Obrazek

Crosman tt

ODPOWIEDZ
ZipSklad123
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2011, 10:49
Lokalizacja: Warszawa

Crosman tt

Post autor: ZipSklad123 »

Witam wszystkich :)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem wiatrówki pistoletu/rewolweru do strzelania rekreacyjnego na działeczce.
Po przeczytaniu sporej ilości opinii na temat crosmana 3576 byłem praktycznie pewny co do jego zakupu ale kiedy go zobaczyłem... nie spodobał mi się w ogóle, chociaż oczywiście rozumiem, że za taką cenę nie można się spodziewać metalowej konstrukcji itd.
Moją uwagę zwrócił za to crosman TT, jednak nie mogę znaleźć wiele w sieci na jego temat w związku z czym proszę o opinie osoby, które go przetestowały.
Chodzi mi głównie o celność i czy da radę go rozłożyć ? z tego co wyczytałem w sieci nie za bardzo.

PS. biorę pod uwagę jeszcze jericho 941 i makarova, niestety ten ostatni jest sporo droższy od pozostałych. (zależy mi na metalowej konstrukcji i mniejszych gabarytach niż np cros 3567)
Awatar użytkownika
Twierdza
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2011, 11:22
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Twierdza »

Witaj kolego :)

Jeśli chodzi o rozkładanie to bez większej ingerencji w pistolet się nie obejdzie.Co do celności?Wersja z ruchomym zamkiem zdecydowanie celniejsza o tej z systemem Blow Back.
Mówiąc tu o "celności" mam na myśli dystans do 15 metrów i braniem za cel puszki po złotym napoju.
Mi przypadła do gustu jednak TT z Blow Backiem,większy realizm podczas strzelania(łapki latają i trzeba się postarać trafić)
ZipSklad123
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2011, 10:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZipSklad123 »

Chyba się skusze w takim razie na tę tetetkę, bo w sumie w tej cenie i tak nic mega celnego nie znajdę, a do 15 metrów w puszki jest dla mnie wystarczająco.
Szkoda trochę, że są takie problemy z rozebraniem tego pistoletu.
Co do tego który kupić to sam nie wiem, z jednej strony ten z blow backiem jest ciekawszy ale mniej celny i 100 zł droższy.

Dzięki w każdym razie za szybką odpowiedź :)
ODPOWIEDZ