Obrazek

Tarnobrzeg - strzelanko ,a może i coś więcej.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - strzelanko ,a może i coś więcej.

Post autor: Koval »

Witam.
Tomasz (tomaschek30) jak się sprawy pomyślnie ułożą i będziesz miał czas to może znowu umówimy się na jakieś strzelanko ,a może nawet piknik?
Daj znać tu jak się zdecydujesz.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No właśnie, jak czas pozwoli :( W najbliższy weekend zupełnie odpada. A tak na marginiesie: dosłownie kilka dni przed wydarzeniami które odciągnęły mnie od forum wybrałem się na spacerek do Nadwiślańskiego Związku Łowieckiego (obok strzelnicy myśliwskiej). Chodziło mi po głowie zorganizowanie pikniku strzeleckiego z udziałem ludzi z Tawerny. Dogadałem się co do ceny z facetem, 150 zł/dobę za wynajęcie całego terenu czyli: świetlica z kuchnią, miejsce na grilla, teren do zabawy dla dzieciaków. Obok dwie strzelnice. Niestety wszystko pozostało tylko w postaci pomysłów ze względu na moją nieobecność ale w przyszłym roku zorganizujemy w Tarnobrzegu piękny piknik:)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Byłem na tym obiekcie ostatnio dwa lata z rzędu na kuligach. Mam w pracy znajomych z którymi prawdopodobnie może będę mógł załatwić teren ,tylko nie wiem w jakim stopniu mają wpływ na pobierane opłaty.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Z tym piknikiem to myślałem zrobić coś narazie tak na żywca ot takie spotkanie chętnych może nawet z rodzinami ,bez większych przygotowań organizacyjnych (oczywiście poza terenem). Była by to też taka wstępna próba przed jakimś większym spotkaniem. No i mamy czas nie pali się ,byle aura jeszcze sprzyjała.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

To może coś we wrześniu, pierwsza polowa września wybitnie mi nie pasuje:(
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ