Obrazek

Pływająca lufa

jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Aha...peć przeciwna ma co raz to lepsze oko :D Postepy w strzelaniu robi w zastraszającym tempie :zdziwko: Ze stojącej ,nawet z przyciężkawym MOIM Flakonem ,strzela na 50 m w małą butelke po Energetyzerze :) Wiesz co?...
ostatnio jak byliśmy na pustyni,to bombiczki ,kaple i Dzwonek-profil na 50 m nudziły Ewe .Bardzo sie ciesze ,że łapie o co chodzi w kręceniu wieżami.Pokręciła i 35 m środkiem krzyża odstrzeliwuje kapsle leżące na płask :lol:
Powiem tak ,jak dalej tak będzie ,to będe tylko osobą towarzyszącą na następnych zawodach ;( Jak już będe znał terminy "wolnej"strzelnicy,to zorganizujemy całodzienne strzelanie w ciepełku i słoneczku i przywieziecie swoje dupska na strzelnice i popatrzymy ---co w trawie piszczy :D papapapapa
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Zyskaliśmy zawodnika w piknej pci i bardzo fajnie. :hihi:
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Zaskakujące postępy :hm:
jeszcze na zawodach w Boguszycach Ewa bała się dotknąć wiatrówki jakby to był odbezpieczony granat :D
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

...cicha woda :lol: ma kobitka czutke i co najciekawsze ,już nie zaglada do lufy od strony tłumika :D Wielkie postępy poczyniła...
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Co chcesz Emilu-dobry nauczyciel, to i uczeń daje radę.. :lol:

Pal licho nauczyciela (nie przepadam za zarośniętymi na gębie facetami...) ale uczeń zdolny być musi... .
Joda potwierdzi :!:
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Krzysztofie.. a miało być o lufie pływającej :lol: Moja zarosnieta gęba, jest niekiedy gładziutka...jak dowożą maszynki do osiedlowego sklepiku ,to jestem gładziutki, jak Twoja Laufen w strzeladle :hihi: Niekiedy trza wyglądac jak BRAD PITTtaki szorstki i takie tam....
Wracając do lufy,będzie w płaszczu z włókna węglowego .Załatwiłem od znajomego kawałek wędki teleskopowej -co mu jakiś rekin połamał .Ścianki mają 0.78 mm i rurka jest idealna i mogę z żywicą poeksperymentować .Jest czarna i leciuśka i alu sie nie umywa.Zasiąde do warsztatu i myśle ,że cos wymysle... :D
Pozdrowionka z prowincji.
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Fragmenty wędzisk teleskopowych są stożkami ;), a przynajmniej zmierzają do stożka.
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Zgadza sie Mariusz...tylko ten odcinek który mam, ma dokładnie 1887mm i potrzebna mi 650mm.Wyciołem z niego już kawałek i różnica wynosi 0,53mm .Większą średnicą będzie przy bloku...Normalnie jak rasowy Varmint :lol: Tak sie zastanawiam ,dlaczego nie wpadłem na rury z włókien wczesniej ;( Są rewelacyjne i odpada anodyzowanie fosforowanie -podkład -lakier -bezbarwny na to i gra. :D Wędkarstwo niekiedy sie przydaje... :bobas:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Fakt-nikt o tym nie pomyślał :hm:
Z segmentu można wybrać symetryczny fragment... . Jeśli to tylko osłona, to niewielkie zmiany średnicy można sobie darować.

Wojtku a zjebka Ci się należy za to, że stale zapraszasz na jakieś strzelanie a po prawdzie znam Twoja facjatę ponad 1,5 roku i nie ziściło się żadne zaproszenie :maruda: .

Zrób coś z tym jak najszybciej, bo boję się, że wcześniej dopadnie mnie starość ;( a Ty dostaniesz kartę starych gawędziarzy... :cisza:
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

hehehehehe Krzsiu mówiłem am w Boguszycach ,że nie jest tak łatwo zaprosić CYWILI na strzelanie ,na strzelnicy wojskowej....Wiosną wycisne jeden dzień ...obiecane mam u szfa.Terminy tak zaklepane ,że niekiedy wojsko stoi w kolejce i czeka jak za pralką automatyczną za komuny :lol:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
ODPOWIEDZ