Obrazek

CROSMAN DESTROYER

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
emo

CROSMAN DESTROYER

Post autor: emo »

Czy ktoś strzelał już może z tego śrutu :?: Bo ja mam takie pytanie jak z celnością no i najważniejsze czy naprawdę ten śrut ma taką wielka przemijalność jak opisuje kolba.pl :hm: ostatnio mi sie Pointed skończył i szukam czegoś mocnego (lubię ostrą rozwałkę :D )
P.S.
Jak by ktoś miał jakiś "ciekawy" śrut to proszę się pochwalić :killer5:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 16:34 przez emo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwie 2007, 0:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Volo »

Ja strzelałem, do ziemniaków i ogórków, fajnie lata, celność jak to Crossman, u mnie super ale podobno różnie w różnych lufkach lata.
W sumie jak by nie cena na Allegro (15zł/250sz) to bym go nie kupił.
Fajne efekty ale to, nigdy nie będzie miało mocy jak broń palna więc nie oczekuj "wodotrysków", to coś w stylu "śrutu wybuchowego", super opisy a efekt średni, choć na ziemniakach fajnie wychodzi.
wycięto żeby mi tu nikt zaraz się nie wychylił z moralizowaniem mnie, wiem co robię i do czego mogę strzelać a do czego nie :maruda:

Więc jeśli jesteś taki wspaniałomyślny, to nie podsuwaj takich pomysłów.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 17:25 przez Volo, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan 80 S + full tuning by Alchemik
kommando
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2008, 15:15
Lokalizacja: k. Gdańska

Post autor: kommando »

Właśnie jestem po teście tego śrutu. Mi odsobiście on nie podszedł. Strzelałem z 15m z podpórki o barierkę + szmata z otwartych i nie mogłem trafic z ziemniaka :zdziwko:
Udało się za którymś tam razem (kiepski dzień?). Za chwilę wystrzeliłem z Crosman Pointed szpic i bez podpórki z 17m i trafiłem za pierwszym razem. Jeżeli zaś chodzi o przebijalnośc to w ziemniaku nie było większych różnic pomiędzy pointedem a destroyerem (oba na wylot).
Strzeliłem więc w książkę - jakiś zbiór zadań z matematyki (której nigdy nie lubiłem :D ) i w Pointed ostatnia nadszarpnięta strona to 128 zaś w destroyerze 80. Warto też dodac, iż kształty dziurek zbytnio się nie różniły.

pozdro
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Po co kupować śruty HP skoro wystarczy załadować zwykły skirtem do przodu ;).
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: stargard

Post autor: sfinx »

śrut nie warty wydanych pieniędzy, za 15PLN mamy 250 szt Destroyera albo 500 szt Pointed. Destroyer lata zdecydowanie gorzej (bliżej), z celnością też nie jest najlepiej, nadaje sie do strzelania w miękkie przedmioty (np: zgniłe pomidory) z dystansu 10m. Zdecydowanie Pointed :)
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwie 2007, 0:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Volo »

Nie wiem kto edytował mój post (nie podpisał się) ale widze że wolnośc słowa tutaj nic nie znaczy, każdy chyba na forum może napisać swoje zdanie i można nad tym dyskutować.
Jeśli pisanie o tym że np śrut jest gdzieś tam używany do polowań na gryzonie-szkodniki jest łamaniem zasad forum to chyba mija się ono z celem. Zamiast pogłębiać wiedzę i "drążyć" temat dlaczego i po co coś jest tak a nie inaczej zbudowane, zaczniemy się zastanawiać "czy aby znów ktoś nie wytnie tego , albo nie uzna za niezgodne z zasadami"
Wydaje mi się że nikogo tutaj nie nakłania się do zabijania, kaleczenia i wyrządzania szkód innym, każdy wie do czego służy wiatrówka (dlatego tutaj jest) i co mu wolno, więc każdy temat można przedyskutować i przemyśleć a nie wycinać, kasować i usuwać.
Jeśli Edytorze uznałeś mój post za "niewłaściwy" albo "zabroniony" mogłeś mnie ostrzec albo ukarać warnem!!!
Pomyśl nad tym przed kolejną idiotyczną edycją!
Hatsan 80 S + full tuning by Alchemik
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Volo pisze: Jeśli Edytorze uznałeś mój post za "niewłaściwy" albo "zabroniony" mogłeś mnie ostrzec albo ukarać warnem!!!
Pomyśl nad tym przed kolejną idiotyczną edycją!
Moze się to wydac dziwne, a czasami nawet denerwujące ze kasuje się posty ktore z pozoru są zgodne z regulaminem (bo podejrzewam ze pisales o polowaniu w innych krajach niz u nas) ale jak sie sprawie przyjrzeć blizej to nie wypada nam pisac o tak delikatnych sprawach na forum o takiej tematyce, my doskonale wiemy ze wiatrówka nie słuzy do zabijania, choć w krajach gdzie jest to dozwolone miedzy innymi takie jest jej przeznaczenie.
Niestety są wredni i egoistyczni ludzie którzy szukajac sensacji mogą wykorzystac teoretyczne rozwazania do napisania o nas notki, artykułu, oczywiscie w atmosferze niesamowitego strachu i poczucia braku bezpieczenstwa ze bezkarnie strzelamy do zwierzat i tylko patrzec kiedy wezmiemy sie za ludzi :maruda:
Lepiej nie dawac nikomu pretekstu, nawet najmniej sensownego do tego by zmniejszyli nam limit, albo kazali strzelac tylko na koncesjonowanych strzelnicach :maruda:

dlatego tematy takie lepiej omijac w publicznej dyskusji ;)
pozdrawiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Mariusz wydaje mi się że Piotrek wyjaśnił to precyzyjnie.

(Nie ja usunąłem fragment Twojego postu ale gdybym to pierwszy przeczytał, napewno bym to zrobił)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
ODPOWIEDZ