Obrazek

Saperka

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Saperka

Post autor: Mlodyferel »

Czy ktoś widział już taką saperkę ?? to co robią przy jej pomocy skośnoocy zapiera dech w piersiach :]
http://www.youtube.com/watch?v=VzpRh-ZE ... ded#at=119
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
kocurczarny2
Posty: 192
Rejestracja: 17 sty 2010, 14:33
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: kocurczarny2 »

kurcze :zdziwko:
Chce taką, ale sprzęt, niezniszczalna i pewnie przeciwcamperna.
A tak szczerze to pewnie z dobrego materiału zrobiona, dlatego jest tak wszechstronnie użyteczna do cięcia i rąbania...
Hatsan 90 kal. 4.5 Quattro Trigger by Alchemik mod.+PP 3-9X40AO
Awatar użytkownika
Oprych
Posty: 793
Rejestracja: 25 lut 2010, 23:55
Lokalizacja: Borzęta/Kraków

Post autor: Oprych »

mega wypas 8)

[ Dodano: Pią 14 Maj, 2010 22:23 ]
z otwieraczem do piwa :)
i to mnie uwiodło :D
Walther LG 210 Plus PCP 10x42 IR
AA s400 +waldek 8-32x56-sprzedany
Hatsan 90 qt sas 3-9x40 -sprzedany
extra FAC B-2 made in china :D
Są trzy rodzaje kobiet: damy, nie damy i nie każdemu damy.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

A ja jakoś sceptycznie do tego podchodzę. Dlaczego? A w skrócie: bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego :PP

Pewnie żeby nakręcić ten materiał zużyli kontener saperek, bo po jednym (z reguły krótkim i zaraz uciętym ujęciu) wyrób do następnego średnio się nadawał :D.
Bierzmy poprawkę też na 2 rzeczy: jest to materiał promocyjny, to raz, a dwa, wyrób z Państwa Środka który jest taki superhiperwypas od razu wzbudza moje podejrzenia ;). Przykładów daleko nie musimy szukać. Na naszym podwórku zalega ich dosyć.
Najbardziej rozbawiła mnie scena w której dzielni wojacy wspinają się na ścianę za pomocą łopatek zahaczonych o barierkę. Jakoś tak dziwnie były te ujęcia zmontowane że nie było widać od A do Z jak saperka łapie a gość wchodzi. Tylko najpierw rzut, potem łopatka wisi ładnie na barierce, a kiedy dochodzi do sceny gdzie bohaterski sołdat dostaje się na górę, to ani przez pół momentu nie widać miejsca styku saperki z barierką, za to sprzęt nie drgnie na milimetr, mimo że buja się na nim ładnych parędziesiąt kilo uwieszone na linie. Po mojemu, przyspawana na sztywno 8)
Jeśli się przyjrzeć filmowi, to takich kwiatków jest więcej :D
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Polecam saperki z demobilu z za zachodniej (nie pamiętam czy Austria, Szwajcaria czy Niemcy), ostatnio oglądałem ;).
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Wybaczcie link.
http://www.militarialodz.pl/sklep/index ... egoryID=81
Ale jeśli mówisz Irku o tej austriackiej demobilowej saperce, to faktycznie sprzęt godny polecenia. Niezła stal. Jedyne co, to łapała po jakimś czasie lekki luz na pierścieniu blokującym zawias. Nie przeszkadzało to w niczym, a niestraszne jej były żadne korzenie i inne atrakcje jakie można znaleźć w glebie leśnej :). Ładnych parę "dziuruff" się tym wykopało i zawsze były o te łopatki wojny na obozach :D. Za to te DDR-ki... pożal się boże... jeszcze jak od biedy obóz rozbiliśmy, to po miesiącu już nie nadawały się do jego zwinięcia. Pogięte, połamane - bida jednym słowem.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Właśnie coś mi się roi, że chyba austriacka.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

A ja stawiam na samowyrob. Zrobiłem sobie takie cacko. Może ciut cieżka, ale za to wytrzymala. Można by ja jeszcze zachartowac. Podrzuce kiedyś foto
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

mam kilka ciekawych dołków do wykopania zwłaszcza z takim zapałem jak na początku filmu, saperka pewnie była by i tak nie tknięta :lol:
AA TX200 HC
ODPOWIEDZ