Obrazek

Kral-co to takiego?

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Kral-co to takiego?

Post autor: Zippo »

Podobnie jak w topicu,wiadomo wam coś o tej marce?Nie chodzi mi o fakt jej istnienia :D chciałbym sie dowiedzieć,czy są cos warte jej wiatrówki ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

raczej nie tyle ile kosztują, Kral z dolnym naciągiem to kopia Gamo CFX, łamaniec Gamo Hunter440.
AA TX200 HC
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Bo znalazłem jedna za 250 nówke i podoba mi sie ten polimerek
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
rifleman

Post autor: rifleman »

Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Dzięki.Chyba raczej mi sie do końca nie spodoba,hary lepszy.
A tak OT to mam 2 na oku :D

[ Dodano: Czw 17 Kwi, 2008 22:44 ]
http://allegro.pl/item348680564_wiatrow ... n_55s.html to chyba będzie lepszy wybór od krala,nie?Warto go zalicytować?
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

sama praca łamańca Kral-a nie jest zła, jest bardzo przyjemna jednak ma tak dużo nie doróbek z krzywą szyną pod optykę włącznie (przynajmniej egzemplarz którego ja miałem) ze zakup np. Hatsana70 jest lepszym wyborem.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

hatsany są sprawdzone i wszystko o nich tu wiemy. krale ma mało osób, a jeszcze mniej poznało dogłębnie ich konstrukcję na tyle, ile o hatsanach wie nasz kolektyw.
Marcin chcesz bana za you?
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

No własnie,przy hatsanie zawsze znajde tu fachową pomoc,o kralu faktycznie niewiele wiadomo,a to by była moja pierwsza własna wiatrówka więc pomoc przy tuningu sie przyda.
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
ODPOWIEDZ