Obrazek

Nikko Stirling - Mountmaster 4-12x50

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kingwins
Posty: 36
Rejestracja: 18 mar 2009, 22:37

Nikko Stirling - Mountmaster 4-12x50

Post autor: kingwins »

Za 300zł można takie coś kupić, ktoś się wypowie ile to warte?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... %26otn%3D8

PS
Moje PP 6x40 padło :) nie to że grzechotka ale, krzyż obrócił się fajnie o jakieś 15 stopni, Wytrzymał i tak sporo, wykończyła go dopiero Over Powered sprężyna którą ostatnio założyłem.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Nic nie warte na sprężynę , seria Mountmaster jest tania i kiepska , z produktów Nikko patrz przynajmniej za lupkami z serii Airking.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
kingwins
Posty: 36
Rejestracja: 18 mar 2009, 22:37

Post autor: kingwins »

OK, wezmę pod uwagę, a tak przy okazji, moj PP nie padł :D obrócił się lekko w montażu lol
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

I Tym samym dał Ci znać, że zastępowanie PP Nikko na silną srpęzynę jest raczej bezcelowe. Na PCP OK, ale na dmuchawę z kopem odradzam. Jak chcesz silniejszą lupę (naście razy powiększenie) weź jakiegoś bushnella legenda i będziesz miał spokój, albo silniejsze PP.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
kingwins
Posty: 36
Rejestracja: 18 mar 2009, 22:37

Post autor: kingwins »

hmm chyba za drogie to co napisałes, a co sądzisz o Vomz za 400zł?
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Na silną wiatrówę w sam raz. Vomz i Belomo, to solidne lunety, choć może wykończeniem, czy wyrazistością obrazu odbiegające np. bushnella. Jednak są to faktycznie lunety, a nie optykopodobne urządzenia. Miałem belomo 6x42 i jego jedyną wadą był krzyż: trzy groty. Vomza ma kolega na karabinie centralnego zapłonu i świetnie się przez niego patrzy. Pewnie masz tam siatkę Dragunowa (sierżanty) - ciekawy i jak się go opanuje fajna sprawa. Ale musisz wziąć poparwkę na to co piszę - do vomza i "sierżantów" mam słabość :)
Powiększenie 8x nadaje się doskonale do rekreacji i na tor HFT i moim zdaniem to byłaby dużo lepsza inwestycja niż nikko, czy PP.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Witajcie ,swojego czasu miałem lupke Gamo 4x32 ,która siedziała na BSA Lightningu XL .Strzelałem naprawdę wiele przez 4 lata i lupka do dziasiaj leży w szafie sprawna w 100 % dalej trzyma zero.To Gamo przyjechało z Czech-może tam mają lepsze :hm: koszt 70 Pln :D
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Awatar użytkownika
kingwins
Posty: 36
Rejestracja: 18 mar 2009, 22:37

Post autor: kingwins »

też mam takie gamo, dałem całe 30 zł, sprzedawca zapewniał że padnie góra po kilkunastu strzałach, wystrzelałem na nim pół paczki śrutu na fabrycznym hatsanie 55stg (nowym, więc spręzyna nie osłabła jeszcze). Gamo żyje do dziś.
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

No własnie takie BADZIEWIAKI mają klasę :D Kiedyś na strzelaniu kumpel przywlókł cudo ze Stanów za grube zielone ,niesamowita lupka z bajerami -no fajna była ,bo po parudzisięciu strzałach nadawała się na grzechotkę dla niemowlaka,nadmienie ,że miałem zwykły jednoczęsciowy montarz za 50 Pln i Gamo wytrzymało 4 lata.Teraz mam Lepersika i myśle ,że gdybym go postawił na Lightningu to szlak by go trafił po parunastu strzałach.Życzę wszystkim bezodrzutowych luf i nieśmiertelnych lupek :killer2:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
ODPOWIEDZ