jeszcze podpytaj Hiszpana - na pewno pomoże Ci to podjąć decyzję.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Kupiłbym, zdecydowanie HW40. Dlaczego ? Otóż jakość materiałów jest z pewnością lepsza. Pierwsze wrażenie to jednak za mało....
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
witeg
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2013, 18:12
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Kupiłbym używane HW40.
HW miałem, Lidera oglądałem
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

witeg pisze:Kupiłbym używane HW40.
HW miałem, Lidera oglądałem

Napisałeś kolego że go miałeś - coś mu się stało ?? czy przeszedłeś na "inną półke" ?
i rozumiem że jak użytkownik hw40 - zauważyłeś jakieś minusy w Liderku, że nawet radzisz używke HW40.

Każde spostrzeżenie jest cenne.......... za co z góry dziękuje.
witeg
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2013, 18:12
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Nic mu się nie stało. Do jakości wykonania, celności uwag nie miałem.
Upierdliwe dla mnie było ładowanie, mam spore dłonie i wciskanie śrutu w szparkę między obudową a lufą było dla mnie :evil: . Innym to ponoć nie przeszkadza, mnie przeszkadzało, dlatego przed zakupem HW 40 lub jego klonów radzę postrzelać chwilę z nich.
Z tego powodu, w podobnej cenie pewnie przymierzałbym się do Gamo PR 45, wygląda, że tam jest ciut więcej miejsca.
Potem wymyśliłem sobie , że tanio kupię FWB 65. Ten pomysł odradzam - skończyło się na zakupie 2 pistoletów z których złożyłem 1 sprawny i została mi kupka części. Jeden kupiłem na egunie, drugi na aledrogo, oba nie nadawały się do strzelania. Cenowo wyszło jakbym kupił jeden w bardzo dobrym stanie, jeśli zlecałbym robotę komuś pewnie wyszłoby drożej niż za egzemplarz kolekcjonerski.
Natomiast jeśli chodzi o strzelanie z już przywróconego do żywych FWB 65, to dla mnie bajka. 8) Tylko ciut inna półka cenowa.
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

I ja bym dozbierał i kupił HW40 . Miałem ten pistolet jest świetny i celny . Jedyny minus to to że czasami potrafi uszczypnąć :lol: :lol: ;) Sprzedałem bo dozbierałem na Twinmastera competitor ;)
Walther + MTC
ODPOWIEDZ