Obrazek

Hatsan 90 SAS Quattro plus moje małe strzelanie ...

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Loin
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2010, 11:05
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Hatsan 90 SAS Quattro plus moje małe strzelanie ...

Post autor: Loin »

Witam wszystkich.

W weekend była super pogoda więc wybrałem się z moim Hatsan-em za dom postrzelać. Bardzo wiało więc nie jest super rewelacyjnie a ja też zacząłem dopiero przygodę z wiatrówką.

Może na początek zaprezentuje mój sprzęt :)

Wersja pudełkowa , dodałem tylko optykę Leapers Golden Image Series 4x32 AO MilDot oraz tłumik na końcówkę ... lufy nie ucinałem z racji iż nie miałem czasu zbytnio na rozbiórkę i wysyłkę .



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z racji tego iż tarczki pojechały w moim wozie na weekend wraz z moimi rodzicami miałem tylko starą szafkę . Strzały z odległości 45m (mierzone) . Wszystkie strzały mieszczą się w prostokącie 12 cm na 10 cm. Zaznaczam iż jest to mój początek a i bardzo wiało, więc i tak jestem z siebie dumny :)

Obrazek

Tarczki może uda mi się w tygodniu zrobić więc na pewno wkleję je jeszcze :)
Awatar użytkownika
sKw
Posty: 335
Rejestracja: 28 lip 2009, 22:08
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: sKw »

Siemasz, z jakiego śrutu to strzelałeś i jakiej pozycji ?
Awatar użytkownika
Loin
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2010, 11:05
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Post autor: Loin »

Śrut to Exact 4,50 pozycja siedząca a za podpórkę robił statyw do aparatu na którym leżała gąbka 20 mm.
Awatar użytkownika
sKw
Posty: 335
Rejestracja: 28 lip 2009, 22:08
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: sKw »

Możliwe że to wiatr, ale musiał naprawdę mocno wiać skoro to jego wina w tym przypadku. Ja miałem kiedyś na 35m podobnie z Hatsana tak jak Ty tutaj, po wymianie uszczelki tłoka i lufy, prowadnicy i sprężyny (Alchemik) na 45m to powinno być 40x40 :)
Awatar użytkownika
Loin
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2010, 11:05
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Post autor: Loin »

Tutaj na szybko 5 pyknięć ... te w kółku są moje pozostałe siostry. Odległość 45 m. Pogoda dziś dopisała było bezwietrznie i ciepło :) przy okazji na 100m daje rade butelkę po 0,7 trafić :)

Obrazek
ODPOWIEDZ