Obrazek

Exact do slavi 634

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Jest przecież TEMAT o zakupie Exacta po 23 zł, tam się kolega od dłuższego czasu doprasza o zainteresowanie! Może warto ? :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
przemo-lukas
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwie 2009, 13:45
Lokalizacja: ostrów mazowiecka

Post autor: przemo-lukas »

Panowie, nie sądzę, że jeśli Czech dostał by zamówienie na większą partię do jednego klienta, nie wysłał by pomijając dystrybutora. Zajmuję się elektroakustyką i tak właśnie zamawiamy duńskie głośniki (najlepsze - nie przesadzam ;) ). Jak to wygląda? "zaufany" człowiek zbiera zamówienie, dogaduje się z ceną z dostawcą i przedstawia wyniki userom. Określa koszt transportu (najczęście poczta) i zbiera przedpłaty. Taki temat można "podwiesić" w dziale >>Śrut, zamiast w >>grupie. Sądzę, że tak szybciej uzbiera się zamówionko. Za rozsądną cenę, to i exactem mogę walić do kartofli. ;)
Awatar użytkownika
Devill
Posty: 42
Rejestracja: 02 lip 2008, 0:46
Lokalizacja: Szamotuly k/Poznania

Post autor: Devill »

No właśnie tak sobie myślę, że jakby chociaż zebrać zamówienie większe na Tomitexa, albo Crosmana, to wtedy mogła by być śmieszna cena :) a myśle że na forum by się zebrało konkretne zamówienie :)
Hatsan 70 Stg
Awatar użytkownika
przemo-lukas
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwie 2009, 13:45
Lokalizacja: ostrów mazowiecka

Post autor: przemo-lukas »

Myślałem, kombinowałem, a mój geco się kończy. No cóż. Poszedłem do sklepu i pani poleciła mi "najlepszy" śrut Made in Slovakia (15zł/500szt :!: ). Pierwsze trzy strzały: skupienie znośne, jednak po za czarnym polem tarczy (w zasadzie po za tarczą). No cóż. Więc myślę: kolejne przystrzeliwanie przyżądów. No i szlag mnie trafił. Część śrutu jako tako wchodzi w "czarne", część lata jak bym śrut wsadził "kiecką" do przodu. No tragedia. A może po prostu słowacki śrut nie nadaje się do "czeszek"? :hm:
Tak więc zamówiłem crosmana 1250szt. Lepiej aby ten był celniejszy. ;) Prawdę mówiąc dynamit nobel geco pasuje mi, ale podobno jest za lekki. Może jednak trzeba będzie zamówić w cekausie.

[ Dodano: Pon 08 Cze, 2009 11:42 ]
Przepraszam, że post pod postem, ale nie mogę już edytować, a chciałem podzielić się swoimi uwagami. W slavce okazuje się, że crossman jest podkalibrowy a geco pasuje jak ulał. Między czasie zakupiłem optykę, tak więc strzelanie na dalsze odległości z lupką jest bardziej precyzyjne. Po wyzerowniu dla crossmana i geco, ten drugi okazuje się celniejszy. Tak więc chyba jednak będzie trzeba zakupić "zestaw" exacta i sprawdzić co i jak.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ